Author Topic: Rijecni brodovi - opcenito  (Read 399674 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #90 on: 13/June/2008 »
Poz svima, koliko sam ja cuo na intervju-u 10-og Mr Bont je rekao da su kuvari malo specificni i da njihovi profi kuvari moraju da odaberu , on vas je sigurno sve pitao ko je za sta specijalizovan ili zna dobro nesto da sprema, mislim kao Italijanska kuhinja ili tako nesto pa oni moraju da odluce sta im je sada u tom trenutku najpotrebnije na brodu u obom trenutku, a Mr Bont ce verovatni preneti gospodji Aleksandri ko je prosao u prvoj grupi sa nama...Malo strpljenja  :hekla: i bice sve ok...Ako i sam kazes da si zadovoljan verovatno ces proci sto naravno svima zelim......  :uzdravlje:  POZzzzzzzzz
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #91 on: 14/June/2008 »
I ja cekam odgovor od saske za kuvare . nemogu da docekam . pozdrav za krleta i cestitam ti na uspehu .

Dali si iscimao ono iz hajata ?
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Offline kiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #92 on: 14/June/2008 »
ja sam tacnije konkurisao za poslasticara,jedini sam bio na intervjuu,e sad da li to je to neka prednost videcemo :: : -()-

budva1984

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #93 on: 15/June/2008 »
nov sam na forumu
da li imaju neke web adrese za online apliciranje. konkretno agencije iz hrvatske, srbije, crne gore
nalozio sam se da idem na brod sada, a imao sam priliku u septembru da uzmem mjesto ass somelijera
mislim da se takva prilika jednom ukazuje a ja glup oT

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #94 on: 15/June/2008 »
Pa prijatelju sve zavisi da li hoces na recni ili na prekookenski, mi smo svi ovde na recnom i kao sto si mogao videti imali smo intervju  10og i sada svi cekamo, kuvari listu koja ce najverovatnije stici u utorak a mi koji smo prosli u prvu grupu cekamo raspored  +U+ malo neizvesnosti nije na odmet  :yahoo: inace svi smo mi isli preko gospodje Aleksandre i Joy Agency .......
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #95 on: 16/June/2008 »
samo se javim puno pozdrava svima nemam puno vremna da kuckam, skup net do jaja 1,20 evra 30 minuta elem tura mi je nemacka-austrija-madjarska , rezim je ko u vojsci radi se puno ali moj tip za nedelju dana je bio 150 evra i 40 dolara i to je bad tip :( ali radi se to je bitno puno pozdrava svima sledi opsirnije kad budem imao vremena jbg sad sam na tockicima idem za nemacu sutra uvece sad sam u becu :D
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #96 on: 17/June/2008 »
POz Miha...... Evo ga javio si se , znaci sve je ok....... Pisi kada budes imao vremena, i to mnogo opsirnije ako mozes..... Da bi znali sta nas ceka.....   :uzdravlje:

Evo dobio sam ovo od gospodje Aleksandre, ovo je obavestenje iz kompanije ....

Please inform all candidates with following details as well:
They have to bring themselves to the ship:
•   Housekeeping male:
Passport
Privat clothes
Privat cosmetics (toothbrush, toothpaste, deodorant etc, etc)
Black, closed shoes
Black socks
Black trousers
White shoes
 
•   Housekeeping & laundry female:
Passport
Privat clothes
Privat cosmetics (toothbrush, toothpaste, deodorant etc, etc)
Black, elegant shoes (not too high heels, because this is not comfortable while working)
Black panties
White shoes
 
•   Waiter male:
Passport
Privat clothes
Privat cosmetics (toothbrush, toothpaste, deodorant etc, etc)
Black, closed shoes
Black socks
Black trousers
 
•   Receptionist female:
Passport
Privat clothes
Privat cosmetics (toothbrush, toothpaste, deodorant etc, etc)
Black, elegant shoes (not too high heels, because this is not comfortable while working)
Black panties
 

Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #97 on: 20/June/2008 »
Sefe sorry jer necu da stavim uredi da bi ljudi mogli da procitaju kako treba... Evo najnovijih vesti od Skile...Za konobare se jos ceka a ovo je prvih cetvoro....


Dear Alexandra,
 
Following  first list from first list of accepted candidates as I promissed:

    * Mr. Mirza Mujic on 02nd August on Swiss Gloria as waiter, embarkation in Passau
    * Ms. Kristina Kobilarova on 03rd August on Swiss Ruby as housekeeper, embarkation in Budapest
    * Ms. Ksenija Djuricin on 22nd August on Swiss Diamond as laundry lady, embarkation in Amsterdam
    * Ms. Mina Cvijic on 24th August on Swiss Emerald as housekeeper, embarkation in Budapest

 
For following 4 persons I will make the contract which you will receive by the end of next week in order to apply for the visa, after them I will send you rest lists.
Please, informed the rest of accepted candidates that is just FIRST list AND THEY MUST BE A PATIENT and stop calling us and you non-stop!!!
 
Have a good weekend,
Sander


Ljudi jeste li zivi !? Sta je ovo nema nigde nikog danima.......
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

mixi

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #98 on: 26/June/2008 »
Moj rodjak se 25.06. ukrcao u Becu na nekom brodu mislim da se zove MS River nesto kao kitchen stewart, javio se da mu je ok. Na svakih 15tak dana je u Beogradu. Zove se Ivan Kovacevic. Znam da je cekao ukrcaj skoro 5 meseci. Jedna mu je viza istekla a brod nije ni video ali je sada sve ok. Strpljen-spasen
pozzz

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #99 on: 27/June/2008 »
pa ovako sve je oke ali vlada veliki nacionalizam, jel cete izgledati smesno ako nebudete li vratili istom merom
sve sto znate na kopnu zaboravite
nazalost, samo kratko, moram se vratim na brod a i net je 2 evra pola sata
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Rider84

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #100 on: 04/July/2008 »
Ljudi ako idete na brodove samo ne idite preo Joy agencije iz Sombora PREVARA NA KVADRAT!!!!!!

tika

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #101 on: 04/July/2008 »
Caos svima, verovali ili ne,ja imam samo 15 godina,zovem se Tijana i jako dobro poznajem Aleksandru,i slusala sam mnogo o njenom poslu,sve ove godine.I sama sam se nagledala KRSA odlazaka i dolazaka svih njenih mornara,sa raznih brodova.Medju njima je i Aleksandrin stariji sin(koga sam inace 27.juna posetila u Vukovaru), a i mladji sin joj ide u septembru! Ja sam cerka vlasnice paladijuma,kafica ispod njene kancelarije,u kojem su svi Aleksandrini mornari popili bar 5 pica. Pocela sam da idem na ove forume odkako mi je Aleksandra poslala majku na brod,3.maja ove godine,jer sam cula da se svakakve lazi pricaju o Aleksandri,imam milion svedoka koji mogu da pobiju te lazi,kao i nekolicina njih, koji su zbog svojeg nezadovoljstva napljuvali zenu ni krivu ni duznu!Onima koji neveruju ostavljam moj mail: klajictijana@yahoo.com,ako treba pokazacu im i mamin ugovor!Vrlo dobro znam da je Aleksandra podnela krivicne prijave, neznam tacno imena protiv koga,na savet svih mnogobrojnih mornara, pa i moje mame koja inace i licno poznaje doticnog,SVETU,a i znam da je taj isti Sveta spavao sa nekolicinom mornara kod nje i bio njen gost,takodje i mnogi mi znamo da je zakasnio na avion,propustio ukrcaj,a ona mu je pomogla da sutradan ipak ode do broda,kupovala mu dopune za telefon i jako dobro znam da mu nije duzna ni jedan euro! Sve to znam,jer je moja majka pre broda bila cesto u kancelariji,licno pozanje maltene sve njene mornare, cesto puta je i vozila Aleksandru na aerodrom da isprate mornare.Moja mama je na recnom brodu,i radi kao poslasticar,plata joj je 1300 eura, plus baksis koji deli cela posada.Puno radi, ali i zaradi.Pored njenog jako loseg zdravlja i svih obaveza stigne cak i nas da obidje i pripazi na mene i moju bracu.
Mozda vam je svima cudno sto jedna , mozda za vas klinka, pise uopste ovde, ali imam sva prava, moja majka je na brodu, zaradjuje novac za nasu porodicu i zhvalni smo upravo Aleksandri sto je omogucila nasoj majci da ode odavde i zaradjuje vise nego pristojno i omoguci svojoj porodici bolji zivot. Imate moj mail, pisite sve sto vas interesuje, ko hoce dacu i mamin mail, ona ima net na brodu.

...................................................................

AntaSD

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #102 on: 04/July/2008 »
Shto se tiche gore nawedenih pricha...
Ja sam o toj gospodji chuo swe najbolje, moj komshija je preko nje otishao na teretni brod, prezadowoljan je, chak je i mene nagowarao da idem preko nje, shto sam ja u jednom trenutku i prihwatio :-)
Ali... Nije mi odgowaralo ulaganje u tom trenutku, jer nije bilo otworenih pozicija za snimatelja, pa sam se ja prijawio da budem fotograf...
Kada su me pozwali iz agencije i rekli mi kolika su ulaganja potrebna, najljubaznije sam zahwalio i rekao da ne mogu sebi priushtiti tako neshto,
jer je u to wreme trebalo oko 2800 eura, sa kupowinom aparata i ostalim za*****ancijama...
Poznajem dosta ljudi koji su otishli preko nje i chuo sam da se ona zauzela tamo za swakoga od njih, nekima je chak i finasijski pomagala,
ako im je falilo neshto para da odu...

lacko

  • Guest
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #103 on: 04/July/2008 »
Znaci ovako ja sam iz Sombora,zovem se Igor Lackovic i 6.jula odnosno prekosutra sam na brodu.Sasku sam upoznao pre nekih 3 meseca preko jednog mog drugara koji je dobio ugovor i tada isao na brod i buduci da sam jako veliki skeptik u vezi takvih agencija koje salju na brod ne bih ni pokusao da nisam svojim ocima video njegov ugovor i za par dana njega na brodu.Od tog dana skoro svaki dan sam zajedno sa grupicom mornara dolazio kod nje da vezbamo engleski kako bi sto bolje prosli na intervjuu,a da ne kazem u kakvom je ona losem zdravstvenom stanju i pored toga je ona zrtvovala svoje dragoceno vreme da bi nas sto bolje pripremila za intervju i sto lakse poslala na brod.Intervju smo imali za Skilu u Beogradu,koji sam ja licno zeznuo jer sam imao jaku tremu, a Saska buduci svesna u kakvoj sam teskoj situaciji i kako mi ocajno treba novac se iscimala sa kompanijom Amadeus waterways razgovarala sa njima i ja sam dan posle toga dobio ugovor da palim 6.jula na cemu cu joj biti dozivotno zahvalan.Nalzim ovde da neki ljudi pljuju po njoj zbog ovoga ili onoga ali vecinom su to neosnovane lazi i izmisljotine, ja licno poznajem dvoje ljudi koji su preko nje otisli na brod i dobili otkaz zato sto nista nisu radili ili se drogirali i naravno Saska im je bila kriva za sve i sada pljuju po njoj.Iskreno mi se takvi ljudi gade jer ne bi verovali koliko se ona dnevno iscimava za svakog od nas pojedinacno, ja sam ziv svedok jer sam gomilu vremena provodio kod nje u kancelariji i video koji je to haos od posla, ja bih radeci to prso posle nedelju dana.Sve u svemu ja sam 6. na brodu, nisam ni prvi ni poslednji koji je otisao i na tome mogu iskljucivo njoj biti zahvalan jer je ona najbolji agent na svetu i izvanredna osoba!!!!! I jos nesto ako neko nesto od ovoga ne veruje moj email je lackovic@sbb.co.yu mogu vam poslati ugovor kao dokaz za sve koji sumnjaju u verodostojnost mojih reci

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Odg: Rije?ni brodovi - op?enito
« Reply #104 on: 04/July/2008 »
LJudi taj decko se za*****ava ovde i kao lozi nas  zato se ne cimajte za gluposti.Sto se tice gospodje Alexandre ja u mom zivotu nisam video ambiciozniju zenu od nje.
Ona ce svakog kandidata poslusati pojedinacno i pomoci mu, i ja joj se divim odakle joj tolika snaga za sve nas koji nesto uvek zakeramo i dosadjujemo preko tel.samo se pitam kako ta zena to izdrzava.U ostalim agencijama vi nemate takvu slobodu pricanja sa agentom nema tu mnogo price i sve je tako reci na VI.Alexandra je po meni mnogo optimisticna zena koja zeli svima da pomogne da odu na brod.
Ne postoji ta osoba koja ima neki dokaz da se ona nije potrudila za odlazak istog na brod jer takve izjave tipa PREVARA NA KVADRAT je samo izd*kavanje ovde na forumu i cimanje nas ostalih koji cekamo.
Pozdrav za najbolju agenticu i samo napred pozdravlja te tvoj LAPIDUS koji ti je mnogo zahvalan za sve . CMOKAAAAA :-*
.