Author Topic: da li je neko cuo za GMN Hungary Ltd.  (Read 2871 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
to je agencija iz Madjarske,rade sa dosta kompanija,al ne znam kakvi su,ako neko ima neko iskustvo neka napise,ili uputi na temu vezanu za GMN Hungary Ltd. hvala...

Offline mysterion:)

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: da li je neko cuo za GMN Hungary Ltd.
« Reply #1 on: 12/July/2012 »
Pozdrav. Ja sam trebao da idem preko njih na brod 2010 godine, ali sam u medjuvremenu dobio bolji posao na kopnu pa sam odustao od broda. Prvo sam ih nazvao i odradio predintervju preko skype-a a onda su me pozvali na glavni intervju koji je bio u prostorijama agencije u Budimpesti. Veoma su brzi i profesionalni barem je tako bilo sa mnom, nije proslo ni mjesec dana od intervju-a a ja sam vec trebao da budem na brodu. Eto ako imas volju i sredstva da ides do Budimpeste na intervju preporucam ih. Sretno!

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: da li je neko cuo za GMN Hungary Ltd.
« Reply #2 on: 13/July/2012 »
Pozdrav. Ja sam trebao da idem preko njih na brod 2010 godine, ali sam u medjuvremenu dobio bolji posao na kopnu pa sam odustao od broda. Prvo sam ih nazvao i odradio predintervju preko skype-a a onda su me pozvali na glavni intervju koji je bio u prostorijama agencije u Budimpesti. Veoma su brzi i profesionalni barem je tako bilo sa mnom, nije proslo ni mjesec dana od intervju-a a ja sam vec trebao da budem na brodu. Eto ako imas volju i sredstva da ides do Budimpeste na intervju preporucam ih. Sretno!

Za koju poziciju si aplicirao?

Offline mysterion:)

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: da li je neko cuo za GMN Hungary Ltd.
« Reply #3 on: 17/July/2012 »
Trebao sam ici za lifeguard za Disney. Uglavnom, agencija je sigurna i provjerena pa ko voli nek` izvoli. Pozdrav