Author Topic: milamila, Assistant Pastry Cook, Princess Cruises  (Read 13341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
svi u kuhinji nose one crocs gumene papuche, mozda i to da poneses, ne znam...

Offline nemanjat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Hvala na odgovorima!

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Da nema Indijaca na brodu, ne bi bilo ni Mile  :-))))' :-))))'
What goes around comes around

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: milamila, Assistant Pastry Cook, Princess Cruises
« Reply #18 on: 17/August/2013 »
Plizzzzzzz ako neko može da napiše šta konkretno pitaju na tim razgovorima za Pastry ass. :hehe:

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: milamila, Assistant Pastry Cook, Princess Cruises
« Reply #19 on: 09/August/2014 »
e pa da odgovorim...posle milion godina. :) izvinjavam se svima na cekanju :) u pincipu ne smes da nosis crocks papuce,jer su sada poostrili standarde pa je bilo situacija gde je sef prijavljivao i mastro ili maestra zvali na razgovore i delili vorninge za iste :)
smile is my answer ;D

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: milamila, Assistant Pastry Cook, Princess Cruises
« Reply #20 on: 09/August/2014 »
Pozdrav milamila!
Jel mozes da mi kazes kako izgleda tvoj dan kao asst pastry? Dobio sam tu poziciju i cekam datum. Sta da ponesem od odece? Na treningu svi pricali o kuvarima i baru, niko nista vezano za poslasticare. Kad pocinje radni dan, jel uniforma i obuca ista kao i kod kuvara? Hvala u svakom slucaju!

dan ass.pasty pocinje ovako:
ujutru se ide u cambusu tj.nabavku narucenih stvari za proizvodnju od prethodnog dana,onda bacas smece :) pomazes ako nekom nesto treba tipa stavljas shortening na souffle modle ili pravis jello i fruit tart. pa onda opet izbacis smece i cistis. to je sve uglavnom do 11 sati.onda imas pauzu do 2. ukoliko radis servis za rucak pauza ti je od pola tri-tri. uvece se ide po nabavku stvari za nocnu smenu. ona cistis jabuke za dorucak za kuhinju ili pravis cokoladne dekoracije za servisne linije i lido...zavisi...mnogo je side jobs za assistent.pastry. godine nisu toliko bitne,kompanija je ok po tom pitanju. sa ponosom objavljujem da sam juce zavrsila svoj 4ugovor i da sam dobila promociju u 2.poslasticara :) ako ima jos pitanja pitajte.
smile is my answer ;D