Author Topic: Pregled za Princess u Hrvatskoj  (Read 9003 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Pregled za Princess u Hrvatskoj
« on: 16/June/2012 »
dali neko zna jel se moze ljecnicki za princess obavit u splitu??  idem preko safe cruisa iz beograda

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #1 on: 17/June/2012 »
dali neko zna jel se moze ljecnicki za princess obavit u splitu??  idem preko safe cruisa iz beograda

Zašto da ne? Ja sam svoj pregled za Princess obavio u Zagrebu.
Ovo su uputstva koja sam dobio.


Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #2 on: 17/June/2012 »
samo što pregled u ZG košta skuplje nego u BG, meni je barem bilo jeftinije otići u BG i napravit pregled nego otć u ZG
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #3 on: 19/June/2012 »
hvala sefe!
znam da je jeftinije u bg ali sam trenutno u splitu dok dodem do bg treba mi 100e tako da neznam bas koliko je jeftinije...
a dog sam se sa agencijom ukrcaj krajem 7 tako da nezurim..a i na moru sam  :bathtime:

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #4 on: 20/June/2012 »
to je druga stvar, ja sam iz OS, pa mi je bliži BG nego ZG, a trošak puta manji do BG-a nego ZG-a
pa eto kad si već u Splitu riješiš liječnički tamo, nemaš troškova puta ni za ZG ni BG :D
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #5 on: 20/June/2012 »
ooo pa lega mi smo komsije... ja sam inace iz dakova i sve sam obavio u beogradu ali sam trenutno u st pa mi se neda sad kuc pa u beograd a ostao bi jos malo na moru dok mogu...

Offline IVAN87

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #6 on: 03/June/2016 »
Pozdrav
Radim z princess i moram da obnovim ljekarski.

Dobio sam od kompanije da mogu odradit u Zagrebu dr.lukin al sam citao ovde da taj vise neradi i da nije validan ljekarski,pa dali je ko tu radio ljekarski u skorije vrijeme i koiko je ljekarski

Prije sam isao na bosanski pasos jer sam iz bosne a sad idem na hrvatski pasos i dali ce mi sad trebat pomorska knjizica na ljekarskom (ja je nemam) jer su mi iz neke klinike u splitu rekli da treba.


Offline shinzo27

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #7 on: 21/June/2016 »
Da li na kraju lijecnicki od Dr.Lukina za Princess vrijedi ili ne?! Moze li netko konacno potvrdit to ""]]

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #8 on: 21/June/2016 »
Da kompanija prihvata taj medical...doktor je od juce na odmoru,koliko sam ja razumeo naredne dve nedelje
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Linda_semi

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
  • Enjoy today!
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #9 on: 16/October/2016 »
 :wave: Ja se isto ukrcavam peko Safe cruise-a i poslali su mi da se lijecnicki ne moze obaviti nigdje drugdje osim u Dubrovniku ili u Bg.. Inace sam iz Rijeke pa mi je malo to cudno jer znam da ima i kod nas ovlastenih klinika gdje se moze obaviti norveski lijecnicki pregled.. Sad, sto vi mislite, ako ja napravim ipak medical tu hoce li mi se to vazit?! Posto je norveski i klinika ima ovlastenje za Princess cruises... Uopce ne kuzim zasto KAO nije moguce nigdje drugdje...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #10 on: 16/October/2016 »
Linda, agencija veli da Princess inzistira na Bermuda medical-u, u zemljama u kojima ima netko ovlašten da ga uradi. A taj neki lik u Dubrovniku je ovlašten, i nitko više u Hr.
Možeš ti da uradiš pregled gdje hoćeš, pa pokušati na prepad.
A ovako ide na prepad:
Dođeš sa xy pregledom pred brod, crew purser izađe da pokupi od vas pasoše i potvrde o pregledu, pokupi 10,20ak komada koliko vas već bude se ukrcavalo u komadu, i povede vas unutra.
Njima je najčešće puna glava svega na dan ukrcaja/iskrcaja, te on/ona samo obraća pažnju na prisustvo pečata, a kada provjere u detalje te papire, brod je već isplovio.
Crew purser/purserica nazove šefa i pita jel ovo ok, šef kaže "jbga nećemu ju sad iskrcavat .." i to je to.
Ovo je iz mog iskustva. Mene su previše trebali da bi me zezali, a možda bi nekog konobara lakše škartirali, .. sve ti je to pitanje ponude i potražnje. Kad si tražena roba, ne pita se za cijenu.  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #11 on: 17/October/2016 »
Linda, agencija veli da Princess inzistira na Bermuda medical-u, u zemljama u kojima ima netko ovlašten da ga uradi. A taj neki lik u Dubrovniku je ovlašten, i nitko više u Hr.
Možeš ti da uradiš pregled gdje hoćeš, pa pokušati na prepad.
A ovako ide na prepad:
Dođeš sa xy pregledom pred brod, crew purser izađe da pokupi od vas pasoše i potvrde o pregledu, pokupi 10,20ak komada koliko vas već bude se ukrcavalo u komadu, i povede vas unutra.
Njima je najčešće puna glava svega na dan ukrcaja/iskrcaja, te on/ona samo obraća pažnju na prisustvo pečata, a kada provjere u detalje te papire, brod je već isplovio.
Crew purser/purserica nazove šefa i pita jel ovo ok, šef kaže "jbga nećemu ju sad iskrcavat .." i to je to.
Ovo je iz mog iskustva. Mene su previše trebali da bi me zezali, a možda bi nekog konobara lakše škartirali, .. sve ti je to pitanje ponude i potražnje. Kad si tražena roba, ne pita se za cijenu.  :D
Sefe, ovo je moglo pre da se uradi, ali ne vise. Sada sva papirologija ide preko agencije u Napoli. Moraju se sva dokumenta poslati njima pa onda agencija salje u Office u LA sve papier. Kada LA Office odobri onda se salje nazad u Napoli da je odobreno i da se crew memberu salju flight details i joining letter.

Linda, moraces da radis u ovlascenoj ustanovi koju Princess priznaje, inace neces moci da dobijes ukrcaj nazalost.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #12 on: 17/October/2016 »
pomagač, i u mojem slučaju je tako išlo kada sam se prvi puta ukrcavao, a poslije više nije bilo tako strogo.
Mada, puno toga se promijeni u 10 godina ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Linda_semi

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
  • Enjoy today!
    • View Profile
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #13 on: 17/October/2016 »
Pomagacu i sefe puno hvala na savjetima :) samo sam htjela cuti iskustva drugih, i onako bih napravila kako mi agencija kaze jer ipak mislim da znaju najbolje :) a sada u nove radne pobjede!!  :plovim:  :run:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Pregled za Princess u Hrvatskoj
« Reply #14 on: 04/December/2016 »
Ja sam bio 22 Nov u Napulju u Navitrans uredu direktno,i popricali smo o lijecnickom samo Dubrovnik ili Beograd .