Author Topic: Riverside Agency, Mursko Sredisce  (Read 43393 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #15 on: 20/November/2008 »
pozdrav,

vjerujem da nigdje nije lako,kako god okrenes mora se raditi.svijesna sam da se i na rijecnim brodovima radi punom parom samo opet su tu neke pogodnosti kao radni staz i zdravstveno sto je meni bitno a cega nema na americkim brodovima.to je za mene osobno veliki nedostatak,jer vec imam dosta odradjeno a nista ne upisano u radnu knjigu na kraju ispada da nikad nisam nista radila.Ja sam bila u americi i tamo je uglavnom samo rad i rad,ljudi rade po dva posla.to je zemlja za koju se opredijelis samo ako si u glavu stavis odradit cu tamo jedno 5 godina i onda se vracam jer je njihov zivot nula.Za mene je Europa ipak nesto drugo ljudi su kulturniji i sigurno to nitko ne moze tuziti zato jer si ti slucajno kihnuo na njega(ovo karikiram)al tako stoje stvari tamo u usa.

znam sve...sta ti kazem sretno...evo ja sam pukao od tog rada po 16h pa ako treba vec tolko radim onda cu radim za sebe :) dignes kredit igras ruski rulet...mada ja sam se bavio delatnoscu ili obrtom kako vise volis koje svuda lepo placena i imas velike marze...samo odma cu te upozoriti, na rasne netrpeljivosti...kod madjara,rumuna, samo dobro pripazi kako skime jel neznas kad ce ti ko nabost noz u ledja...kazem ti videces sama pa ces izneti svoju pricu, nadam se neces doziveti to sto sam ja doziveo i moj kolega... cujem jos od kolegice da je ona imala slicnih sranja...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline kristin

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #16 on: 20/November/2008 »
prosla sam ja to u americi,zato sam pripremljena na to.zato svima smile i sa nikim nista puno ni pricati ni komentirati to je pravilo uvijek si neutralan

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #17 on: 21/November/2008 »
prosla sam ja to u americi,zato sam pripremljena na to.zato svima smile i sa nikim nista puno ni pricati ni komentirati to je pravilo uvijek si neutralan

pametno
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline kristin

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #18 on: 25/November/2008 »
pozdrav svima :D
danas je bio intervju za riverside tocnije za cabin stewardess i za waitere.upoznala sam jako puno simpa ljudi i nadam se da cemo ostati u kontaktu dalje.intervju je bio ok nista tesko,teze tek predstoji kad dodje gl.covjek uniworlda naravno ako udjemo u uzi izbor :plovim:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #19 on: 26/November/2008 »
drzim ti fige kristin ...  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #20 on: 26/November/2008 »
Sretno kristin i pozdravi kolegu lapidusa  :uzdravlje:

Offline kristin

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #21 on: 26/November/2008 »
kolega lapidus mi je bratic,on nije bio na intervju-u danas on ce doci u prvom mj.ako ga pozovu.kako si ti prosao danas?

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #22 on: 26/November/2008 »
Nisam izasao na interview danas prek rivera jer sam dobio posao ranije za shop prek EP sto mi je i bio prioritet, ajd sretno i tebi i braticu  :uzdravlje:

Offline kristin

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #23 on: 27/November/2008 »
wau super,zelim ti puno srece na tom poslu.jel znas mozda na koji brod ides i uostalom kad uopce imas ukrcavanje?mozda ako budem isla za miami zavisno ako ne upadnem na river cruises,uplatim si jedan cruise od 300 $ za bahame:))stalno mi salju newsletter sa cruisevima i stvarno ima jako povoljnih cijena.bas mi je drago da si dobio job,kao i za ostale sa nasih prostora koji su aplicirali za poslove tamo :uzdravlje:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #24 on: 27/November/2008 »
pozdrav svima :D
danas je bio intervju za riverside tocnije za cabin stewardess i za waitere.upoznala sam jako puno simpa ljudi i nadam se da cemo ostati u kontaktu dalje.intervju je bio ok nista tesko,teze tek predstoji kad dodje gl.covjek uniworlda naravno ako udjemo u uzi izbor :plovim:

uniworld ima lepe brodove stvarno su ekstra...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline kristin

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #25 on: 27/November/2008 »
da ima super brodova,samo je bed sto te kompanija rasporedjuje na brodove gdje treba popuniti rupe.prednost pri odabiru broda na koji zele ici imaju kandidati koji su vec bili na brodu.pitala sam tako da znam,ja sam si cak uzela i knjizicu uniworlda gdje pise malo o brodovima i nekim kucnim pravilima

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #26 on: 27/November/2008 »
wau super,zelim ti puno srece na tom poslu.jel znas mozda na koji brod ides i uostalom kad uopce imas ukrcavanje?mozda ako budem isla za miami zavisno ako ne upadnem na river cruises,uplatim si jedan cruise od 300 $ za bahame:))stalno mi salju newsletter sa cruisevima i stvarno ima jako povoljnih cijena.bas mi je drago da si dobio job,kao i za ostale sa nasih prostora koji su aplicirali za poslove tamo :uzdravlje:

Hvala kristin, a ne, ne znam jos tocno kad idem i na koj brod, ali nije mi to niti bitno previse, glavno mi je da su mi rekli najkasnije krajem prvog mjeseca ukrcaj pa cemo vidjet, ajde sretno sa Riverom :uzdravlje:

Offline Aristotelus

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #27 on: 27/November/2008 »
I ja bio na intervjuu, stvarano jako lijepi i pristojni ljudi

Offline kristin

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #28 on: 27/November/2008 »
hej pa meni su rekli u prvom mj. e sad kad tocno ne znam.brodovi isplovljavaju pocetkom i krajem treceg mj.,neki i u cetvrtom eto toliko koliko ja znam :uzdravlje:

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Riverside Agency, Mursko Sredisce
« Reply #29 on: 27/November/2008 »
hej pa meni su rekli u prvom mj. e sad kad tocno ne znam.brodovi isplovljavaju pocetkom i krajem treceg mj.,neki i u cetvrtom eto toliko koliko ja znam :uzdravlje:
radice te bozicnu sezonu... ako dunav nezaledi...koja traje do drugog meseca pa od marta aprila krece redovna sezona
na glupa pitanja neodgovaram !!!