Author Topic: Sinisa Golac mi odgovori da DCL nece regrutovati duze vreme  (Read 14048 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
 :hmm: tako sam i mislio....ako neko skonta sta mi je ciniti nek javi,ne znam da li je dobra ideja da kontaktiram direktno DCL i objasnim sve....imam i mail da prilozim:)

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Stiglo jos svezih informacija,dakle gospodin mi se javio danas mailom i ponudio Carnival,al za Dizni kao jbg... Dal je pametno da pisem direkt DCL-u?

Offline darion

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Stiglo jos svezih informacija,dakle gospodin mi se javio danas mailom i ponudio Carnival,al za Dizni kao jbg... Dal je pametno da pisem direkt DCL-u?

I sta kaze,kad je Sl. intervju za Carnival...

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Nemam pojma,za to ga nisam pitao....

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Jednoj curi koja je sa nama bila na intervjuu krajem juna je rekao da bi ponovo trebao da se odrzi u avgustu ili pocetkom septembra, pitajte ga dok ste na vrijeme...

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Ja sam preko maila pitao kad je sledeci intervju i koje ce biti pozicije ... da bih znao da se pripremim ......odgovor je citat Nemamo mogucnosti trenutno, popunjeni smo do kraja godine.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
LOL! Slican mail kao meni,cuj ti to! Popunjeni smo! Pa to znaci da su ta mesta vec odredjena kome ce otici,zar nebi trebalo da kaze da je interv. tad i tad pa nek ih dodje 1000,selektiras na 50 najboljih i ko prodje prosao je. Glupost,ne znam zasto to tako rade,jednom ce neko kontaktirati DCL pa ce biti svasta.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #22 on: 05/August/2012 »
A da li je moguce da nemaju,da kazem potraznju od strane kompanije. Npr trenutno postoji mnogo ljudi koji su prosli FI,i cekaju ukrcaj,pa odlazu svaki preliminarni dok se situacija ne rascisti? Da li je to opcija?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Potražnja od strane kompanije nikada ne prestaje, iz toga razloga što je posao na brodu previše stresan da bi ga se ljudi držali dovijeka.
Većina (pametnih) ljudi gleda na taj posao kao na nešto kratkoročno/usputno, poslije čega će nastaviti normalniji život.
A o ekspanziji u toj grani industrije da ne govorim.

Pogledaj sliku u headeru.
5 telefona je slobodno, ne zato što nema radnika koji bi nazvali kući, nego zato jer su preumorni da bi napustili brod ili nemaju vremena jer rade.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Pogledaj sliku u headeru.
5 telefona je slobodno, ne zato što nema radnika koji bi nazvali kući, nego zato jer su preumorni da bi napustili brod ili nemaju vremena jer rade.

Ili jednostavno odu u neki obliznji bircuz i zovu za manje para, koliko se secam ovi telefoni nisu mnogo povoljniji nego da zoves sa broda.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Neznam i meni je bio krajnje cudan odgovor da nemaju nista do kraja godine ..... Srecom Iz kouzona su stvarno krajnje azurni bili,odgovorili mi na svako pitanje i receno mi je za preliminarne krajem avgusta ..da ce mi javiti sta  kako.

Iz safe cruisa su isto krajnje neodredjeni svaki put kad ih pitas ....imas utisak ko da si iz inspekcije pa sve nesto neodredjeno i skrto na odgovorima.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ima i u tome nesto.
Mozda bi odnos bio drugaciji pri susretu uzivo.
Vjerovatno puno vise ljudi zove iz radoznalosti nego sto misle ozbiljno, pa se ovi u agenciji ne loze na telefon i email.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
pa nek azuriraju sajtove,unajme sekretarice,snime automatske poroku....pa ce ljudi procitati i nece daviti sa pitanjima.Takodje bi mogli da stave link ka ovom forumu na kojem su sva moguca pitanja i odgovori a i ljudi koji su voljni pomoci....Mislim da su ovi svi nacini bolji od laganja,nije bas ni jeftino zvati HR sa mobilnog da bi te neko odj...o.