Author Topic: Holland America line  (Read 13921 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Holland America line
« on: 27/January/2009 »
 :D Pozdrav svima
     buduci da sam dobila HAL kao svoju buducu kompaniju za ukrcaj(ne znam jos koji brod),ako ima neko da je ili da je bio-la na istoj,molim da se slobodno ovdje izjasnite o svemu vezanom za njihove brodove,a pogotovo rad u shop-u... :-))))'
                         HVALA :rolleyes:

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Re: Holland America line
« Reply #1 on: 27/January/2009 »
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #2 on: 27/January/2009 »
www.hollandamerica.com
oT odnosi se na osobna iskustva ljudi koji su plovili ili plove na istim! Hvala b00/

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #3 on: 18/April/2009 »
oT odnosi se na osobna iskustva ljudi koji su plovili ili plove na istim! Hvala b00/

e ja nisam bio na holandu ali znam dosta ljudi sto su bili i svi kukaju , 99 posto posade su ti je**** filipinci , nasih ljudi vrlo malo (mislim na ljude iz ex yu)
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Holland America line
« Reply #4 on: 18/April/2009 »
e ja nisam bio na holandu ali znam dosta ljudi sto su bili i svi kukaju , 99 posto posade su ti je**** filipinci , nasih ljudi vrlo malo (mislim na ljude iz ex yu)

Stvarno ne razumijem taj animozitet prema drugim rasama.  no;;;

Mislim ... nitko te ne tjera da ides raditi na brod sa internacionalnom posadom.  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #5 on: 19/April/2009 »
e ja nisam bio na holandu ali znam dosta ljudi sto su bili i svi kukaju , 99 posto posade su ti je**** filipinci , nasih ljudi vrlo malo (mislim na ljude iz ex yu)
aq kako to mislis j****i filipinci??? nasi-vasi-ovi-oni-ludilo tesko-kad bi tako razmisljala ne bi se nikad makla od kuce! hvala! i bolje da je manje "nasih ljudi",ako tako razmisljaju,ups i oh... +U+

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #6 on: 19/April/2009 »
Ima nasih ljudi,pogotovo u gift shopu.
Zarada nije neka ali je odlican zivot, nemaju standardnog crew ili staff messa nego se stalno jede gore na lidu - buffet syle.
Brodovi im saraju po morima tako da je to odlicna kompanija za one zeljne putovanja.

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #7 on: 19/April/2009 »
Ima nasih ljudi,pogotovo u gift shopu.
Zarada nije neka ali je odlican zivot, nemaju standardnog crew ili staff messa nego se stalno jede gore na lidu - buffet syle.
Brodovi im saraju po morima tako da je to odlicna kompanija za one zeljne putovanja.


 :pop: pozdravljan,a bia si  i ti na HAL?e bas to ja i ocu putovat i radit, bas mi je drago da san dobila njih,lipi su mi njihovi brodi na izgled,a cini mi se i da imaju drugacije programe,drugaciji stil,naravno to znan samo sa interneta,a nadan se da cu se uskoro i uvjerit in live:),yeap :embarrased:

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #8 on: 19/April/2009 »

 :pop: pozdravljan,a bia si  i ti na HAL?e bas to ja i ocu putovat i radit, bas mi je drago da san dobila njih,lipi su mi njihovi brodi na izgled,a cini mi se i da imaju drugacije programe,drugaciji stil,naravno to znan samo sa interneta,a nadan se da cu se uskoro i uvjerit in live:),yeap :embarrased:

Yes, dva ugovora ( Statendam i Maasdam ), billo je strava dobro. Vrlo su specificni, klijentela je malo starija ali brodovi su vrlo lijepi.
Samo hrabro... :)

Offline Andromeda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #9 on: 26/April/2009 »
aq kako to mislis j****i filipinci??? nasi-vasi-ovi-oni-ludilo tesko-kad bi tako razmisljala ne bi se nikad makla od kuce! hvala! i bolje da je manje "nasih ljudi",ako tako razmisljaju,ups i oh... +U+
Upravu si!
Naši se imaju sindrom da ne pričaju između sebe zbog gluposti, takav nam je mentalitet  -()-
Doživela, i čula isto od naših koji rade u inostranstvu... uvek ti je neko za nešto kriv! oT

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #10 on: 08/June/2010 »
Evo i ja sam bio na Holand america dva ugovora, Noordam i Oosterdam ships.

Bilo mi je super, atmosfera nije previše stroga, bio sam s jednim kapetanom na ti bez formalnosti, i to je jedna od rijetkih kompanija gdje staff može jesti hranu koju jedu gosti, njam njam :)

 I ima puno europljana i amerikanaca na staff pozicijama, dok su crew filipino i indonezija.
Netko je gore reko da nema puno ljudi s balkana, ajoj ja kažem nek ih ima što manje, pa ja idem na brod da upoznajem nove ljude, kulture i da se družim s ljudima a ne da imam svoj kvart u malom tamo opet i da radimo neki "geto" na brodu zato što smo odavde.

Čitam postove tipa ovdje ima iz bivše yuge ovdje nema....meni su najbolji prijatelji na brodu bili australijanci, rumunji, turci, filipinci, amerikanci, čileanci...predivni ljudi i puni srdačnosti...još i danas se čujemo, upravo me jedan predivan frend pozvao da ako če mi brod pristati opet u Los Angelesu da če mi doći u posjet u luku i da idemo par sati ludovat.
Isto tako su mi obečali da moram jednom doći u californiu da me vode u disney land :)

Mjenjam "Disney Land" za "Zagreb Land" na par dana uvjek  :party:




Offline shinzo27

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Holland America line
« Reply #11 on: 20/October/2016 »
Pozz ljudi da li ima nekoga da radi za HAL, i jeli netko ide na Rotterdam brod?

Htio bi čut iskustva o kompaniji i kakvi su zapravo :)

Offline ivanmaster82

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: IT admin
Re: Holland America line
« Reply #12 on: 08/June/2019 »
Pozz ljudi, da li ima nekoga da radi za HAL u IT sektor....?    :???: