Author Topic: D.B. (komentari i pitanja)  (Read 4536 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tyler

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
D.B. (komentari i pitanja)
« on: 13/July/2012 »
hm, deluje prilicno zeznuto  oT
pretpostavljam da je isto i kod princess-a ?

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
D.B. (komentari)
« Reply #1 on: 13/July/2012 »
Nije ni blizu toga na Princess-u. Princip rada je slican, ali nema takvog pritiska. Imas targete ali samo kao okvir, koliko bi trebalo da islikas. Naravno, ako stalno slikas ispod targeta neminovno ce se negativno odraziti na tvoj performance appraisal. Nema nikakvog kaznjavanja.
Mislim da je to vise do menadzera. Ima k****na i na Princess-u.

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
D.B. (komentari)
« Reply #2 on: 13/July/2012 »
@ D.B. jesi li zavrsio ugovor ili si dao otkaz?

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: D.B. (komentari)
« Reply #3 on: 14/July/2012 »
Procitao sam one tvoje teme u vezi posla fotografa na Carnival-u i nije mi jasno zbog cega su zakljucane?

Na sve ostalo komentar je WTF!!!! ???? ""]]

Ja ne znam na kom si ti brodu bio, ali ono sto sam ja video od Carnival-ovih fotografa radeci za Image i Ocean Images, nikako ALI nikako ne ide sa tim tvojim esejom.

1200 fotki target za Gang?, mozda ako bi slikali ceo dan, Carnival-ov Gang je smesan pored Image-a, vasi fotografi bukvalno crkavaju na istom, dok nas cuju na pool deck-u.

Sve sto sam cuo od vasih fotografa je da se zale na lovu, ali niko nije kukako u vezi obima posla i targeta.

Sve ovo napisano je cisto informativno za ostale buduce moreplovce, jer je dobro poznato da od Image nema gorih po svim pitanjima, pa mi nije jasno sto napravi od Image malo dete naspram Carnival-a?

BTW: Napisao si (izmedju ostalog) da fotografi imaju vise slobodnog vremena od konobara, sto je OK, ali samo ako vasi konobari rade 24/7.
Daleko su oni imali vise slobodnog vremena od nas a o lovi da ne govorim, ko god je radio za Image na Celebrity-u ili RC-u moze ovo potvrditi.


Pozz ;)
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: D.B. (komentari)
« Reply #4 on: 14/July/2012 »
Procitao sam one tvoje teme u vezi posla fotografa na Carnival-u i nije mi jasno zbog cega su zakljucane?


U čemu je problem? Ja sam ih zaključao. Sviđaju mi se tekstovi kao cjeline, a ako imaš komentar ili pitanje, piši ovdje.
Želim red na forumu, a ne da poslije takvih detaljnih i informativnih tekstova čitam 300 komentara u stilu WTF? Kako ovo? Kako ono? ...

Ako se neki komentar istakne smislom, biće odvojen u poseban topic/thread.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: D.B. (komentari)
« Reply #5 on: 14/July/2012 »
Ok je chief nema nervoze :D , jbg tek sam posle pisanja odgovora skontao princip rada.

Sorry jos jednom, danas mi nesto nije dan :embarrased:
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: D.B. (komentari)
« Reply #6 on: 14/July/2012 »
Šef nikada nije nervozan.  :zen:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline D.B.

  • Moderator
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: D.B. (komentari)
« Reply #7 on: 16/July/2012 »
Procitao sam one tvoje teme u vezi posla fotografa na Carnival-u i nije mi jasno zbog cega su zakljucane?

Na sve ostalo komentar je WTF!!!! ???? ""]]

Ja ne znam na kom si ti brodu bio, ali ono sto sam ja video od Carnival-ovih fotografa radeci za Image i Ocean Images, nikako ALI nikako ne ide sa tim tvojim esejom.

1200 fotki target za Gang?, mozda ako bi slikali ceo dan, Carnival-ov Gang je smesan pored Image-a, vasi fotografi bukvalno crkavaju na istom, dok nas cuju na pool deck-u.

Sve sto sam cuo od vasih fotografa je da se zale na lovu, ali niko nije kukako u vezi obima posla i targeta.

Sve ovo napisano je cisto informativno za ostale buduce moreplovce, jer je dobro poznato da od Image nema gorih po svim pitanjima, pa mi nije jasno sto napravi od Image malo dete naspram Carnival-a?

BTW: Napisao si (izmedju ostalog) da fotografi imaju vise slobodnog vremena od konobara, sto je OK, ali samo ako vasi konobari rade 24/7.
Daleko su oni imali vise slobodnog vremena od nas a o lovi da ne govorim, ko god je radio za Image na Celebrity-u ili RC-u moze ovo potvrditi.


Pozz ;)


Druze moj :) Ja slagao nista nisam, nit imam od toga koristi. Lepo sam napisao koliki su nam bili targeti. U pocetku su bili manji, ali je menadzer uspeo da dogura do nemoguce cifre, koja je iznosila 1200 gangway. Zao mi je sada sto nisam slikao skedzual pa da ti postavim ovde. Jer i na njemu pise broj targeta.

Zato sam otisao sa broda ? Na ovo pitanje necu ogovoriti jer se tice mog privatnog zivota, pa shodno sa tim ne zelim da mi neko ovde ispira mozak sta sam trebao da uradim zasto nisam tako i onako te ovako. Uradio sam onako kako sam misli da je najbolje. Trenutno apliciram za MSC kao konobar ili fotograf, pa videcemo sta ce od toga biti.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: D.B. (komentari)
« Reply #8 on: 16/July/2012 »
U jbt mozda cemo zajedno, jer mi ovi nista ne javljaju za Princess, a MSC mi je opcija broj dva.

Ja bih rekao da si ti samo fasova nekog debila za BM-a(Rumun, Turcin), i da to tvoje iskustvo nije slika i prilika Carnival-a.
Da me ne shvatis pogresno imam dosta suprotnih informacija  :D
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`