Author Topic: ako smo u braku, dali onda postoji veca sansa da nas ne razdvajaju?  (Read 4207 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sweety

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
ja sam imam jednostavno pitanje

ako smo u braku i apliciramo za istu firmu tipa carnival dali onda postoji veca sansa da nas nerazdvajaju...thnx

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
vidim da niko nije odg, da li SAD znas da li su vece sanse ako snekim stupas u braku da ides na isti ugovor?  :hmm: :-*

Offline zvezdica91

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
vidim da niko nije odg, da li SAD znas da li su vece sanse ako snekim stupas u braku da ides na isti ugovor?  :hmm: :-*

Zna li se sada ista?  :(

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Nista nije 100% sigurno. Agencija ce se potruditi da nas salju na isti brod :moli: :moli: :moli:, ali nije sigurno dok ne dodjes na brod :hehe: ili dok ne dobijes LoE. Jbg. :pad:

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Ako ste u braku agent mora posebno naglasiti da ste u braku. Čak i  ako vas razdvoje čim dođete na brod tražiš transfer i vas će puno brže spojiti nego curu i dečka ili zaručnike. Samo morate imati sve dokumente naravno na engleskom. I čim dođete tražiti da vas linkaju kao couple i onda idete zajedno doma i zajedno se vraćate. Na Dreamu  su spojili curu i dečka iz Srbije nakon samo tri tjedna na brodu, bez obzira što im je obadvoma bio prvi ugovor. A bračni parovi uvijek imaju privilegije u svemu pa tako i kod dobivanja couple kabina i za tjedan dva dobiju kabinu. Sad puno više vode računa o parovima.  Kad god sam pričala s nekim na ovu temu,  još nisam čula ( što ne znači da ne ću čuti ) da su nekom onemogućili da budu skupa. Ja sam dobila transfer ( zahvaljujući Maitre d-iu Hasanu ) iako je u dinning roomu kronično nedostajalo 15 ljudi.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Sa menom na college na Carnivalu prvi ugovor bili muz i zena prvi ugovor. Uvjek zajedno radili sign on i sign off. Sto se tice Carnivala vode racuna o tome.
Nems straha. Ak se desi i neka greska pa ne budete zajedno odma u startu, napravi se zahtjev u MSI i to se relativno brzo rijesi. Maksimalno mjesec dana cekas i on doje kod tebe na brod ili ti kod njega.