Author Topic: Sinisa Golac mi odgovori da DCL nece regrutovati duze vreme  (Read 14047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Da pocnem,vec godinu dana pokusavam da apliciram za DCL,kad god nazovem gospodin Sinisa Golac mi odgovori  da DCL nece regrutovati duze vreme,da ovo,da ono i tako svaki put,zvao sam barem 10-15 puta,a mailova sam se takodje naslao kao nikome do sad,i uvek isti odgovor! Isto je bilo i juce,gospodin mi je poslao mail sa recima da dcl ne regrutuje za poziciju  Assistant Dining Room
 Server,e sad mi nije jasno kako ne regrutuju kad na njihovom sajtu tj. fb stranici kazu da u avgustu regrutuju i HR i Madjarskoj za hotel department a to je valjda to ako sam dobro procitao! Ne znam sta da radim,da li da kontaktiram Disney pa da im se pozalim ili sta?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pitanje u vezi DCL i EP!
« Reply #1 on: 28/July/2012 »
Assistant Dining Room Server je najtraženija pozicija na brodu, jer se tu ljudi najviše rotiraju.
 :neceici: Ne može biti istina da ne zapošljavaju.

Doduše, nema ih u Featured Opportunities
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Znam zato sam i trazio tu poziciju,da sto lakse i brze odem,imam prijatelje na dcl rade i doneli su mi i vinske karte,menije i sve ostalo da naucim i budem dobro potkovan,godinu dana pokusavam,prijavio sam se i za Princess al mi je dcl prvi izbor i stvarno zelim da odem al eto kad ti neko lupa lazi ti poludis,nemam pojma sta da radim. Lik mi poslao mail da ne regrutuju za tu poziciju,ok ako ne regrutuju za koju onda regrutuju,sto mi to nije napisao?

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
mada sefe mozda si ti u pravu,da ne brzam sa zakljucivanjem. Pitacu ga za sta onda regrutuju i kad bi mogao biti f&b.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Poslao sam ti odgovor na PM, aj sad da te ovo javno pitam:

Ako si vec iz Srbije zasto toliko forsiras bas EP?
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
aj sad javno da ti odgovorim-jer oni rade Disney,i dobar drug mi otisao preko njih. Jasnije? Ne kapiram kakve veze ima sto sam iz Srbije?

Offline Silber Mann

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Photo-Video Manager
Poslao sam ti odgovor na PM, aj sad da te ovo javno pitam:

Ako si vec iz Srbije zasto toliko forsiras bas EP?

Pa verovatno zato sto niko iz Srbije ne salje na DCL.  -()-
Put a smile upon your face
Being alive is no disgrace
You can make it a better place,
By havin' yourself a good mornin'...

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Niko drugi ne radi DCL, ne kapiram sto cimas decka.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Ne cimam ga, vec mi ova informacija nije bila poznata.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Bolje da bude uporan i da ode na Dizni nego se zakopa na Princessu.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Bolje da bude uporan i da ode na Dizni nego se zakopa na Princessu.

Koliko u 6 mjeseci zaradi na Princessu, a koliko ako ne radi nigdje?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Covek moze da ne radi nigde a zaradjuje milione. To nije tema. Tema je da ne treba da odustaje i da ode licno u agenciju i vidi sta i kako oci u oci. A ja garantujem da ce na Dizniju kao ass. d. room server zaraditi duplo ili vise nego na Princessu. Ako ne zaradi, ja placam razliku.  ;)

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Covek moze da ne radi nigde a zaradjuje milione. To nije tema. Tema je da ne treba da odustaje i da ode licno u agenciju i vidi sta i kako oci u oci. A ja garantujem da ce na Dizniju kao ass. d. room server zaraditi duplo ili vise nego na Princessu. Ako ne zaradi, ja placam razliku.  ;)

oho...e sad mi je lakse,imam zagarantovanu sumu od negocianta :money:
salim se,meni je DCL cilj,ali necu sedeti i cekati da se nesto desi,vec cu pisati i DCL-u da mi odgovore,a i konkurisao sam za Princess,u ponedeljak imam razgovor tako da ja idem na brod i znam da cu otici na Disney pa sad hoce li to  biti pre Princessa ili cu odradim 1 ugovor na Princessu nije mi bitno.Mislim da mi 1 ugovor na bilo kojo cruise kompaniji dosta znaci i donekle olaksava dobijanje posla i sledeceg ugovora na DCL tako da sam istrajan da odem bilo gde prvi ugovor :)

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Meni su prvo odgovorili da salju samo Hrvate na DCL a onda i da ne salju nikog za shop.
Ne znam postoji li neki nacin da se zaobidje EP i prijavi direktno?
Stoje na sajtu kao regruteri a potpuno su beskorisni i nezainteresovani za pomoc, da ne kazem nesto ruznije.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
...,e sad mi nije jasno kako ne regrutuju kad na njihovom sajtu tj. fb stranici kazu da u avgustu regrutuju i HR i Madjarskoj za hotel department a to je valjda to ako sam dobro procitao!

Dobro si pročitao .. Assistant Dining Room Server je oduvijek bio pod Restaurant/Dining Room, a on je pod Hotel Department.
Nije do tebe.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)