Author Topic: Molim vas da mi kazete vasa iskustva sa pocetnog aerodroma  (Read 4983 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline theValkira

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Verujem da ovde ima dobrih ljudi dobre volje koji ce odvojiti vreme da mi odgovore na pitanje koje mi je jako bitno.

verovatno ima ljudi koji su do sada imali ukrcavanje u Juneau, Aljaska. Dobila sam brod - Sapphire Princess i moja ruta krece iz Aljaske.
Molim vas da mi kazete vasa iskustva sa pocetnog aerodroma (u mom slucaju iz Beograda) pa do krajnje destinacije Aljaske.  
Interesuje me koliko ima presedanja, da li se noci i gde, da li je lako snaci se u svim tim gradovima i velikim aerodromima. I slobodno prepricajte ceo taj vas put.  

Plizzzzz, jako bi mi ovo znacilo. Hvala vam unapred  :)

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
pozdrav...

evo ovako, sto se tice presedanja, to sve zavisi od detalja leta koje ako vec nisi dobila, bodices od tvoje agencije. verovatno ces kao i mnogi drugi leteti do Seattle-a pa onda odatle malim avionom do Juneau-a.cuo sam od dosta ljudi da taj let i nije bas najbolji sto se tice komfora ali preziveces...snalazenje na aerodromima je prosto, barem meni izgleda tako..imas podatke o letu na boarding pass-u i samo pratis informacione table na aerodromu. tu ti je i screen sa detaljima leta, cisto da proveris dal tvoj let kasni ili je promenjena kapija za ukrcaj. prenociste imas organizovano. na aerodromu ce te sacekati agent koji ce tebe i ostale ljude odvesti do hotela a onda sledeci dan i do broda. putujes na aljasku pa verujem da neces imati problema, kao sto sam ja npr. prilikom odlaska na moj prvi ugovor cekao agenta u hong kong-u skoro tri sata da bi se on na kraju pravdao kako je on nas cekao na skroz drugom kraju aerodroma.

sve u svemu opusti se i uzivaj... :google!:
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline vladaz86

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Verujem da ovde ima dobrih ljudi dobre volje koji ce odvojiti vreme da mi odgovore na pitanje koje mi je jako bitno.

verovatno ima ljudi koji su do sada imali ukrcavanje u Juneau, Aljaska. Dobila sam brod - Sapphire Princess i moja ruta krece iz Aljaske.
Molim vas da mi kazete vasa iskustva sa pocetnog aerodroma (u mom slucaju iz Beograda) pa do krajnje destinacije Aljaske.  
Interesuje me koliko ima presedanja, da li se noci i gde, da li je lako snaci se u svim tim gradovima i velikim aerodromima. I slobodno prepricajte ceo taj vas put.  

Plizzzzz, jako bi mi ovo znacilo. Hvala vam unapred  :)
Kog se datuma ukrcavas Valkira?

Meni su prvo poslali ugovor za 30.07. a sad su me zvali i pitali da li mogu 16.07. da se ukrcam u Ketchikanu. U svakom slucaju, vidimo se na Sapphire  :yahoo:

Offline theValkira

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
@blazzoni: hvala ti puno na infu, jako mi znaci. znaci ipak nas neko od agenata ceka na aerodromu? posto moja drugarica nije imala agenta, nego je sama morala da ide u hotel pa odatle da ceka agenta za dalje. u pozivnom pismu pise mi kao 31. ukrcavanje. ali cisto sumnjam da ce tada biti, mnogi ljudi iz moje grupe jos nisu otisli iako im je stajao datum koji je vec prosao. see ya na Saphhiru, radujem se tome :)

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
pazi, uvek postoji ta mogucnost da se agent ne pojavi ili kasni, i vrlo verovatno ne prica engleski...ipak kazem da ti putujes u USA i koliko sam cuo tu se ipak takve stvari redje desavaju.

meni je sestra imala problema u francuskoj, gde je niko nije sacekao i niko nije pricao engleski. ja sam ipak imao srece u italiji da nas sacekaju agenti ali mucno je bilo sporazumevanje sa njima...jedva da su znali par reci na engleskom da kazu...
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline theValkira

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
u, dobro je :) po prirodi sam veliki triper i volim da znam sta me tacno ceka, bez nekih vecih iznenadjenja. thanks a lot :)