Author Topic: Zvao sam agenciju!  (Read 1798 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MaliDebeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Zvao sam agenciju!
« on: 07/July/2012 »
Dakle posle detaljnog iscitavanja ovog foruma dosao sam do zakljucka da je gift shop pravi posao za mene, zato sto je koliko sam shvatio neka zlatna sredina na brodu sto se tice rada, slobodnog vremena i para. Dakle posto i dalje nemam 21 godinu stupio sam u kontakt sa Safe Cruise agencijom da ih pitam da li oni salju radnike za gift shop department cisto da bi se vise informisao koja je procedura da li cu morati da idem van bg za taj dep itd, na sta mi je covek iz agencije odgovorio "A pa vi mora da ste citali one besmislene forume kako se u GS ne radi, ne verujte u sve  sta vam oni pricaju dodjite kod nas da vam mi nadjemo neko mesto" ali ipak i pored njegovog insistiranja ostao sam pri gift shopu, i covek mi je rekao da pocnem sa celim procesom negde oko nove godine s tim da mi je rodjendan sredinom aprila. Najvise sam zainteresovan za Princes I Disney upravo zbog toga sto placaju kartu, pa kao moze neko da mi kaze razlike izmedju ove dve kompanije sto se tice ovog departmenta, opsti uslovi, plate, kruzevi itd.. Pozz za sve..
Make shit happen!