Author Topic: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line  (Read 23844 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #30 on: 14/July/2015 »
Za sve pozicije sajt upućuje na agenciju iz Zagreba.
Ja sam probao za technical department i šalje me na agenciju,a agencija kaže da ne ukrcava taj kadar.

Ne salje za sve pozicije. Takodjer rade i skype intervjue. EP nema dozvolu za deck i engine.
 

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #31 on: 15/August/2015 »
Video sam na FB stranici oglas
https://www.facebook.com/DisneyCruiseLineJobs

pa sam se tu javio. Rekao sam da sam iz Evrope, pa mi prosledili ovaj email samantha@grisa.co.za

Ovo je njena FB stranica https://www.facebook.com/samantha.hurley.520?fref=ts

Ni meni nije jasno, zasto pobogu agencija iz JA-e!?

Istina. Evo, prije 4 dana baš na Facebook stranici Disney-a objavili oglas za Beverage Servers, Cooks and Youth Activities Counselors s napomenom da se za sve dodatne informacije obrati baš na mejl agencije iz JA-e, samo je sada malo drugačija: dcl@grisa.co.za. Ovdje je link za taj oglas:
https://www.facebook.com/DisneyCruiseLineJobs?fref=nf
U odgovoru koji se dobije sa te mejl adrese (na pitanje o mogućnosti dobijanja baš tih dodatnih informacija) stoji tekst koji ostavljam u prilogu. Link za Twiiter koji je u prilogu mejla vodi baš ka pomenutoj Samanti Harli, a što se tiče onih direktnih prijava, i dalje, kao što je već jasno napisano, ep je i dalje na zvaničnoj listi kada se bira Evropa (konkretno Srbija i Hrvatska jer BiH i Crne Gore nema na listi). Sada, šta im je ovo, da li samo neka dodatna mogućnost - ne znam, zaista, ali linkovi u nekim od oglasa vode direktno na zvanični sajt, a u nekim upućuju na gore pomenuti mejl ili i ovaj: info@rocha-group.com, ali što se tiče zvaničnih za Evropu i dalje stoji ep.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #32 on: 15/August/2015 »
Stvarno zanimljivo  ""]]

Dok netko ne pošalje mail na spomenute adrese nećemo saznati u čemu se radi, tj. dali će ga ta agencija preusmjeriti na EP kada vidi da je sa ovih područja ili će mu srediti interview, tj. ona odraditi proces zapošljavanja.

Ako je netko zainteresiran za  Disney neka pošalje mail pa da vidimo o čemu se radi  :hmm:

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #33 on: 15/August/2015 »
Stvarno zanimljivo  ""]]

Dok netko ne pošalje mail na spomenute adrese nećemo saznati u čemu se radi, tj. dali će ga ta agencija preusmjeriti na EP kada vidi da je sa ovih područja ili će mu srediti interview, tj. ona odraditi proces zapošljavanja.

Ako je netko zainteresiran za  Disney neka pošalje mail pa da vidimo o čemu se radi  :hmm:

Poslala sam mejl prekjuče baš na adresu dcl@grisa.co.za, radi dodatnih informacija (onako kako su naveli na stranci Disney-a), u mejlu naznačila "Evropa" i konkretnu zemlju, a kao odgovor baš sa te adrese sam dobila obavještenje čiji sadržaj sam doslovno kopirala i ostavila gore u dokumentu u prilogu (ako je potrebno - proslijeđujem i link za mejl). Ne znam, jer ep i dalje stoji na sajtu kao zvanična agencija, tako da tu nema nikakvih izmjena.
Mejl sam poslala na tu adresu dcl@grisa.co.za da se raspitam i jer na sajtu Disney-a (i za one oglase za koje nema usmjerenja na ova dva mejla) na listi nema Crne Gore ni BiH i onda šta da rade ljudi iz tih zemalja ako hoće, ako ništa drugo, bar pokušati on-line prijavu i da li je odgovor koji dobih baš zato takav što se radi o BiH, a ne o Srbiji ili Hrvatskoj koje, kao i usmjerenje na ep, stoje na zvaničnom sajtu - ne znam, zaista... Jedino što mi je u tom njihovom odgovoru bilo poznato je onaj tekst upozorenja za aplikante, jer sam se, čitajući, sjetila da sam već negdje naišla na isto, a to je ono obavještenje na http://www.cruiseshipjobs.com/cruise-ship-job-scams.htm

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #34 on: 15/August/2015 »
Sorry, nisam vidio da si priložila taj dokument. To što si dobila kao odgovor je automatic reply, nije to odgovor na ono što nas svih zanima, a to je dali ta agencija posreduje pri zapošljavanju ljudi sa ovih prostora.

Offline Lutalica

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #35 on: 15/August/2015 »
Sorry, nisam vidio da si priložila taj dokument. To što si dobila kao odgovor je automatic reply, nije to odgovor na ono što nas svih zanima, a to je dali ta agencija posreduje pri zapošljavanju ljudi sa ovih prostora.

Nema problema, sve je u redu i hvala puno i za ovu informaciju.
Ovo je jedino što sam trenutno imala, tj. dobila kao odgovor, a ako saznam bilo šta baš konkretno po tom pitanju - javljam svakako!

Offline kopex

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: ONLINE aplikacije za Disney Cruise Line
« Reply #36 on: 21/October/2015 »
Link koji je vodio sa gornjih fotografija je bio pogrešan, ovaj ti treba: http://dcljobs.com/

Ja sam probao online ali me uvjek upućuje na agenciju.
Kako da nađem direktan kontakt?