Author Topic: Pozdrav :) itko ?uo za agenciju; Navigo event d.o.o ?  (Read 6861 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Pozdrav svim clanovima foruma i sve pohvale na podijeljenim i kvalitetnim informacijama. :D

Ja sam zainteresirana za rad na jahtama,ali prihvatila bih i cruiser.

Nemam iskustva rada na brodu,ali imam u ugostiteljstvu i turizmu.

Za sada mi je potrebna informacija ako je itko cuo za agenciju ; Navigo event d.o.o ?

Pozvali su me na tecaj koji se placa 6000 kn , ali nisam na netu uspjela naci neke podrobnije informacije , niti o njima, niti o samom certifikatu koji navodno nude.

Pa molim ako itko zna ista o njima i tom takozvanom tecaju koji je potreban za rad na jahti da me uputi ??? evo link ;

http://navigoeventcharter.com/index.php?option=com_content&view=article&id=11

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Imaš na forumu detaljno opisana iskustva od preko 150 ljudi koji su radili na kruzerima.
Nijedan od njih nikad nije čuo za Navigo.

Taj Navigo tebi nudi tečaj za €800.  oT

I još će ti naplatit da se nađeš u njihovoj "bazi" za €20 godišnje.

Drži se podalje od njih.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Nikad cuo iskreno, a ni 6000kn ne znam koliko je u eurima, ja sam svoj trening platio 350 eura.
Al' ne unaprijed, vec kad prodjem interview i izvadim vizu, tada sam platio tu neku navodnu proviziju i trening od 7 dana.
A po ovoj stranici ne cini se da su neke prevare, mislim ne mora da znaci, al' valjda ce se javiti neko iskusniji, meni djeluju ok, bar na prvom pogledu.
Al' ne ulazem u to puno nade, sacekaj jos malo da se neko javi , pa vidi sta i gdje... :)
What goes around comes around

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Pa jasni mi je da moram imati nekakav trening,nekakvu obuku,ali malo mi je cudno sto se o njima bas nista ne moze iskopat na netu   :embarrased: Ovo je link kad su se oglasili da traze djelatnnike.

http://www.moj-posao.net/Posao/204586/Luxury-Yacht-Interior-Crew-Chief-Stewardess-Hostes-Butler-mf/

Valjda ce se javit netko da zna nesto o njima ... :rolleyes:

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
.
« Reply #4 on: 26/June/2012 »
I ako ti se neko javi budi sigurna da neces cuti pozitivno iskustvo.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ovo nije sezonski posao - član posade na jahti je profesija.
Vrsta zaposlenja: Honorarno

 :giggle:


Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

 :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Joj Sefe,prijava na oglas nije moguca kad je istekao datum,imala sam ga spremljenog,moja greska   :embarrased:

Znaci da mi osim stcw95 i pomorske knjizice ne treba nikakavi dodatni certifikat za posao na jahti ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline yhtmaster

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Navigo Event je predstavnik za charter agenciju koja se bavi luksuznim charterom, a zove se Globe Charter.
www.specialoffercroatia.com; www.specialofferturkey.com
Rade 15 godina sa gostima koji uzimaju u najam luksuzne jahte sa posadom. Ne rade sa kruzerima to je potpuno drugi oblik posla. Za kruzere trebate pitat u Uspinjači.
Gosti koji uzimaju u najam luksuzne jahte nisu iz Hrvatske - tako da pitanje treba postaviti na nekom međunarodnom forumu.
Navigo radi sa jahtama i stoga je počeo posredovati kod zapošljavanja na jahte. Ako netko želi raditi na stranoj jahti - mora uložiti dosta truda, vremena - novaca za putovanja u Francusku ili na Floridu... Navigo je u mogućnosti olakšati put onim ljudima koji zbilja hoće raditi na jahti - i koji su krenuli tim putem. Ništa drugo.
Tko ne ide tim putem - uštedit će vrijeme i trud - najlakše je ostati kući i čekati posao. Tko je stvarno odlučio naći posao na jahti - Navigo Event će mu uštediti i vrijeme i novac.
Potrebni certifikati su samo STCW i ENG1, te pomorska knjižica. No potrebno je i da vam netko otvori vrata i poveže vas sa poslodavcem -vlasnikom jahte. Do sad su to bile samo strane agencije, sad imamo i jednu u Hrvatskoj.
No nekima će i dalje biti lakše dati 1500Euro za tečaj u Antibesu + put do Francuske + smještaj i hrana; a nakon toga se danima potezat po dokovima i moljakat za posao ispred jahti. To je put koji prolaze naše posade na stranim jahtama.
Navigo Event će vjerojatno zaposliti 10-15 ljudi godišnje, i to onih koji su kvalitetni i stvarno to žele, ulažu u sebe. Zbog toga selekcija za bazu posade i tečaj.
Kruzeri ne prave selekciju, a posao je zagarantiran - ali bez plaće! Plaća je isključivo iz napojnica...  Na jahtama je plaća + napojnice zagarantirana - no očekuje se da kandidat ima svo potrebno znanje prije ukrcaja.
Navigo Event umrežava naše posade na jahtama, i traži sposobne i educirane kadrove - da podigne kvalitetu usluge na luksuznim jahtama u Hrvatskoj.
Pitanje koje treba postavit je - tko je ikad čuo za luksuzne jahte sa posadom i tko je čuo da u Hrvatskoj postoji luksuzni turizam?
U Hrvatskoj - nitko, ili vrlo rijetki... 

Offline YachtDolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Oni su čisto ok. Ja sam prek njih odradio ugovor na dvije jahte na Jadranu.
Čujem da su sad pokrenuli edukaciju, baš iz razloga što nemamo dovoljno kvalitetnih ljudi na domaćim jahtama.  :plovim:
YachtDolphin

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Pozdrav :) itko ?uo za agenciju; Navigo event d.o.o ?
« Reply #10 on: 15/October/2012 »
Meni se ne otvaraju ove dve web adrese offeri?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Pozdrav :) itko ?uo za agenciju; Navigo event d.o.o ?
« Reply #11 on: 15/October/2012 »
Ne otvara ti se jer krivo napisane.

www.specialoffercroatia.com

Druga stvar sto sam primjetio ova dva usera imaju slican nick sto opet govori da komentira jedna te ista osoba i danas registrirani samo da bi komentirali neku nepostojecu agenciju i rekli da su oni bili preko njih. Znaci do jucer ih forum nije zanimao niti ekipa shta radi na brodovima a od danas zainteresirani.

Ljudi nemojte biti ovce. Pamet u glavu.

Tolko od mene.

Offline lloolly

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pozdrav :) itko ?uo za agenciju; Navigo event d.o.o ?
« Reply #12 on: 17/October/2012 »
i mene su zvali na njihov tečaj! dal si ti možda, leptirica, bila na tome na kraju ili nisi?

neznam, ne djeluje mi sve to baš najčišće, al opet s druge strane, i po njihovoj stranici, i po mailovima koje šalju i po svemu, čine se miljama profesionalniji od polulegalne uspinjače!!  :nokti:

Offline obojana

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pozdrav :) itko ?uo za agenciju; Navigo event d.o.o ?
« Reply #13 on: 30/October/2012 »
Da, ali ta polulegalna Uspinjaca te posteno pokrade al ti i nadje posao na brodu. Znaci njima placas proviziju tek kad ti je zagarantiran posao, iako ti proviziju uopce nebi trebali naplacivat, za razliku od ovih muljeza. Ovde placas 6000 kn u startu za neki certifikat koji sigurno mozes negdje jeftinije zavrsiti a posla nigdje!! Da meni netko ponudi posao na jahti za 6000 kn platila bih odmah al ovo je ocito neka debela prevara.