Author Topic: Na princessu su kartice 20 i 40 dolara, za 20$ dobijete 220 minuta, za 40$ 460 minuta...  (Read 6404 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Imate po celom brodu wifi... Na princessu su kartice 20 i 40 dolara, za 20 dolara dobijete 220 minuta, za 40 460 minuta...
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
To je jos i fino kakve sam sve price cuo...
Hvala. :uzdravlje:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Samo ne zaboravi da minut kablovskog/ADSL neta na koji si navikao kod kuće nije isto što i minut satelitskog neta negde usred okeana. A vreme se otkucava, bez obzira da li je protok dobar, loš ili ga ni nema.

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Samo ne zaboravi da minut kablovskog/ADSL neta na koji si navikao kod kuće nije isto što i minut satelitskog neta negde usred okeana. A vreme se otkucava, bez obzira da li je protok dobar, loš ili ga ni nema.

Ovo je poenta, tako da nije baš sve tako sjajno... A i 20$ nije ni malo, obziron ma minute i "brzinu"..

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Kad su kruzevi po europi kupiti vani usb stickove za internet (Italija 50€ 2 mjeseca 10GB, spanjolska 50€ mjesec unlimited) i biti stalno online  :yeah:
 

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
na Royalu je gora situacija sto se tice tel. kartica... Postoje kartice od 10 i 20 $ ... Prema srbiji za 20$, ako zovete kucni broj imate oko 46 minuta, znaci za 10$ duplo manje.... sto smatram kradjom.... ako zovete Hrvatsku onda je cini mi se preko 2 sata  :smack:
Dok ako zovete mobilni u srbiji, sa 2o$ cini mi se da imate oko 18 min

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
na Royalu je gora situacija sto se tice tel. kartica... Postoje kartice od 10 i 20 $ ... Prema srbiji za 20$, ako zovete kucni broj imate oko 46 minuta, znaci za 10$ duplo manje.... sto smatram kradjom.... ako zovete Hrvatsku onda je cini mi se preko 2 sata  :smack:
Dok ako zovete mobilni u srbiji, sa 2o$ cini mi se da imate oko 18 min

Kako si ti najčešće zvao kući, tj komunicirao sa Srbijom? Jel imaš neku svoju najpovoljniju računicu???

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Cek da ja pitam beksa na sta je on mislio ovo sa karticama, za net ili za tel?

Offline blazzoni

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Cek da ja pitam beksa na sta je on mislio ovo sa karticama, za net ili za tel?


mislila je na kartice za net...
Nista vise nije isto
Nikad nece biti kao sto je bilo ranije

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Pa da logicno.. Glupo pitanje.. Hvala.

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
uh moja greska  :smack: :smack:
Inace net na njihovim kompovima je 0,12$/min. Wifi je 0.36$/min. Mozemo na net i iz sobe sa licnog kompa, ali je i to zadovoljstvo 0.36$/min...Buduci da je brzina neta na nivou dial-up, koristi se u slucaju nuzde...  Taj prikljucak u sobi uglavnom koristimo za (dzabe) igranje igrica tipa Halo na xbox-u u mrezi...  :run: jedina dzabe stvar na brodu :D
Ako plovite na karibima kupite Digicel karticu, sim kartica koja kosta 30-40 dolara ne secam se tacno... imate net za mesec dana u svim ne americkim portovima  :uzdravlje:

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Okusio na svojoj kozi ovaj internet. Uzas totalni. Cesto nema signala i ne isplati se kupovati kartice ako nemas svoj lap top. Ja sam radio tako sto sam pozajmljivao lap top, napisem u wordu mejl pa kad uspem da se ulogujem samo posaljem, jer ovako je znalo dosta puta da me zezne da ne posalje nista a ja napisem roman. Skype je bas slabo radio, skoro da nije. Mada, najbolje je koristiti net kada pristanete u neku luku. Opet, ako nemas mnogo vremena a zelis da vidis malo to mesto, onda nemas vremena da iskoristis taj Wi - Fi.
Da napomenem, bio sam u Aziji i Australiji u to vreme, pa sigurno da ima neke veze sto je tako lose bilo.