Author Topic: Ima slucajeva da ljudi stvarno znaju da budu verni, i da se drze toga...  (Read 5045 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Proslo je mnogo koliko vidim od prvog post-a u ovoj temi, ali mogu da kazem da se nije nista promenilo... Ima slucajeva da ljudi stvarno znaju da budu verni, i da se drze toga... ima i onih koji misle da su verni dok ne popiju... Ali uglavnom, nema dileme, ljudi su ljudi, sex je na brodu potreba, za nekog vise za nekog manje, neko je u braku i postuje prsten, ali generalno mi "mladji" pri tom mislim na nas koji nismo u braku, znaci tipa veze kuci, jao maco kuco, cici mici, i ostale piz$arije ne piju vodu na brodu... A to znam po mnogim koji su bili "verni", ali kao sto rekoh od slucaja do slucaja ...
A sad party, ziveli  :yahoo: :pop1:

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Naravno Pedja. Ja sam raskinuo vezu od upada u pricu sa brodovima. Cisto da ne bude zle krvi.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Ja sam se verio sa indonezankom na brodu...  :banana: Mislio sam da nece biti verna, ali medjutim ona je nesto neverovatno, u zivotu nisam upoznao tako iskrenu i lojalnu osobu. Razdvojeni smo evo 3 meseca, ona ide kuci za 20 dana, a za jedno 30 dana bi trebala da je vec u Srbiji (kad sredi vizu na cemu trenutno radimo) Veran ja njoj ovde, ona meni tamo. Nisam neki psiho ljubomorni da proveravam sta ona tamo radi, ali kazu mi drugari koji su tamo da ke devojka skroz korektna i da sabane koji pokusavaju da joj pridju tera u "pi*ku materinu" i to na nasem balkanskom. :D   Cujemo se svaki dan na skype-u , pricamo po 3 sata dnevno (koliko je maximum internet kartice) evo za ova 3 meseca nije prosao ni jedan dan da se nismo culi. Ja u to nisam verovao da je moguce.. ali evo moguce je.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Lutien

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Mogu samo da ti kazem da si mi sad ulio nadu u veze na daljinu. Hvala  :run:

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Ja sam se verio sa indonezankom na brodu...  :banana:

ma tako je, samo egzoticno  :haha: :uzdravlje:

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Moracu i ja kad odem nesto tako da uradim  ::yes:: Ovde po srbiji sve poludelo  :pop1:

Offline juraim

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Moja žena je otišla na Princess Dawn i radi kao 3rd cook. Ja cekam da me pozovu za posao shoppia, na isti brod nadam se.
Ona je trenutno solo u kabini, a meni nista drugo ne preostaje nego da izčitavam ovaj forum dok ne budem njen cimer u kabini...  :run:

Načuo sam da imam neke privilegije za kabinu itd, jer pripadam staff-u... ali mi to ništa ne znači, jer mi je jedino važna moja žena, moj cimer  :yeah:

sad samo napred, kad nema nazad.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Moja žena je otišla na Princess Dawn i radi kao 3rd cook. Ja cekam da me pozovu za posao shoppia, na isti brod nadam se.
Ona je trenutno solo u kabini, a meni nista drugo ne preostaje nego da izčitavam ovaj forum dok ne budem njen cimer u kabini...  :run:

Načuo sam da imam neke privilegije za kabinu itd, jer pripadam staff-u... ali mi to ništa ne znači, jer mi je jedino važna moja žena, moj cimer  :yeah:



Baš slatko! Sretno!  :)