Author Topic: Ugovor o radu - Principal terms and conditions of employment  (Read 62345 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 
 A posle  ugovora od 6 meseci  to  je  kraj za  taj odlazak  ili ga ti  možeš produžiti  nabrodu na 8 meseci ili  oni??? kako  to  ide  nisam  skonto  iz  ovog  ugovora

6-mjesecni ugovor mozes i produziti, ali pocesto i skratiti, pogotovo ako si u brojnom departmentu kao sto su Dining i Bar.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline catfish

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Sorry , ako ne postavljam pitanje na pravom topicu...(usmjerite me) oT

Da li ti zdravstveno osiguranje na brodu obuhvaća i izdavanje recepata za neke lijekove  ...(npr. kontracepcijske tablete)?

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
To (kontracepciju) ne pokriva ni zdravstveno osiguranje u matičnoj zemlji, tako da na brodu sam skoro 100% siguran da ne pokriva.

Offline catfish

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
To (kontracepciju) ne pokriva ni zdravstveno osiguranje u matičnoj zemlji, tako da na brodu sam skoro 100% siguran da ne pokriva.

Znam da ne pokriva ali postoje lijekovi (tablete) koje ne možeš ni kupiti bez recepta u RH.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Da li ti zdravstveno osiguranje na brodu obuhvaća i izdavanje recepata za neke lijekove  ...(npr. kontracepcijske tablete)?

Naravno, mada sve te lijekove odmah dobiješ na brodu. U jednoj kancelariji dobiješ recept, a u drugoj na osnovu njega dobiješ lijek.
Kontracepcija je mislim isključena, osim prezervativa koje dobiješ besplatno.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)