Author Topic: Da se predstavim.....  (Read 3618 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Da se predstavim.....
« on: 03/February/2009 »
Zovem se Aleksandar, 29 godina. Rođen,živim i radim u B.Luci, oženjen i otac dvogodišnjeg malenca! :D
Prije svega želim da pozdravim sve forumaše, a najviše Šefa!  :-))))'
Šefe hvala na ovom forumu! =""
Od kad sam pronašao ovaj forum, a ima nekih 10-ak dana, odlučio sam, a čak sam i sa suprugom već razgovarao ( i dobio sam veliku podršku  :run:) o mogućnosti tj. o mojoj velikoj želji da odem na brod i da pokušam da promijenim prvenstveno svoj život, a onda i život moje porodice!
Još nisam pregledao +U+ kompletan forum i pokupio sve informacije, ali se nadam da ću u narednom periodu uspjeti da "upijem"  oT što više informacija!
Unaprijed bih se zahvalio svima koji nađu vremena i želje da mi pomognu za ovaj VELIKI korak u mom životu!

Hoću da idem na brod......[

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da se predstavim.....
« Reply #1 on: 03/February/2009 »
Šefe hvala na ovom forumu! =""
Od kad sam pronašao ovaj forum, a ima nekih 10-ak dana, odlučio sam, a čak sam i sa suprugom već razgovarao ( i dobio sam veliku podršku  :run:) o mogućnosti tj. o mojoj velikoj želji da odem na brod i da pokušam da promijenim prvenstveno svoj život, a onda i život moje porodice!

Samo naprijed Vega, ako hoces dat cu ti email jednoga tvoga sugradjanina koji je na Disney-u napravio karijeru, a poceo je kao perac sudova (ja mu bio sef hehehe). Za drugi ugovor je doveo i zenu na brod.
Covjek je na mene ostavio strasan utisak.  =""
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Da se predstavim.....
« Reply #2 on: 04/February/2009 »
Hvala Šefe! Bio bih zahvalan za mail!
Mislim da se zove Zoran, spomenuo si ga na forumu! fantastična priča! :yahoo: Happy end!
Već mi se javio "kolega" i komšija iz Prijedora, tzunami i ovom prilikom bih mu se zahvalio što me je pretekao i prvi se javio!
Oduševljen sam količinom nesebičnosti na ovom forumu, krenuvši od tebe Šefe,tzunamija,Miroslava......i td.  :run:
Hoću da idem na brod......[

preki

  • Guest
Re: Da se predstavim.....
« Reply #3 on: 04/February/2009 »
Dobrodosao VEGA. Secam se kako sam i ja bio odusevljen forumom, kao i on sada. Gledao mesecima, tek se kasnije prijavio. Na forumu ima sve, sve preliva.

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Da se predstavim.....
« Reply #4 on: 05/February/2009 »
Dobrodosao VEGA. Secam se kako sam i ja bio odusevljen forumom, kao i on sada. Gledao mesecima, tek se kasnije prijavio. Na forumu ima sve, sve preliva.

Hvala Preki!  :uzdravlje:

Slažem se sa tobom! Nestižem od posla sve pregledati....ali, uspjeću! ???
Hoću da idem na brod......[