Forum
24/Srpanj/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print  
Author Topic: Spa department (općenito)  (Read 54127 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
fortuna
Registered
*

Country: Hrvatska

View Profile
« Reply #45 on: 31/Ožujak/2009 »

Ja sam nasla na sajtu Helene Vehovec da 15 juna dolazi u Beograd ali nigde ne mogu da nadjem gde, kome da se obratim odavde (iz Srbije), i ne znam da li ja placam obuku u Londonu ili oni.. Jedna devojka iz Juzne Afrike mi je rekla da kad je ona isla da je platila samo kartu do Londona a tamo joj je bio placen smestaj, hrana, naravno ta obuka i avio karta do luke po zavrsetku-()-, stvarno vas molim ako znate nesto u vezi ovoga da mi javite.. Please  hail, stvarno bih otisla da radim kao frizer, radim taj posao vec par god i volim ga, i da.. srednju frizersku sam zavrsila!   Unapred zahvalna za svaku, bilo kakvu informaciju!
Positions to be filled:
Beauty therapist, Massage therapist,Hairdresser, Barber, Fittness instructor, Nail technician, Spa centre receptionist
Upcoming interviews in Budapest: APRIL 18, 2009; JULY 04, 2009

http://cruisejobs.hu/news.php

...evoluirati ili umrijeti...
Forum
« Reply #45 on: 31/Ožujak/2009 »

Seaman
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #46 on: 01/Travanj/2009 »

Ja sam nasla na sajtu Helene Vehovec da 15 juna dolazi u Beograd ali nigde ne mogu da nadjem gde, kome da se obratim odavde (iz Srbije), i ne znam da li ja placam obuku u Londonu ili oni.. Jedna devojka iz Juzne Afrike mi je rekla da kad je ona isla da je platila samo kartu do Londona a tamo joj je bio placen smestaj, hrana, naravno ta obuka i avio karta do luke po zavrsetku-()-, stvarno vas molim ako znate nesto u vezi ovoga da mi javite.. Please  hail, stvarno bih otisla da radim kao frizer, radim taj posao vec par god i volim ga, i da.. srednju frizersku sam zavrsila!   Unapred zahvalna za svaku, bilo kakvu informaciju!

javi se Jeleni Joksimovic,ona je u BG i zastupa Helenu,cudi me kako ti Helena nije dala broj.Zovi +381 64 11 91 752

When it comes to money, nobody can be trusted !
Forum
« Reply #46 on: 01/Travanj/2009 »

Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Serbia

View Profile
« Reply #47 on: 03/Travanj/2009 »

Mashroni, srecno sutra! Aj pa nam napisi sta si uradio..  Zvala sam Jelenu, stvarno fina zena, sve mi objasnila i sad samo ostaje da se jos i nadjemo. Samo me malko soknula koliko ce me sve kostati, ali se isplati. Treba mi oko 2 000 evra. Obuka u Londonu (smestaj i hrana) se ne placaju ali uniforma, osiguranje i jos tako neke sitnice + koliko ti je potrebno za dzeparac te izadje oko 1000 e i ovde ovi troskovi isto toliko. Njihova provizija je 300e. Ugovor je na 9 meseci.. I sta bih jos mogla da kazem.. 20 juna je intervju u bg-u i sto se tice mog posla (hairdresser) moram povesti modela sa sobom! E to je to, za sada.. Icu ovih dana da se nadjem sa njom pa ako cujem jos nesto novo, ja cu vam pisati!   :hekla:
Seaman
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #48 on: 03/Travanj/2009 »

Mashroni, srecno sutra! Aj pa nam napisi sta si uradio..  Zvala sam Jelenu, stvarno fina zena, sve mi objasnila i sad samo ostaje da se jos i nadjemo. Samo me malko soknula koliko ce me sve kostati, ali se isplati. Treba mi oko 2 000 evra. Obuka u Londonu (smestaj i hrana) se ne placaju ali uniforma, osiguranje i jos tako neke sitnice + koliko ti je potrebno za dzeparac te izadje oko 1000 e i ovde ovi troskovi isto toliko. Njihova provizija je 300e. Ugovor je na 9 meseci.. I sta bih jos mogla da kazem.. 20 juna je intervju u bg-u i sto se tice mog posla (hairdresser) moram povesti modela sa sobom! E to je to, za sada.. Icu ovih dana da se nadjem sa njom pa ako cujem jos nesto novo, ja cu vam pisati!   :hekla:

ovo me bas cudi,jer ja i Jelenu i Helenu poznajem skoro 2 godine,i imale su 150 eura proviziju...ali moguce da je za Steiner drugacije,jer ima tu organizacije dosta,obuka u Londonu,kursevi tamo,bla bla... dunno

When it comes to money, nobody can be trusted !
nikoleta
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Srbija
Hire Agency: Invermore Shipping

View Profile
« Reply #49 on: 03/Travanj/2009 »

Dugo niko nista nije pisao na ovoj strani foruma.  sad  Bas sam se zabrinula  da vise nikog ne zanima rad masera na brodu. Konacno da se ponovo aktiviramo  :runer:
Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #50 on: 04/Travanj/2009 »

I meni je malo mnogo ta provizija, ali znacu detaljnije kad se budem videla sa njom sledece nedelje! Mada, je meni lakse da idem preko nje jer zivim blizu bg-a.. i bas mi se ne cima da idem negde dalje, naravno ako ne moram.   dunno
Forum
« Reply #50 on: 04/Travanj/2009 »

Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #51 on: 06/Travanj/2009 »

Cestitam! Joj blago tebi.. Nadam se da ce jednog dana stajati takav i moj post  moli ! E a sto si ti placao to sve ( pripremao neke papire) pre finalnog intervjua, tj pre nego sto ces znati da ces proci? Za sad imam samo to pitanje, ali za par dana cu ici da se nadjem sa Jelenom sto salje za Steiner pa kad cujem njenu detaljnu pricu verovetno cu imati jos neka pitanja za tebe...  bonk   
marna
Registered
*

Country: HR

View Profile
« Reply #52 on: 11/Travanj/2009 »

bonk navikli smo, nažalost, da svakovrsni činovnici omalovažavaju svjedodžbe i diplome stečene na Balkanu i okolici.
     .......Ali , zato postoje provjere.... nisu čuli za pokusni rad....?
Na kraju krajeva , čovjek se može i sam educirati ( naročito u eri interneta).
O.k. , navikli smo se, kao ovce, da im plaćamo ,plaćamo ,plaćamo i plaćamo da nas nauče nešto što često znamo i bolje od njih....ne bi li dobili taj PAPIR, CERTIFIKAT ili štoveć, koji bi nam otvorio put u bolje plaćeni posao. hail hail hail
 Ali  što reći, posumnjati, kada isto traže od iskusne osobe, koja je završila jednu akademiju u Švicarskoj, drugu u Londonu, objavila knjigu iz tog područja......i ONI opet traže da dođe u London i pohađa NJIHOVU školicu od 1000 i nešto € bonk
( prije bih očekivala da  je pozovu da drži predavanje tamo, jer joj je to i posao)

Andromeda
Registered
*

Country: Srbija

View Profile
« Reply #53 on: 25/Travanj/2009 »

Juče sam nazvala Jelenu, za Steiner i rekla mi je da će mi poslati sve potrebne podatke, pa sad čekam!  smile
Baš sam odlučila da odem za masažera, mislim da u tome mogu da se razvijam, a i volim to!
Moram priznati da sam veoma Altruistički nastrojena po tom pitanju....  :-))))'
Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #54 on: 29/Kolovoz/2009 »

Ovakvo je moje iskustvo:

Prosla sam intervju za Steiner koji je bio u junu u Beogradu ( inace, ako postoji jos neko da je prosao neka se javi ), posle nekih mesec ipo dana sam dobila garantna pisma za americku ambasadu i za britansku..
   Americku vizu sam dobila posle jednog dana, a britansku me odbili ( bio je to sok ).. Sad moram opet da apliciram ( naravno da platim novih 8 000 dinara ), a sto je najgore novo garantno pismo cu dobiti od Helene koja dolazi tek 8og septembra u Beograd, a meni trening pocinje u Londonu 14og, sto znaci da se tamo moram javiti 13og ( mora dan ranije ). Ako mi se posreci i nekim cudom britanska ambasada da vizu u roku od 3 dana, ja kupujem avio-kartu i krecem, a ako ne, ne znam sta ce biti sa mnom.
   Pored toga sto mi je svaki dan pakao zbog iscekivanja sta ce biti sa vizom, muci me to sto ne znam da li ce biti letova za datum i naravno koliko ce kostati. Bilo je da se kupi od british kompanije za 13 000 a sad vise nema, ima samo jat za 16 000. lskreno receno da dam preko 20 000 za kartu je mnogo, jer sta ti sve treba za Steiner kosta nenormalno mnogo. Preko 2 000 eura te izadje odlazak..
   l dodatni pritisak ti stvara taj test sto polazes prvi dan o proizvodima ( oko 80 ima ) i bezbednosti. Ako ne polozis min 80 % ides kuci.. Ako neko ima iskustva sa tim testom neka ostavi komentar.
   Naravno ako ima neko da pita bilo sta u vezi intrevjua ili oko pripreme za odlazak, neka mi se javi slobodno... Ako me do tada ne ubije ova neizvesnost  pop
anderva
Registered
*

Country: Montenegro
Company: n/a
Hire Agency: n/a
Occupation: Physitherapist
Ship: n/a

View Profile
« Reply #55 on: 03/Rujan/2009 »

Pozdrav VES. Zanima je jedna stvar zbog cega su te odbili u britansku ambasadu ? Ovo mi je veoma bitno da znam jer i ja cekam odgovor od njih da idem na gore ali ne na Stainer nego na Onboardspa. Sta si im predala prvi put od dokumentacije? Mene su dobro izdriblali u ambasadu trazeci mi jos papira tako da se nadam da ce biti sve ok.
Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #56 on: 03/Rujan/2009 »

Ne znam za koju vizu si ti aplicirala ( moja - student visitor ), ali ja sam imala da odgovorim na 105 pitanja u aplikaciji.. sat ipo vremena mi je trebalo da odgovorim. Neverovatno je sta te sve pitaju. Razlog zasto su me odbili je da nigde Steiner nije napisao da mi placa kurs, pisalo je samo da mi placaju smestaj i hranu, i da Steiner nema licencu da bude sponzor traninga ( kako to, pojma nemam ). Agencija je rekli da su postali rigorozni zbog ovog gripa. Sad cekam ponovo da podnesem zahtev, sta ce biti ne znam. Zasto si ti odabrala njih a ne Steiner? Ako te ne mrzi napisi mi preko koje agencije ides, koliko kosta, koji su uslovi, jel imas test o njihovim proizvodima i tako to... koliko traje ugovor..

Srecno sa vizom moli
Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #57 on: 03/Rujan/2009 »

E da, a predala sam im :
-garantno pismo,
-potvrdu o deviznom racunu da posedujem 1500 eura,
-maritime ugovor,
-aplikaciju ( tih odgovorenih 105 pitanja )
-pasos i 2 slike
ja sam im dala i dokaz da nisam osudjivana na engliskom koji mi nisu vratili a ostalu dokumentaciju jesu, cak i slike.
Ves
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #58 on: 17/Rujan/2009 »

Dobila sam UK vizu, sad cekam novi datum polaska jer
sam zakasnila za stari. Valjda ce mi uskoro javiti...   :-))))'
bata
Registered
*

Company: -
Occupation: istraga u toku

View Profile
« Reply #59 on: 30/Rujan/2009 »

Jel ta Jelena jedina preko koje odlaze maseri na brodove iz srbije?
Jel ima jos neka agencija za spa osim steiner?
Jel bio neko preko maxa iz zemuna koji daje licence za masazu na brodovima,
ako ima takvih,neka kazu nesto vise o njemu .
Forum

Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima