Author Topic: Devojka mi je na brodu na prvom ugovoru na Carnivalu, 8 meseci  (Read 2035 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline farkibi

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Cao svima.. Ja imam za tu temu par pitanja. Devojka mi je na brodu na prvom ugovoru na Carnivalu 8 meseci, i plan je da sledeci ugovor idem sa njom.
1. Kada bi ja trebala da predam prijavu a da idemo na brod odprilike u isto vreme?
2. Kazete da bi bilo dobro da govorimo da smo vereni, e pa sad problem je što smo obe devojke, pa teško da kažemo da smo verene, pa dali možemo i tako tražiti isti brod? Pozivati se da mi živimo zajedno?
3. I ako prodjem intervju dali moram što brže na brod, ili to mogu da vučem na neki način do momenta kada bi mi odgovaralo da odem? ( mislim, imam još par ispita na faksu, pa ne bi da to ostavim za kasnije)
4. I koliko je teško iskombinovati, da ona završi prvi ugovor pa se vrati na drugi i onda kad ja završim sa ispitima idem za njom?

Ok, priznajem komplikovana pitanja, ali ako neko bar odprilike zna odgovor molim vas
Hvala :-)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
1. Kada bi ja trebala da predam prijavu a da idemo na brod odprilike u isto vreme?
U isto vrijeme obadvoje

2. Kazete da bi bilo dobro da govorimo da smo vereni, e pa sad problem je što smo obe devojke, pa teško da kažemo da smo verene, pa dali možemo i tako tražiti isti brod? Pozivati se da mi živimo zajedno?
Ne znam za slicnu situaciju

3. I ako prodjem intervju dali moram što brže na brod, ili to mogu da vučem na neki način do momenta kada bi mi odgovaralo da odem? ( mislim, imam još par ispita na faksu, pa ne bi da to ostavim za kasnije)
Ne mozes, kandidata ima vise nego sto mozes zamisliti, i nitko od njih ne postavlja uvjete

4. I koliko je teško iskombinovati, da ona završi prvi ugovor pa se vrati na drugi i onda kad ja završim sa ispitima idem za njom?
Jaaaako tesko
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline farkibi

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Hvala na odgovorima Šefe
Nije baš utešno, ali bar znam na čemu sam :(