Author Topic: Kako po?eti  (Read 2776 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anderwil

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Kako po?eti
« on: 05/July/2012 »
Lijep pozdrav svima.

Unaprijed se ispričavam što stavljam ovaj post ako ima već nešto slično, ali nisam uspio naći srodnu temu koja bi odgovorila točno na moja pitanja.

Dakle, imam 27 godina, inženjer sa zaštite na radu sa skoro nikakvim radnim iskustvom u toj struci (po radnoj knjižici mjesec dana, inače 3 mjeseca).
Engleski mi je odličan, uz to mi ni talijanski nije stran. S kompjuterima san dobar, odslužen vojni rok, (čak sam i član MENSA-e, iako ne vjerujem da je to bitna stavka)...
 i sad sam htio upitati savjet i informacije od vas iskusnih, ako mi je želja ići raditi u inozemstvo ili na cruisere kakve su mi opcije i koji su mi početni koraci.

Još jedan put isprike na smetnji i unaprijed hvala na savjetima i odgovorima.  =""

Offline elvinjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Kako po?eti
« Reply #1 on: 05/July/2012 »
Prođi kroz cijeli ovaj forum i 95% onog što te zanima naći ćeš. Moraš se opredjelit za koju poziciju si zainteresiran pa tek onda ako te nešto zanima a nisi našao nigdje na forumu pitaj i naći će se sigurno netko tko će ti pomoć.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Anderwil

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Kako po?eti
« Reply #3 on: 06/July/2012 »
zahvaljujem i isprike na smetnji

Offline Chupavica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Kako po?eti
« Reply #4 on: 06/July/2012 »
Imas tamo clanova Mense koji rade kao sobari ;) ako nisi clan neke od tajnih organizacija to parce papira ti nista ne znaci :D
Salim se... kao sto je neko rekao pronadji odgovarajucu poziciju, ili bar department za pocetak, iskustvo nije bitno, bitan je engleski i da zablistas na intervjuu, u svakom pogledu ;)

Offline Anderwil

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Kako po?eti
« Reply #5 on: 07/July/2012 »
to san i mislija, nego me zanimalo da li mogu odma tražit posa u struci tamo ili da iden "od dna" pa se penjen.

fala lipa, moj nadimak je čupko inače  :)