Author Topic: Hteo bih da radim u baru. Sta vi mislite o ovome?  (Read 1686 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rados90

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Cao,

evo malopre sam dobio potvrdu da sam uspesno registrovan pa sam resio odmah da se aktiviram i napisem u kakvoj se situaciji nalazim, pa da ako budem imao malo srece dobijem i par dobrih saveta i misljenja od ljudi koji su iskusniji od mene.

Naime, vec jedno vreme razmisljam o tome da odem da radim na brod i kada sam saznao za agenciju u Beogradu i malo se raspitao, izgledalo mi je kao idealno resenje.
Hteo bih da radim u baru, to je sigurno, oduvek mi je bio san da pravim koktele i radim iza sanka, pravog radnog iskustva nemam, ali sam radio kao sanker na jako puno zurki koje su prijatelji i poznanici organizovali. Bas sam se pronasao u tome i nije mi bilo tesko, cak sta, uzivao sam u tome.
Procitao sam puno knjiga o koktelima, znam da ih pravim, amaterski naravno, ali niko se do sada nije zalio, bar ne meni direktno.
Ne bi mi bio ni problem ako bih poceo na najnizoj poziciji u baru, a mislim da bih mogao lepo i brzo da napredujem.
Jos jedna stvar koju nisam napomenuo, a mislim da je ogroman + je to sto mi je nivo znanja Engleskog jezika skoro kao da mi je maternji, ucim ga od svoje 6 godine, i trenutno sam prva godina na fakultetu, student Engleskog jezika i Knjizevnosti.
Tako da sa tim barem ne bih imao nikakvih problema.  :yeah:

E sad, mene najvise zanimaju misljenja ljudi koji su vec bili na brodu, radili, i vratili se sa iskustvom.
Sta su vasi predlozi, da li mislite da imam sanse i cemu da se nadam? Koje korake da preduzmem?
Dobio sam mail od SC da im je sledece prijavljivanje za intervju sa kompanijom Princess Cruises pocetkom Juna.

Unapred hvala  :uzdravlje:

Offline Frank White ac

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Nisam bio na brodu, al su mi prema CV-u ovi iz SC rekli da mogu aplicirati za bar utility i da se javim sredinom jula, a u drugom mailu , kao oni ce me kontaktirati.  -()-