Author Topic: Intervju za harding 23.06.2012.  (Read 4430 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Intervju za harding 23.06.2012.
« on: 04/June/2012 »
Pozdrav svima i šefu i izvinjavam se ako post krsi pravila foruma pa bih bio kratak:

ide li ko na intervju za Harding Brothers 23.06.2012 u Bg koji ce odrzavati agencija Riv?

Javite se ljudi i hvala Vam unapred

Offline lucky_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Intervju za harding 23.06.2012.
« Reply #1 on: 04/June/2012 »
Zdravo pp83zr,

i ja planiram ici na intervju koji organizira agencija Riv, ali 25.08. takodjer u BG.
Tebi zelim puno srece i uspjeha, i molim te kada obavis intervju (i dobijes posao :) javi kako je bilo, koja su pitanja na interjuu, kakvi su uslovi, koliki su troskovi agencije i ostale stvari koje  smatras bitnim.
Nadam se da ce ti se i neko od forumasa uskoro javiti i pridruziti.
Sretno!!!

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Intervju za harding 23.06.2012.
« Reply #2 on: 04/June/2012 »
Thanks lucky girl :) sreca ce mi biti potrebna i te kako :) kao i za sve u zivotu za sta ti ne treba veza :))))
NARAVNO da cu javiti detalje i sve sto mi se bude vrzmalo po glavi samo da prodje i ja sam tu!!
Nego,ja tebi zelim puno srece i dobar protok misli na intervjuu :) mada,ne moras se plasiti ni oko cega ako ti je engleski ok veruj mi!
Budimo u kontaktu...pozdrav

Offline lucky_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Intervju za harding 23.06.2012.
« Reply #3 on: 06/June/2012 »
Hvala na lijepim zeljama pp83zr.
Ali mozda cemo se ipak sresti na intervjuu 23.06.
Danas sam razgovarala sa Jelenom iz BG na koju me je uputila Helena iz Riv agencije.
Jelena mi je savjetovala da dodjem 23.06. jer je neizvjesno koliko ce kompanije imati potrebe za novim radnicima iza avgusta, jer se nekada zna desiti da oni samo organiziraju interjue ali kompanije ne traze nove radnike.
Sada moram naci nacin da promjenim raspored obaveza i da dodjem na intervju.
Jedino me jos brine kolicina mog iskustva za poziciju shop asistenta, jer se sve moje iskustvo prodaje svodi na prodaju suvenira tokom ljeta, sto sam radila kao privremeni posao.
Kako se ti pripremas za intervju?