Author Topic: Kako na brod???  (Read 6668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline majoli

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Kako na brod???
« on: 26/January/2009 »
Hello

Ja evo dva dana njuskam po forumu,jucer sam nesto napisala...................al sam malo zaboravila di i na koju themu ................ -()- pa reko da se ja lipo prestavim i krenem iz pocetka :ban:

Mene zanima kako da se ukrcam na brod................dal to mora biti iskljucivo preko agencije.?...............doduse vec sam imala dvi ponude sa Uspinjace al nisam otisla jer sam bila na Transeurope Ferries (mali trajekti...tj.ro-ro brodovi) belgija engleska tamo sam odrepila koji ugovor,a onda su dosli kojekakvi poblemi i ja se nisam vise vratila na brod.

Mislim da sam cula od Sinise.G da ne trebaju brevete za kruzere al ja ih imam posto sam bila na toj firmi.

Ja sam sposobna cura koja jako dobro i brzo radi svoj posao koji je u vecini slucajeva bio iza sanka, pa se mogu nazvati i nekom barwaitress.
Mene konkretno zanima koja je lova za takav posao, jer ja sam imala na ovoj kompaniji 1700$ i nije bas nesto kad pogledas kakav je euro.

puno pozdrava i mirno more

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako na brod???
« Reply #1 on: 27/January/2009 »
Preko agencije ti je najlogicnije.
Mozes probati slati cv na ove manje poznate online agencije koje su navedene na forumu.
Imas ih 10-ak navedenih una ovome forumu, i sve izgledaju jako solidno, samo sto nitko nema iskustva sa njima.
Drugi nacini?
Do sada se javilo tek par ljudi koji su dobili posao na telefonskom interview-u.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milosevic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
  • Bartender
    • View Profile
Re: Kako na brod???
« Reply #2 on: 28/January/2009 »
sutra i ja cu pricati sa Juan Ospina na SKYPE web cam interwiew,samo mi nije jasno kako cu proci lekarski ispiti,viza,ovo ono,sutra u 14:00 sati cu pricati pa objasnicu tu kako sam prosao
probacu srecu da preskoknem agencije...........

Offline majoli

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kako na brod???
« Reply #3 on: 29/January/2009 »
sutra i ja cu pricati sa Juan Ospina na SKYPE web cam interwiew,samo mi nije jasno kako cu proci lekarski ispiti,viza,ovo ono,sutra u 14:00 sati cu pricati pa objasnicu tu kako sam prosao
probacu srecu da preskoknem agencije...........

ja bi isto volila obaviti neki razgovor sa bilo kim sa odredjenog broda(nije vazno koji) samo da ne ide preko agencije.
probala sam preko agenicija i sad bi probala direktno sa nekim pricati ako je moguce.

hvala :-*

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako na brod???
« Reply #4 on: 30/January/2009 »
ja bi isto volila obaviti neki razgovor sa bilo kim sa odredjenog broda(nije vazno koji) samo da ne ide preko agencije.
probala sam preko agenicija i sad bi probala direktno sa nekim pricati ako je moguce.

hvala :-*

Nitko te nece zvati sa broda jer to tako ne funkcionira.
Moze te samo zvati Human Resources Department kompanije, (krace HR), i ako prodjes tel. interview, onda ce ti namjeniti brod, i to onaj koji njima odgovara, a ne tebi.
Samo, gotovo sve kompanije se naveliko oslanjaju na agencije, jer ima dosta papirologije oko zaposljavanja kandidata, pa su agencije najbolji izbor.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline majoli

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kako na brod???
« Reply #5 on: 30/January/2009 »
Nitko te nece zvati sa broda jer to tako ne funkcionira.
Moze te samo zvati Human Resources Department kompanije, (krace HR), i ako prodjes tel. interview, onda ce ti namjeniti brod, i to onaj koji njima odgovara, a ne tebi.
Samo, gotovo sve kompanije se naveliko oslanjaju na agencije, jer ima dosta papirologije oko zaposljavanja kandidata, pa su agencije najbolji izbor.


ok hvala ti svejedno.