Author Topic: Veliki pozdrav :DD prijavio bih se za bar waiter-a ili bartender-a  (Read 1806 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline joc

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ljep pozdrav svim pomorcima,clanovima foruma i sefu,
forum  je orginalan zao mi je sto ga prije nisam pronjusko.

Dakle javljam se iz Osijeka,imam 24 godine,trenutno bez posla.
Prema nekim mojim planovima trebo sam biti na moru raditi u restoranu,baru...no duga prica nadam se da cu jos i otici
bar na 1-2 mjeseca i uzet neku pinku.

Po zanimanju sam Vozac bez iskustva,konobario u razno raznim osijeckim caffe clubovima...bio ispomoc i td
Sezona na moru...iskustvo oko 2 godine.Završio sam tečaj za barmena u daylightu prošle godine
od flair trikova dekoracije,pravljenje koktela i fireshowa osnovni stupanj,planiram to okoncat sa extrem flair u rijeci kad
dodem do viska novaca i vremena.
Pročito sam manje vise cijeli forum,pogledo slike i youtube jako puno zanimljivosti i vrijednih informacija hvala.
Sto se tice engleskog jezika tu sam dobar 3/5

Moji planovi su sljedeci : prijavio bih se za bar waiter-a ili bartender-a .
Ako je netko bio na brodu te
procita netko ovaj post sa podrucja osijecko baranjeske zupanije nek mi se slobodno javi hvala. :sprda:

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Iako je ocena znanja engleskog subjektivna, preporucujem ti da ga doucis do makar nekog polu tecnog za te pozicije.
Za bar waitera jos i mozes ako znas koktele i ako si prijatna osoba. Bartendera, tesko, ali probaj, nista te ne kosta.
U svakom slucaju popricaj sa ljudima iz agencija, ako njima mozes da dokazes da si dobar kandidat za neku od te dve pozicije, onda ces moci i kompaniji.
Srecno.  :uzdravlje:
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress