Author Topic: Harding Brothers Website  (Read 8552 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline sanjuska999

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Bosnia and Herzegovina
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Sales Associate
Re: Harding Brothers Website
« Reply #1 on: 07/September/2019 »
HARDING BROTHER !! Je najgora moguca kompanija koju mozete izabrati za rad na brodu, 10 godina i jace drzite istu mizernu platu, a nekad cak i ispod toga dobijete!
Dva ugovora sa njima i nikada vise, to je cisto bila prekretnica za nesto vise jel te da se dospije na brod. Najvise lijepih rijeci cete cuti od njih sto je 70% od toga laz pocevsi od plate!
KO GOD TREBA ICI ZA OVU KOMPANIJU NEKA NE GUBI VRIJEME, DNO DNA!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Harding Brothers Website
« Reply #2 on: 07/September/2019 »
Zavisi od broda do broda.I od menadzera...
Pa inace u sopu nije velika plata al je lagan posao...Nemas stresa i ne teglis puno.Najtezi je seeday jer se dugo stoji na nogama.
Opet zavisi dosta od broda i od menadzera

Offline Plivac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Harding Retail
  • Recruitment Agency: RIV.d.o.o.
  • Job Title: Jeweler
Re: Harding Brothers Website
« Reply #3 on: 03/January/2021 »
Harding Retail je početkom Oktobra 2020. postigao sporazum sa investicionim fondom Davidson Kempner po kome ovaj investicioni fond kupuje kompaniju Harding u celosti. Harding je otpustio gotove sve velike menaždere i radnike, jer je imao jako teških 7 meseci pre toga, bez ikakvih prihoda a sa postojećim dugovanjima. Deo kompanije Davidson Kempner koji se zove Breal Zeta Comercial Finance, je pozajmljivao novac Hardingu još od Januara 2020. Ovo se uklapa u priču koju sam čuo od svojih izvora da je Harding Retail, posle dugog niza uspešnih godina, 2019. fiskalnu godinu završio u gubitku. Sećam se da je šema za obračunavanje provizije prodavcima od ostvarenog plana prodaje po krstarenju bila na nekim brodovima menjana u leto 2019. Možda to ima veze sa teškom fiskalnom godinom, možda i nema. Ja se lično nadam oporavku kompanije čim brodovi ponovo krenu da plove. Promene koje je kompanija donela od vremena kupovine od strane Flaminga Internešenel su po meni, generalno, išle u dobrom pravcu. Bilo bi sjajno da čelnici kompanije Dejvidson Kempner (zadržali su sam vrh menadžmenta Hardinga) nastave da poboljšavaju rad kompanije Harding Retail, iako u ekonomskoj krizi (koja dolazi ove godine), obično prvi teret krize najviše osete radnici na samom dnu kompanije.


https://www.moodiedavittreport.com/us-investor-davidson-kempner-capital-management-acquires-harding-cruise-retail-business-from-flemingo/
Jer ''mečka'' je ''mečka'',i nije tu da bi bila vožena,već da bi komšije patilе.