Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 399668 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #45 on: 22/April/2008 »
Pozzz svima!! Jel ima neko da ide na intervju 25og u Novi Sad!? Miha jel luka kod Varadinskog mosta!?  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #46 on: 23/April/2008 »
Miha ipak je intervju za konobare odlozen samo je za kuvare 25og a ja se nadam da cu biti u grupi za 30april  b00/ nema veze cekamo i taj 30ti  :uzdravlje: Valjda ce sve biti ok.... POZzzzzzzzzzzz
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

reuf

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #47 on: 26/April/2008 »
mislim da ti je najproduktivnije procitati, ako ne sve teme foruma, odredjenu temu koja te interesira i koja bi ti pripomogla u svrhu apliciranja... tvoje ,tecno, poznavanje njemackog je izvanredno gdje sa istim upadas na rijecni brod sa njemackim gostima (u sustini ti ne treba drugi strani jezik, no, opet ovisi o radnom mjestu...). sretno.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #48 on: 30/April/2008 »
Mihajlo celicni zivcu, kako doci do luke ns od glavne autobuske stanice ako sutra bude intervju
Pozdrav

kratko i je*itacno upustvo kako sa z stanice doci do luke, preko puta stanice pitaj te gde staje 11b i platite kartu u autobusu(30din) da nebi placali doplatnu koja sad 2000 din, pitaj te sofera di da sidjete kod carine ili ti luke novi sad...
ili kad izadjete iz busa videcete taxi je kod stanice z. njih izbegavajte... jel to su kockice i plati ce te 400 din tu voznju... a preko puta  njih videce te taxi sa imenom novus, grand, lav , mb sa njima ta eskurzija nebi trebala da kosta 100 din NAPOMINJEM PITAJ TE KOLKO CE VAS KOSTATI VOZNJA JEL DA NEBI POSTALI ZRTVE KOCKICA!!!
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #49 on: 01/May/2008 »
Ima li neko da  iznese utiske sa jucerasnjeg  intervjua kako je bilo?  :-))))' :uzdravlje:
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #50 on: 01/May/2008 »
ovako da Vas sve nesto zamolim...u mom potpisu ima nesto sto vredi procitati NEODGOVRAM NA GLUPA PITANJA!
drugo ja nisam PR agencije JOY osim sto sam dobio par stanova, to sto lazem ljude po forumu...  :sprda:
sva pitanja koja imate u vezi odlaska na brod , kako im je bilo , sta su radili kako su radili, moli vas pozovite sasku zena ce vam objasniti
svi oni koji imaju moj privatan broj koji pocinje na 060-131... itd kad me vec pozovu bilo, bi lepo i kulturno
1.Prvo se predstave
2.Da biraju vreme a ne me zovu 16.15 ili sl, kad jedem ili spavam
3.Bilo bi lepo da procitate ovaj forum i da onda se tek da me pozovete
4.Ukoliko vec imate potrebu da me pozovete, smislite sta ocete jel ja nemam 2h da provedem svama pricajuci istu pricu po ko zna koji put, i da se ponavljam ili da slusam Vase besne gliste tipa ja cu nju polomiti i sl. jel ili Vase probleme sa njom...JEDNOSTAVNO ME NEZNAIMATE NI VI NI VASI PROBLEMI
5.Cisto utvrdimo gradivo...Znaci pozive primam od 17.30-20.00h, tema moze biti samo brod u smislu kako otici do njega , da vam objasnim kako je meni bilo na intrevju, kakav nam je bio ispitivac...Onog momenta kad pitate za Aleksandru pocnete sa svojom nekom verzijom price kako je ona Vas za*****la i sl. taj razgovor se zavrsava...
Zasto...Jel ja imam svojih obaveza i problema, ovaj forum iskljucivo vodim da bi pomogo sefu i nadam se radim dobar posao, ja sam prvi platio 410 evra, stvarno nezelim da mi neko tupi kako je ona za*****la ili sl. stani u red kao i svi mi oticemo... dal za mesec,3,6,12 pojenta je da odes odavde...Jel zato ides na brod...
drugo moj topli savet vama jeste ko nije radio na trenu ili bio vojsci nek se mane broda... nek reskira jednu godinu na moru da vidi jel ce da izdrzi... da nebi plakali kao pojedinci...necmo ih javno imenovati....JEDNO SE RAZUMEMO SA SRPSKOM PUTNOM ISPRAVOM SE CEKA 5 RADNIH DANA VIZA!!! UGOVOR SE POTPISUJE POSLE RAZGOVORA KOD AGENCJE AKO STE PRIMLJENI!!! UGOVOR SE NEPOTPISUJE NA BRODU!!! I NEMOJ TE LUPA TE GLUPOSTI TIPA JA SAM CUO ILI JE MENI REKLA DA SE POTPISUJE NA BRODU!!! POPUNJVATE PRISTUPNICU ZA ODLAZAK NA RADNO MESTO!!! AKO NESTO NIJE NESTO JASNO... ONDA NEK UZME PISTOLJ...NEK IGRA RUSKI RULET DOK NEPOBEDI... :uzdravlje:

P.S. ovo se neodnosi na normalne ljude koji pitaju obicna pitanja kao lapidus ksenija reuf(reuf puno pozdrava iz ns) i ostali ovde, pojenta posta je da necu niko me smara svojm negativnom energijom...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #51 on: 01/May/2008 »
Wow bbro pa ko te to sve napada?    
Onog momenta kad pitate za Aleksandru pocnete sa svojom nekom verzijom price kako je ona Vas za*****la i sl. taj razgovor se zavrsava...  
Kad si ovo napisao ko je to bio za*****an od strane Alexandre kad ja znam da je ona  OK?!    
To su ti zli jezici Mihajlo samo opusteno bro. ;D :uzdravlje:
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #52 on: 01/May/2008 »
brate krv su mi pojedinci popili, elem znam da je ok mislim svako ima svoju manu ali dobro vise... radi se sto se nekom odma digla patka da ide na brod...mislim o cemu mi pricamo nemoze se preko noci otici...ali vrhunac svega je sto taj neko mene pozove i meni prica ko da sam ja agent.... nemogu vise nerviram...imam slabu cuku...zato kazem neznaima me cek svoj ugovor i kraj...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #53 on: 06/May/2008 »
Ok Lapiduse.... Sta da kazem svi smo u istom sosu i cekemo da odemo ali sve ima svoje granice.....Mislim da bi trebalo mnogo brze da ide...Ne znam dokle ovako....Teba imati  celicne zivce.......  oT
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #54 on: 14/May/2008 »
viza za recni i sta treba u bgd

3*ugovor
4*slike za sengen
4*obrasca
--------------------------------------------------------
obrazac kupujete ispred ambasade i stanite u red sa turistima nebi (pip) ko ja jutros, samo srpska dokumenta idu
7-9h se dele brojevi posle toga Vas prozivaju,teti prilikom ili ciki nevazno koji Vas bude tefterio , napomenite da idete na recni brod da vas strpaju na posebnu listu, posle toga sa nekim ,,ovlascenim agentom" (Koja mnogo simpatican lik 065/222-47-18) za nekih 200 din ce da Vas sprovede do agencije di rade mnogo lepe dve curice (jbg jedna se udaje ovu drugu spopadajte), lepo to otkucjau i onda se vracate u red koji sam ja licno cekao 8h odlepio sam, onda sam cuo svoje ime ulete u konzulat ja njoj 60 evra ona meni papiric i cujemo se :D ( zena ima oko 60 godina ) i tako to biva ... sa nemackom arbite visom c+d :D

--------------------------------------------------------------------
 slike broda

na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #55 on: 18/May/2008 »
O da Oki cekamo i mi intervju ndam se da ce biti ovog meseca pa odosmooooooo  :-))))'

------------------------------------
Mihajlo ti kad si potpisao ugovor za recni koliko si cekao do intervjua vremenski?
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #56 on: 18/May/2008 »

Mihajlo ti kad si potpisao ugovor za recni koliko si cekao do intervjua vremenski?

imao sam jedan januaru i drugi u aprilu, ugovor nisam poptisao jel se neslazem sa , nekim tackama istog al to je manje vazno... bitno je da odemo

p.s. po x put je receno da nepisete duple postove, jel nije pregledno i nije ovo chat nego forum majku mu...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #57 on: 27/May/2008 »
Bas gledam neki videoTJ. recni brodic Emerald Princes unutrasnjost broda je extra dal je ova jnajbolji po unutrasnjosti ili su skoro svi recni takvi (RASKOSNI)?

Mihajlo kako si dobio ti emerald bogami neka vezica je tu radila jel?  ;D :uzdravlje:

Sorry sad sam video da  nisi napisao emerald  moja greska   oT
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #58 on: 27/May/2008 »
idem prvog dobio sam vizu vuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  :uzdravlje: :sprda:
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #59 on: 28/May/2008 »
Kolko ti je onda proslo od intervjua a kazes kreces prvog kolko si cekao vremenski?

od aprila do 15 maja pomeren mi ukrcaj za 08.06 a mozda i ranije....
na glupa pitanja neodgovaram !!!