Author Topic: Idem na collage na Freedom, što mogu o?ekivati?  (Read 3621 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
upravo sam saznala da idem na collage na freedom i to na 3 mjeseca za manager steakehouse. da li ima netko kakvih saznanja što mogu očekivati?
don't dream your life live your dreams

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Možeš očekivati da ćeš tamo popraviti svoj engleski.
College i collage su dvije različite stvari. Jedno je obrazovna ustanova, a drugo je umjetnička forma.  :giggle:



Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
nema posla kad ispravljaš tipfelere, pardon, zatipke. hvala na opasci. :embarrased:
nadalje?
don't dream your life live your dreams

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sta nadalje? Na college-u nisam bio a collage sam zadnji napravio jos u osnovnoj. Dobio peticu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
bravo :) meni pak u životu nikako nije išao collage i lijepljenje. slikanje doduše jest..



don't dream your life live your dreams

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
odlicno, cestitam  :uzdravlje: kako si dobila tu poziciju managera, imas li brodskog iskustva???
Once a sailor, always a sailor.

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
hvala  :embarrased: nemam.
jako dobro sam riješila onaj test iz engleskog i gosp chinoy je to odmah prokomentirao. popričali smo malo o engleskom i malo o stanju u rh. objasnila sam da trazim alternativni posao jer u mojoj struci posla nema, a i ono što se nudi je jako loše. opcija ostati u rh i radit za mrsićevih 1600kn nije dolazila u obzir.

ušla sam u taj ured setirane glave da ću s faxom radit kao assistant waitress i da mi to neće predstavljati problem. na kraju se ugodno iznenadila i ostala bez teksta.
sve je skupa trajalo, ne mogu točno procijeniti, ali kratko 10ak min ako ne i kraće.

sad tek kreće prava stvar. opstati na 1 ugovoru i proći taj collEge najbolje kaj mogu. znam da će u mom slučaju trajati 3 mjeseca i da je na freedomu a ostalo bi voljela saznati od vas ovdje  :embarrased:

počinjem u 8 mjesecu.  :hehe:

don't dream your life live your dreams

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Mozes ocekivati dosta kokaina, Freedom zovu "Beli brod".

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
hvala  :embarrased: nemam.
jako dobro sam riješila onaj test iz engleskog i gosp chinoy je to odmah prokomentirao. popričali smo malo o engleskom i malo o stanju u rh. objasnila sam da trazim alternativni posao jer u mojoj struci posla nema, a i ono što se nudi je jako loše. opcija ostati u rh i radit za mrsićevih 1600kn nije dolazila u obzir.

ušla sam u taj ured setirane glave da ću s faxom radit kao assistant waitress i da mi to neće predstavljati problem. na kraju se ugodno iznenadila i ostala bez teksta.
sve je skupa trajalo, ne mogu točno procijeniti, ali kratko 10ak min ako ne i kraće.

sad tek kreće prava stvar. opstati na 1 ugovoru i proći taj collEge najbolje kaj mogu. znam da će u mom slučaju trajati 3 mjeseca i da je na freedomu a ostalo bi voljela saznati od vas ovdje  :embarrased:

počinjem u 8 mjesecu.  :hehe:



ali MENADZER; helouuu, pa skocila si s magarca na konja... zbilja imas srece i jako mi je drago, pamet u glavu - d*** uza zid i sretno :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
ta pozicija managera je zapravo hostess manager.  
napokon sam i ja došla na red za malo sreće. hvala ti!
čuvam guzu  b00/
don't dream your life live your dreams