Author Topic: Nenad Jovanovic - ruby princess 3rd cook  (Read 2457 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline uber_cook

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav svima, dobio sam poziciju 3rd cook na ruby princess-u, ocekivao sam da cu bolje proci imajuci u vidu da kandidati koji su su isto dobili 3rd cook imali dosa losije radno iskustvo. Zanima me napredovanje, moze li mi neko reci nesto o tome?
Sto se tice iskustva oko apliciranja do odlaska na brod sve se brzo odvijalo, 05.06. sam aplicirao u agenciji safa cruise, 19.06. sam zavrsio intervju, 21.06. su mi javili da sam dobio posao, 11.07 sam dobio vizu, 13.07 dobio plan leta i ukrcavanja, a na brod se ukrcavan 24.07.2012 u Istanbulu. :pilot:
Pozdrav svim moreplovcima!! Mirno more!!

Offline Silber Mann

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Photo-Video Manager
Re: Nenad Jovanovic - ruby princess 3rd cook
« Reply #1 on: 22/July/2012 »
Pokusacu da pomognem, dok se ne javi neko od kuvara, da odgovori na tvoje pitanje o napredovanju.

Obzirom da ides na Ruby, tamo sigurno ima dosta balkanaca u kuhinji, a ja znam za jednog sigurno, koji ti nadam se moze pomoci.
Covek se zove Nikola iz Bga je, celav, visok, jak k'o zemlja i "lud k'o struja" u pozitivnom smislu, ma prepoznaces ga sigurno  :D
Boravili smo na Emerald-u zajedno, a on je od sredine februara ove godine na Rubiju, sto bi znacilo da najverovatnije zavrsava ugovor polovinom sledeceg meseca.
Na prvom ugovoru je bio 2nd cook, sa dosta predjasnjeg radnog iskustva u Engleskoj. Dobio je jednu od najboljih ocena u appraisal-u, dakle promovisan je u 1st cook, bio je onako glasan, vokalan, nije zarezivao
nadredjene 5 para, mislio je svojom glavom a ne samo klimao kako mu se kaze, ali je i stvarno drzao posao u malom prstu, zato je i dobio odlicnu ocenu. toliko o njemu.

Stupi u kontakt sa njim kad budes stigao tamo, siguran sam da ce objasniti kako funkcionisu stvari oko promocija, napredovanja, sistema rada itd. Dobar je lik, izacice ti u susret.
Nadam se da sam pomogao bar malo.  ;)

p.s. Inace pozdravi Nikolu puno, obzirom i da je moj komsija iz kraja, samo reci da ga pozdravlja komsa fotograf.  ;)

Srecan put i mirno more!                           :uzdravlje:
Put a smile upon your face
Being alive is no disgrace
You can make it a better place,
By havin' yourself a good mornin'...

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: Nenad Jovanovic - ruby princess 3rd cook
« Reply #2 on: 02/August/2012 »
Nikola tj celavi dzo xxexxex moj bivsi cimer sa Rubija ,vrh decko i extra lik  ::yes::
rolliin bro positive