Author Topic: kakvi su ti testovi na drogu?? samo mokraca ili i krv?  (Read 12444 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
jel ima neko ko je nedavno bio na ljecnickom, kakvi su ti testovi na drogu?? samo mokraca ili i krv?

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Uglavnom su tacni, u svakom slucaju 15-30 dana apstiniraj  :yeah:
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Koliko sam cuo od drugih (procitao i na forumu) i mokraca i krv se daju na analizu. Iz ranijih iskustava (za neke prosle firme sam radio testove) taj test se radi na 5 supstanci. Ne znam sta si i koliko si uzimao ranije ali znam da su meni nasli posle skoro 5 meseci apstinencije. Bila je jako mala kolicina u urinu tako da su mi "progledali kroz prste" ali mi je to bila opomena za ubuduce. Od tad se nisam za*****avao ni sa cim tako da na test koji ce nadam se biti tokom avgusta dolazim cist kao beba!
Price da se organizam ocisti vec posle 20tak dana nisu tacne pa makar povukao i dim marijane. Iz krvotoka se brzo izbaci ali su bubrezi ti koji prave problem :D oni sacuvaju sve i to jako dugo :D
Moj savet ti je da pre nego sto odes na glavni test za brodic odes u neku kliniku i odradis taj test na 5 supstanci tako da ces znati na cemu si. Ako si u Beogradu taj test u Drajzerovoj kosta 1500 dinara.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
jel ima neko ko je nedavno bio na ljecnickom, kakvi su ti testovi na drogu?? samo mokraca ili i krv?



Naravno da ti vade krv! Moj savet ti je da iskuliras koji mesec sa tim,ako koristis nesto, ali jos jedna stvar,ne znam da li ti je neko rekao kad budes isao na lekarski, 2 nedelje minimum pre toga nemoj piti cafetine,analgine i tako to jer nekad hoce da pokazu pozitivan test na drogu. pozz!
smile is my answer ;D

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
pa nisam bas siguran di ti iz krvi provjeravaju to za drogu, mislim da se to gleda samo iz mokrace.

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
pa nisam bas siguran di ti iz krvi provjeravaju to za drogu, mislim da se to gleda samo iz mokrace.


kako god,vade ti i krv a da li ti samo traze drogu u mokraci ne znam... moj bivsi momak je konkurisao preko EP i on je imao neke dodatne testove u odnosu na mene,secam se da je isao u neku privatnu laboratoriju kod hrama Sv.Save(ako se dobro secam) i da su tamo radili neke dodatne testove,izmedju ostalog na jos neke druge, a vadili su im samo krv.
smile is my answer ;D