Author Topic: CV i Preporuka (primeri download) napomena: bar i restoran department  (Read 29415 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Evo da olaksam svima i da postavim ovde da ne saljem pojedinacno na mejl, u pitanju je jedna preporuka za bar ili restoran (editovanjem mozda moze i za drugi department nisam siguran) i forma CV-ja sa kojim sam prosao intervju. Nadam se da ce da pomogne.

https://www.dropbox.com/s/2irfyj3qpxez908/cv.doc

https://www.dropbox.com/s/ix9zoeibf6sg3ze/preporuka.jpg

(gornji desni ugao download)
Why Always Me?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Uz duzno postovanje i bez uvrede, molim te. Sreca tvoja sto je za brod CV tu formalnosti radi. Ako si ti OK na razgovorima, mozes da prodjes i sa ovim: 

http://cdn.bitrebels.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2011/04/Most-Impressive-Resume-Ever.jpg

Shvatam da hoces da pomognes, ali ipak....

Nivo znanja jezika: KNOWING??!! 

"knocking on a professional level" ?!?  - Google translate FAIL! (osim ako ne zelis da kazes da kucas na vrata na profesionalnom nivou?!)

Ako se dobro secam, majstor je negde postovao par linkova koji bi mogli biti korisni, ali definitivno    http://www.justfuckinggoogleit.com/ 



No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
inace, sve cestitke na prolasku... :) 



No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
To knowing mi je agencija sama upisala kada sam aplicirao za poziciju bar utility, tada je naravno bilo i vise nego dovoljno ako znamo za koju poziciju je pisan cv, sto se kazina tice i kompanije RCCL taj isti CV sam slao sa tim sto sam poznavanje engleskog ubacio fluent i dodao da sam vec bio na brodu, intervju sam prosao bez problema, cak sam se decko izvinio sto nemam kravatu iz razloga sto su mi taj dan zakazali intervju. Daleko od toga da sam se ja uvredio ili bilo sta, moja namera je da postavim neke primere za ostale koji idu na brod, i to primere koji su PROSLI kada sam imao intervju, a da li su losi ili ne mene najmanje zanima, bitno je da ti prodjes, slozices se sa mnom. A sto se samih CVja tice (ne znam da li si bio na brodu ili tek apliciras) po hiljaditi put ponavljam da sam ja uvideo da je njima bitno da ti stojis na nogama tokom radnog vremena 11+ sati dnevno 6 meseci, ne zanima njih da citaju tvoj CV, imaju u bazi preko 20.000 CV cisto sumnjam da ih gledaju sa lupom. Misljenja o mojim primerima mogu vec ovde da se zavrse i kome treba neka skine i zavrsi posao ili neka trazi na drugom mestu. U zdravlje!
Why Always Me?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Kakve su nam agencije, dobro da iko i ode na brod :) :)  .... 

Istina, kad bi oni citali svaki CV i proveravali preporuke, sedeli bi mi svi kod kuce.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
E tu sa se slazem sa tobom ali sta da radimo, video sam ja jos prvi put da to nije CV sa kojim se ide tipa u NASU da se trazi posao ali koliko Balkan kaska za svetom dobro da imamo i ovakve primere :) vazno je da mi odemo, svasta se nauci za samo 6 meseci.
Why Always Me?

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Why Always Me?

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Da li moze neko da postavi nov link za CV primer, posto onaj gore ne radi vise, nije bitno za koju poziciju, ispravicu ja :)
Hvala  :)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da li moze neko da postavi nov link za CV primer, posto onaj gore ne radi vise, nije bitno za koju poziciju, ispravicu ja :)
Hvala  :)

Preporučan da koristiš Europass... http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
Once a sailor, always a sailor.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Naravno da ne radi, ljudi postaju na Dropbox ili slicne servise i kasnije maknu a zaborave da je forum da se redovito lista.

Mislim koja poanta da se stavi na servis i za mjesec dana makne. Pametno jako...nema sta.

Bolje ni ne stavit onda.

P.S. Europass ti je odlican. :)

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Hvala puno na pomoci  :uzdravlje:

Offline Clair

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Je li ima neko primjer za preporuku za bar servera/waitera da mi pošalje na pp ili postavi ovdje?
Hvala.  :)

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Naravno da ne radi, ljudi postaju na Dropbox ili slicne servise i kasnije maknu a zaborave da je forum da se redovito lista.

Mislim koja poanta da se stavi na servis i za mjesec dana makne. Pametno jako...nema sta.

Bolje ni ne stavit onda.

P.S. Europass ti je odlican. :)

a jbg kad si na dorpbox-u ograničen za kapacitet...i ja isto svako malo brišem nekaj
p.s. sorry za off
Oprostite...Žurim!!!

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Po meni ne treba nitko uploadat ak je ogranicen tako i planira brisat kasnije, sam probleme stvara za sve ostale.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Po meni ne treba nitko uploadat ak je ogranicen tako i planira brisat kasnije, sam probleme stvara za sve ostale.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

to si u pravu  :uzdravlje:
Oprostite...Žurim!!!