Author Topic: da li je pokriven Verizon signal na mobilnima kada si na moru ko zna gde?  (Read 1663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NightWolf

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Nesto me zanima, ako uzes recimo prepaid karticu od Verizona tamo, da li je pokriven njihov signal na mobilnima kada si na moru ko zna gde?
Posto ako jeste, onda mozes imati neogranicen internet na laptopu za $30 mesecno.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Nesto me zanima, ako uzes recimo prepaid karticu od Verizona tamo, da li je pokriven njihov signal na mobilnima kada si na moru ko zna gde?
Posto ako jeste, onda mozes imati neogranicen internet na laptopu za $30 mesecno.

Nema tako nesto brale, cim se odvojis od luke, nakon mozda sat vremena, signal se gubi, ali se pali brodski, satelitski, koji ti nudi ljepote preskupog roaminga...
Znam da i dobrostojeci gosti vecinom gase telefone, da ima se ne pojavi astronomski racun kad se vrate, tako da ne vjerujem da ce ta opcija upaliti.
Kako god, imas MTN Network mrezu, i skupa je, to je sto se tice gostiju, a za posadu, pozivi i sms nisu skupi, ali nema ni GPRS, ni EDGE, a o 3G ili 4G necu ni da pricam.
When it comes to money, nobody can be trusted !