Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 399648 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #60 on: 30/May/2008 »
Mihajlo da nije mozda Gsell & partners ????? Sta da ti kazem SRECNO !!!!!! I mi cemo valjda uskoro.........  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #61 on: 31/May/2008 »
Mihajlo da nije mozda Gsell & partners ????? Sta da ti kazem SRECNO !!!!!! I mi cemo valjda uskoro.........  :uzdravlje:

jeste Krle ocete i vi nadam se samo treba imati vere ja sam pobrljavio posle 6 meseci ipak sam ga docekao :D
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #62 on: 01/June/2008 »
U pravu si kada si rekao da treba imati celicne zivce.Sada nam ostaje samo da cekamo......... Mada mi se cini da si ti malo duze cekoa i ugovor i vizu?  Jel znas mesto ukrcavaja? Cuo sam da brodovi plove do 20tog decembra, jel to tacno? Pozzzz :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #63 on: 01/June/2008 »
U pravu si kada si rekao da treba imati celicne zivce.Sada nam ostaje samo da cekamo......... Mada mi se cini da si ti malo duze cekoa i ugovor i vizu?  Jel znas mesto ukrcavaja? Cuo sam da brodovi plove do 20tog decembra, jel to tacno? Pozzzz :uzdravlje:

mesto cu da saznam inace 08.06 se ukrcavam na potezu prag-niberg, ugovor sam dobio ajde nekog 15 maja , vizu 27.05 i ukrcaj 08.06 :D da rade dogod je prohodan dunav i ostale recice....
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #64 on: 01/June/2008 »
Thank's on all informations  ;) Inace imao si dobre zivce s'obzirom da si intervju imao 2 aprila, na brod palis tek posle dva i jace meseca.... Iskreno se nadam da cemo mi koji idemo u Beograd na intervju 10og brze otici ako naravno prvo prodjemo intervju.... Nece mi nista znaciti da odem na brod polovinom avgusta jer necemo stici da odradimo veci deo ugovora..... Ostaje nam samo da se nadamo najboljem...... Sta drugo da ti kazem nego pamet u glavu i d*** uz zid  :D xaxax
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #65 on: 01/June/2008 »
Thank's on all informations  ;) Inace imao si dobre zivce s'obzirom da si intervju imao 2 aprila, na brod palis tek posle dva i jace meseca.... Iskreno se nadam da cemo mi koji idemo u Beograd na intervju 10og brze otici ako naravno prvo prodjemo intervju.... Nece mi nista znaciti da odem na brod polovinom avgusta jer necemo stici da odradimo veci deo ugovora..... Ostaje nam samo da se nadamo najboljem...... Sta drugo da ti kazem nego pamet u glavu i d*** uz zid  :D xaxax

vidi automacki ti se ugovor produzava ako si ti ok, posle si njihvov zaposlen, ja sam resio ma kolko bude tesko itd 5-10 godina da radim taj posao jel je*i ga treba kupiti auto, treba kupiti ekstra masinu pored auta citaj bmw 525d 2 god star
treba lokal treba stan sve ti to miki moj dodje u nekih 5-10 godina rada stim da ces daleko bolje ziveti nego ovde,a sve sto treba jeste da malo zapnes i podrudis se da sebi ucinis zivot laganim....niko tebi na tacnu nece servirati... budes dobar radnik mozes stici na neke visoke pozicije i da se setis kad si krenuo kako sve bilo, samo da se smejes....na neke prosle dane...Vasa firma je drugacija od mene imate drugi sistem rada radite 23 dana 7 dana ste off duty videces ispricace Vam cika swiss

P.S. Vama je bitno da se ubacite posle sve lako, kad jednom udjes onda je lako raditi za ostalo...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #66 on: 01/June/2008 »
E Mihajlo druze ako i mi budemo cekali   2 meseca kao i ti onda jbg .Eto 10 -og je taj interview reci mi jel cemo mi znati koji smo prosli tad ili tek to znamo dok dobijemo ugovor? :uzdravlje:
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #67 on: 01/June/2008 »
E Mihajlo druze ako i mi budemo cekali   2 meseca kao i ti onda jbg .Eto 10 -og je taj interview reci mi jel cemo mi znati koji smo prosli tad ili tek to znamo dok dobijemo ugovor? :uzdravlje:

priljatelju ti trebas njih a ne oni tebe...mislim da sam ti sve rekao...ovo recenicom...Oni nas imaju na ubijanje a mi njih ne i jos smo mali i sitni da postavljamo uslove... to vece mislim ce Saska imati rezutate....
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #68 on: 01/June/2008 »
OK. Reci mi jel su svi recni opremljeni isto i koji je ostao jos u ponudi za nas 10 juna znas li mozda to (IME) tnx? :uzdravlje:
.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #69 on: 01/June/2008 »
OK. Reci mi jel su svi recni opremljeni isto i koji je ostao jos u ponudi za nas 10 juna znas li mozda to (IME) tnx? :uzdravlje:

od moje kompanije znam da jesu samo dizajn drugaciji....vi idete na drugu kompaniju.... tako nemam pojma nisam se puno intresovo za skilu
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #70 on: 02/June/2008 »
Hvala ti Miha na informacijama...  :D Mada vidis ima razlike od kompanije do kompanije a ovo 23 dana rada a 7 dana free je losa scena za mene ,jer onda imas mnogo vise vremena i mogucnosti da trosis pare, a ipak to si u pravu kada kazes da treba posvetiti jedan deo zivota brodu , zaradis lovu i onda stan , lokal, kola , zavisi sve od licnih planova, mada je NS je prelep grad i kada se vratim sa broda selim se  :yahoo: Lapiduse ma brodovi su svi exstra siguran sam tako da mi je to najmanja briga , samo mi da dodjemo do dela dokle je Mihajlo stigao tj do datuma ukrcaja, e onda ce mi svanuti  :yahoo: xaxaxax
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #71 on: 02/June/2008 »
Brod:        MS Avalon Tranquility
Datum:      08.06.2008th of June
Time:        prije12:00h  (morate da budete na brodu do 12:00)
Place:       N
na glupa pitanja neodgovaram !!!

yuliya

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #72 on: 05/June/2008 »
uf, procitala sam sve od a do kraja i imam samo jedno malo pitanjce...je li kasno da se sada javim u neku agenciju za posao na rijecnom brodu(obzirom na to silno cekanje i sezonu). thx

p.s.mihajlo super pises :hekla:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #73 on: 05/June/2008 »
uf, procitala sam sve od a do kraja i imam samo jedno malo pitanjce...je li kasno da se sada javim u neku agenciju za posao na rijecnom brodu(obzirom na to silno cekanje i sezonu). thx

p.s.mihajlo super pises :hekla:

hvala :D naravno mozes da se javis ali racunaj da se sezona zavrsava 20 i nekog decembra.... i da sledeca pocinje u februaru ili martu a mislim da ti bolje da odradis pola ugovora i da sledeci put samo cekas produzenje ugovora....
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #74 on: 06/June/2008 »
e ovako sutra krecem za niberg pre noc pred putovanje teo bi da se zahvalim nekim ljudima pa idemo redom :

Sefu foruma za ovaj forum koji naparavio i objasnio mi detalje i puno pomogo u nekim situacijama

Aleksandri koja mi je omugucila odlazak na brod

Gosp. Kapetanu Borosu SK koji ovo sve sproveo u delo

Pravim priljateljima koje sam ovde stekao kao sto su: Lori(BG), Kseniji(PA), J miss(NI) , Maji (ZG) , Martini(ZG) , Juliji(BIH) , Reufu (BIH, inace najveci kralj od coveka sa kojim sa se ikada susreo)  i svim ostalim ljudima dobrim ljudima koji su posecivali posecuju ovaj forum.Nadam se da ce nas biti vise, i da cemo svi jednog dana moci zajedno negde se naci ispricati nase price svako svoju kako je doziveo brod, kako je bilo iskustvo za njega....

p.s. sefe obecavam da cu pisem utiske svremena na vreme kad stignem a u studenom stize full raport... o recnim brodovima...  :uzdravlje:

p.s.2 Svakom koji je ili ce tek postane mornar na nekom od recnih ili prekookeanskih frotila zelim puno srece i zdravlja i mirno more ili reku, neka ostavari svoj san kao sto ja pocinjem da jurim moj...jos jednom hvala....na svemu  :uzdravlje:
na glupa pitanja neodgovaram !!!