Author Topic: Novi igra?!  (Read 1570 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Che

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Novi igra?!
« on: 26/June/2012 »
Lijep pozdrav svim pomorcima, ljudima s foruma, te posebne pohvale glavnom čovjeku koji vodi ovu web stranicu kao i svima koji svojim postovima pomažu i upotpunjuju forum.

Javljam se iz Zagreba, imam 26 godina i igrom slučaja pri kraju sam fakulteta ekonomije :yeah:

Na jesen prema planu bih nadam se trebao položiti zadnji ispit i velika mi je želja zaputiti se Vašim smjerom, znači postati jedan od zaposlenika u nekoj od cruise kompanija.

Za sada sam prelistao čitav forum...od mene nećete vidjeti neka amaterska pitanja, jer znam sve pozitivne i negativne strane ovog posla, a imam i nekoliko prijatelja, a što i poznanika koji već rade nekoliko ugovora za više kompanija (Disney, Carnival i Royal Caribbean).
Baš jučer sam pročitao zanimljiv dnevnik tu na forumu, čovjeka koji je radio ili možda još uvijek radi kao konobar (AW mu je bila početna pozicija), i oduševio me način pisanja kao i mnogi događaji koje je zapisao u svoju tekicu (vjerujem da je mnogo toga vjerodostojno, ali isto tako vjerujem da je dio ukrašen i prilagođen za širu publiku).

Za sada planiram kada dođe vrijeme prijaviti se za početnu poziciju u Gift Shop Department, no ako nešto pođe po zlu (nedostatak drugog jezika, uz moj vrlo dobar Engleski, sa praksom bi bio odličan...ili pak neki drugi kriterij), interesiram se i za Bar Department...ostalo mi se više manje ne sviđa i eto iskreno ovim redosljedom imam želje (Gift > Bar).

To bi bilo to ukratko od mene za prvi put i dok ja polažem još tih par ispita, Vi svi ostali koji čekate svoj poziv na ukrcaj, a pogotovo oni koji u ovom trenutku rade, držte se, glavu gore i nadam se da ćemo kroz neko vrijeme postati dobri kolege!

LP



Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Novi igra?!
« Reply #1 on: 26/June/2012 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)