Author Topic: ja sam danas poslala svoj cv u agenciju, i vec ne znam sta cu sa sobom  (Read 5254 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zvoncica

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
cao svima  ;D
ja sam danas poslala svoj cv u agenciju,i vec ne znam sta cu sa sobom  oT
 ja imam dobro iskustvo, radila sam dugo u Sephori, i dalje radim u tom svetu kozmetike, samo sada kao promoter za parfeme, engleski znam ne bas perfektno, ali znam ga :)

 koliko oni gledaju to radno iskustvo, i vredi li uopste ako imam dobre preporuke? pozz

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
U koju agenciju si poslala cv, i za koju kompaniju si aplicirala
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline zvoncica

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
U Safe Cruise... mislim nasla sam na njihovom sajtu prijavu,i samo poslala...  :hehe:

Offline Moca DJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Preporuke su vise pro forme... bitan je engleski, i da ostavis dobar utisak na intervju.

Naravno moras da znas oko prodaje neke stvari (upsale, presale, cross-salle...), ali ne verujem da ce ti to biti problem posto imas iskustva, samo nauci termine na engleskom.

Konkretno bitno je da imas znanje o proizvodima, i mozes dobiti pitanje da objasnis kako bi se ponasala u odredjenoj situaciji sa musterijama. (kako ih docekujes kada udju u prodavnicu, kako bi im preporucila neki proizvod, itd.) :)

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Sephora je deo Lvmh korporacije, koja je opet vlasnik Starborda. O Starbordu imas puno toga na forumu.

Offline Moca DJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
SC salje na Princess, a oni nemaju koncesionara... :)

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Ako joj princess propadne.

Offline zvoncica

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Znaci engleski je u sustini najbitniji?  :pad: Zvali su me danas,imam zakazan razgovor sa njima u ponedeljak. Da li odmah na tom prvom razgovoru komuniciramo na engleskom? Ja se iskreno nadam da taj Princess nece propasti,nemoj odmah da me plasite  oT

Offline Moca DJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
da :) taj prvi razgovor je u sustini provera engleskog :)

Offline zvoncica

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
ne brini se, samo glavu gore, skulirano i opušteno. izrazi svoje ambicije, volju za radom i pokaži im što znaš.
ako se bojiš za engleski, imaj u glavi nekoliko jednostavnih rečenica koje možeš suvislo iskoristiti ako se malo stiltaš.
budi svoja i proći ćeš. sretno ;)
don't dream your life live your dreams

Offline Moca DJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Upravo tako

Samo opusteno i osmeh na lice  :D malo vezbaj engleski pred ogledalom i prolazis  ;)

Srecno!  :uzdravlje:

Offline zvoncica

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Hvala vam punooo  :uzdravlje: javicu se sta sam uradila, idem da vezbam  :-))))'