Forum
19/Travanj/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: 1 2 3 4 [5] 6
  Print  
Author Topic: Spa department (općenito)  (Read 51754 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #60 on: 01/Listopad/2009 »

Sumnjam da ta licenca nesto znaci tamo gdje treba.
Forum
« Reply #60 on: 01/Listopad/2009 »

nikoleta
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Srbija
Hire Agency: Invermore Shipping

View Profile
« Reply #61 on: 02/Listopad/2009 »

Koliko je zaista validna ta licenca? Pre bi rekla da samo uzimaju novac naivnima i brzopletima. Kakvo god imali iskustvo, svi koji prodju intervju za SPA, odlaze u London u Stainer akademiju, gde te dodatno obucavaju, po njihovim standardima.
Forum
« Reply #61 on: 02/Listopad/2009 »

monster
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #62 on: 03/Listopad/2009 »

Koliko je zaista validna ta licenca? Pre bi rekla da samo uzimaju novac naivnima i brzopletima. Kakvo god imali iskustvo, svi koji prodju intervju za SPA, odlaze u London u Stainer akademiju, gde te dodatno obucavaju, po njihovim standardima.

neb da se neko uvrijedi
al ici na carnival i raditi ko frizer il u spa sem pozicije spa menager to nepije vode ja za devet mjeseci sam vidjela toliko djevojaka koje su dale otkaz il bile otpustene da to vise nije smjesno
prvo nisi carnivalov radnik koncesija si
drugo placas smjestaj na brodu i hranu
kupujes sam sebi uniformu
i nakraju radis na procenat sto je macak u vreci jer neznas gdje ides i kakav run ces raditi
na mexickoj rivijeri nema posla u spa
zalosn sa cure koje su dale krs novaca da dodju na brod
dr stavr spa cure su poznate ko teske partijasice sto i njie daleko od istine
security ih malo vise gleda i provjerava neznam zasto al puno lakse ih pozvu u stranu na kontrolu
po meni to je zestoko kockanje sa ulozenim parama
pa ko voli sretno !!
moje skromno misljenje
 :hekla:
nikoleta
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #63 on: 14/Listopad/2009 »

Ako se ne varam intervju za spa bi trebalo da se organizuje 9. novembra u Beogradu. Ide li ko?
EX
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Company: ex CCL, Disney
Hire Agency: Employment Power - Zagreb
Occupation: Pool Supervisor

View Profile
« Reply #64 on: 16/Studeni/2009 »

Ja sam zvao onu agenciju sto zaposljava kod nas pre 7-8 meseci , mislim da su zastupnici STEINERA, da se raspitam za poziciju masera, hteo sam da krenem u skolu masaze, ali mi je devojka koja se javila kratko rekla, muski mogu na brod samo na poziciju brice ili frizera ! I onda resio da biram drugu poziciju.  ::yes::

e sad, mozda se moze upasti za masera ( musko ) preko neke druge agencije ili ovlascenog agenta... ko zna   wink2
lunjara
Registered
*

View Profile
« Reply #65 on: 17/Studeni/2009 »

Lijepi pozdrav svima!
Ja sam novi i vec duze vrijeme pratim ovaj forum.
Jucer bio na razgovoru kod Helene na razgovoru za mjesto Personal Trainer, .
Situacija je slijedeca:
1.trebam na trening u London koji traje izmedju 3 i 12 tjedana (oni placaju trening, smjestaj i hranu, ostalo placam sam-put do tamo i ostale troskove).
2.ugovor je na 9 mj.
3. placa je samo na TEMELJU PROVIZIJE!!??, 9% od prodanog (prodaju se dodaci prehrane, kremice..)
4.min 1500-2000 eur mi je ulog (u to racunam troskove agencije, lijecnicki, uniformu, troskove po Londonu...).
Jel itko od forumasa radio u SPA centru pa da mi moze reci kakva je situacija tamo.. ili netko ko poznaje situaciju..
Unaprijed hvala svima na pomoci moli

Forum
« Reply #65 on: 17/Studeni/2009 »

CEO
Administrator
Registered
*

Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #66 on: 17/Studeni/2009 »

Ono sto ti ja mogu reci o toj poziciji, je da je jedna od najpozeljnijih na kruzeru.
Ne znam koliko se placa, ali radi se vrlo malo i posao je lak.
lunjara
Registered
*

View Profile
« Reply #67 on: 18/Studeni/2009 »

Zaboravio sam reci da se radi o Steiner-u.
I meni se cini kao odlican posao, jedino me malo sputava to sto se radi samo na temelju provizije, nikakva fiksna lova.
Ulog vremena i novaca je velik, ne zelim se bas zaletavat.
Sefe jel znas di bi jos mogao potrazit odgovor na svoje sumnje, od nekog tko je bio u "vatri"..  
hvala unaprijed
dega
Registered
*

Country: panama

View Profile
« Reply #68 on: 22/Prosinac/2009 »

Pozdrav svima . Moze li mi neko od masera koji su radili na brodu da kaze gde mogu da zavrsim kurs masera koji obuhvata sve sto traze na intervju od shiatzu,reflexology,... i da je taj sertifikat priznat za brodove ? Thanks
EX
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #69 on: 23/Prosinac/2009 »

Najbolje da se raspitas kod one agencije koja regrutuje za SPA Department, jer moze da se desi da oni imaju sertifikovanu osobu za obuku i taman to tamo zavrsis, a ako ne sigurno ce ti reci i preporuciti skolu tj. kurs.
anci
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Hrvatska
Company: Costa CL, Royal CCL

View Profile
« Reply #70 on: 17/Siječanj/2010 »

Jel itko od forumasa radio u SPA centru pa da mi moze reci kakva je situacija tamo.. ili netko ko poznaje situaciju..
Unaprijed hvala svima na pomoci moli

nisam radila za steinera ali posto imam 3 ugovora iza sebe i puno prijatelja koji su radili u Spa centru mogu reci ovoliko ( barem sto se COSTE tice)... rade puno, nemaju fiksne plate a komisija vecinom je vise nego bijedna + ugovor od 8 mjseci = je ... zakljucite sami
Seaman
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #71 on: 17/Siječanj/2010 »

nisam radila za steinera ali posto imam 3 ugovora iza sebe i puno prijatelja koji su radili u Spa centru mogu reci ovoliko ( barem sto se COSTE tice)... rade puno, nemaju fiksne plate a komisija vecinom je vise nego bijedna + ugovor od 8 mjseci = je ... zakljucite sami
::yes:: ::yes::

Slazem se za sve ! I Steiner cure na Celebrity su plakale...nemaju novaca, mnogo ulozeno, a cak ni kao benefit da je plata niska, nisu imali ni neki poseban time off, kao mi na primjer iz shopa...

When it comes to money, nobody can be trusted !
EX
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #72 on: 18/Siječanj/2010 »

mislis kad zoves agente EP-a u Srbiji tj. kancelariju u Beogradu to je SEA AGENCY  ?
2d2f
Registered
*

Country: gwuda

View Profile
« Reply #73 on: 18/Siječanj/2010 »

mislis kad zoves agente EP-a u Srbiji tj. kancelariju u Beogradu to je SEA AGENCY  ?
Ne. Aplicirao sam preko EP ishao na interview preko njih, a LoE i Medical pokupio u Sea.
Dakle u smislu slanja dokumenata saradjuju sigurno, a mozda i neshto vise.
nikoleta
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #74 on: 19/Siječanj/2010 »

Sto se tice intervjua...znam da je 13. februara u hotelu Slavija, u Beogradu. Ja bi trebalo da idem, jer zelim da pokusam kao maser-terapeut.
  U vise navrata sam pokusavala da dodjem do opsirnijih podataka vezanih za rad u SPA delu, a dobijala sture informacije i ponekad oprecne. Naime, skoro se svaka devojka zalila da mnogo radi, ali posto su tamo zarad dobre plate, ostajale su i po nekoliko ugovora. U jednom momentu nisam znala kome da verujem od toliko razlicitih prica. Na zalost nas koji jos nismo otisli, mislim da ne postoji prava slika o radu u SPA departmentu. Jeste da se mnogo ulozi novca pre odlaska i nakon prica da se radi mnogo za vrlo malu ne fiksnu platu, mnogi odustaju... trebalo bi razjasniti mnoge dileme sad
Forum

Pages: 1 2 3 4 [5] 6
  Print  

Jump to:  

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima