Author Topic: Starboard, da li se može napomenuti da želim i?i npr. na Karibe??  (Read 4969 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Daniel1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Pozdrav svima, ovih dana ću poslati aplikaciju koju sam dobio da ispunim za rad na Starboardu preko gospođe Helene iz Kopra za rad u Gift Shopu.........
koliko sam shvatio, Starboard radi sa više kompanija, između ostalog i Carnival, Costa Lines,.....
čitajući forum došao sam do zaključka da je posao kao assistant u Gift Shopu pri vrhu najpoželjnijih poslova na brodu ali bi bilo poželjno izbjegnuti Costa Lines..
meni olakotna okolnost što nemam pojma niti talijanski niti španjolski dok sam u engleskom jako dobar............
da li se može napomenuti na preliminarnom razgovoru da želim ići npr. na Karibe?? za Carnival?? da li to išta znači s obzirom da sam početnik i ovo bi mi bio tek prvi ugovor?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne vidim kako ti može biti olakotna okolnost to što nemaš pojma niti talijanski niti španjolski?  ""]]

Vidi, da znaš 5 jezika tečno, bilo bi korektno od tebe pitati možeš li birati brod, ali ovako ..  :neceici:

Budi presretan ako dobiješ posao, jer je u vrhu najpoželjnijih, ako takvih uopće ima.

Takva ti je situacija sa poslom u Gift Shopu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Daniel1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Osim engleskog zadovoljavam sve uvjete, ostali se jezici ni ne traže u aplikaciji...2 godine staža u prodaji i sve ostalo.....ono za talijanski bolje ne jer ne želim raditi na Costa Lines

Offline Daniel1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
btw fino si mi preformulirao naslov topica, čitaš misli Šefe  :yeah:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Osim engleskog zadovoljavam sve uvjete, ostali se jezici ni ne traže u aplikaciji...2 godine staža u prodaji i sve ostalo.....ono za talijanski bolje ne jer ne želim raditi na Costa Lines

Znanje jezika je detalj koji se traži na njihovoj stranici gdje opisuju "Basic Qualifications"


http://www.starboardcruise.com/basic-qualifications.php

Sad, da li se traže jezici ili ne traže ..  -()-
Ako zadovoljavaš sve ostale uvjete i baš ostaviš super utisak na interview-u, pitaj za mogućnost biranja broda.
Međutim, izražavanjem te želje dovodiš u pitanje jednu od "Basic Qualifications":


Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Daniel1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
ma sve ću još vidjeti u razgovoru sa agenticom..možda bi bilo dobro i ići u Lovran kod Suzane i aplicirati za bar waitera...frend mi završio fax i dobio taj posao, isto nije imao iskustva u toj branši..znači može se bez iskustva upasti

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Za Bar Waiter-a imaš šanse puno brže otići.
90% veći turnover radnika u toj kategoriji nego u gift shopu.
Sam si rekao, kako može tvoj frend, možeš i ti.
Sve je stvar dobre pripreme.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Vec vidim Helenu kako te pita da li ides da kruziras ili da radis. Sta ces, takav im je posao.

Offline Daniel1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
da radim naravno  :embarrased: ........ukupni troškovi odlaska??? vidim spominju se osim provizije agenciji, avionske karte i bravete, pomorska knjižica,..... cirka ukupno čisto da znam okvirno

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Buraz pitas takvu neku glupost na finalnom, to ti je vec negativna ocena u njihovim ocima.

Jer se ocigledno nisi dobro spremio i potkovao znanjem o tome sto zelis da radis.
Sta mislis koliko bi trebalo vremena do totalnog raspad sistema i koliko novca bi ih kostalo da pocetnicima ispunjavaju takve hirove?  no;;;
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`