Author Topic: aplicirala bi se za sobaricu, pa me zanima, da li mi treba preporuka?  (Read 3763 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala mazica

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
trebala bi hitno pomoć.

  aplicirala bi se za sobaricu, pa me zanima, da li mi treba preporuka? radila sam na sasvim drugom mjestu, pa da li da navedem da sam kao radila još negdje kao sobarica? ili mi je dovoljno samo da kažem di sam za pravo radila? inaće, tamo di sam radila to je propalo, tako da nemam koga da mi preporuku napiše, ni pečat da, ni ništ.  :hehe:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prvo se odluci kod koga ces se prijaviti, a zatim procitaj na njihovim stranicama koji je uvjet za moguce zaposlenje.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mala mazica

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
pa htjela bi prvo za Crystal, ali na aplikaciji mi piše da mogu priložiti i preporuku... piše da trebam imati iskustva i to, ali pošto ja nemam iskustva u tome onda bi nadodala nešta, ali ako i napišem da sam tu i tu radila, neznam kako da nabavim preporuku ako me traže, pa me zanima, da li da lažem u CV-u ili da samo napišem di sam radila makar je to propalo i neznam kako do preporuke?

  p.s. ako ne upali Crystal onda bi i Disney. što više, to bolje, pa možda negdje upali.  :nokti:

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
A da spremis prvo preporuke? Ako postoji mogucnosti da ti neko da i naravno da ovjeri sa pecatom? Mnogo ce lakse da ide sa preporukama nego na lijepe oci vjeruj mi. Preporuke su najgore znam iz licnog iskustva , tako da sretno ti :)
What goes around comes around

Offline DaVido

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Ja sam imao 4 preporuke sve cetiri su bile lazne tj.dve su bile stvarno lazne a dve su bile sa pravim u mom slucaju restoranima ali opet lazne jer tamo nikada nisam radio,mozes sama da napravis preporuku i odes negde i lupis pecat,na primer pecat ne mora da ima isto ime kao hotel,jer hotel moze da im bude poslovna jedinica u slucaju da nemas nikog ko bi ti sredio pecat iz nekog hotela,a za broj telefona kao kontakt das nekog svog prijatelja u slucaju da proveravaju.