Author Topic: Razgovor za posao.. zna li ko sta pitaju?  (Read 4399 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sekiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozz ljudi..
Poslao sam cv i ostalo sto ide uz to agenciji, samo cekam da mi jave kada ce biti intervju..
E sad me zanima zna li ko sta pitaju, znam da je interviju na engleskom jeziku.. Interesuju me neka rutinska pitanja, da znam da bih bio nmalo pripremljen :)
Inace apliciram za konobara..
Pozz iz Crne Gore :)

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Razgovor za posao..
« Reply #1 on: 03/August/2012 »
Druze vec imas dosta na tu temu posebno,procesljaj malo forum videces i sam

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Razgovor za posao..
« Reply #2 on: 03/August/2012 »
Ajde da malo pomognem  :rolleyes:

Pitat ce te da opises restoran ( kako izgleda,gdje se nalazi,kako je izgledala tvoja stanica,nabroji juhe,topla predjela,salate ) , zatim opisi svoje duznosti , reci nesto o sebi , navedi svoje mane,vriline...zatim ce ti postavljat neka pitanja s formulara -prema cemu procjene koliko si dobar radnik..itd...

Offline antonija86

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Razgovor za posao..
« Reply #3 on: 24/April/2013 »
Treba se truditi biti iskren, posto oni vecina kriste strandardne sisteme za testiranje radnika. Ako kazes da nemas ni jednu manu odmah si sumljiv, ako se pevise hvalis opet...


Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Razgovor za posao.. zna li ko sta pitaju?
« Reply #4 on: 24/April/2013 »
E pa ja se ne slazem za iskrenost....govorim o licnom iskustvu, bio sam previse iskren u pocetku pa nisam dobro prosao, treba pametno lagati i da znas o cemu pricas i da uveris ljude koji te ispituju da je to tako....Jer nema sanse da on provali da li ti pricas istinu ili lazes ako se dobro pripremis, e sad druga je stvar kada sve prodje, dobijes posao, odes na brod i vide da ti stvarno ne znas da radis e onda ce te lepo oterati kuci, ali ni to nije tek tako, ako se ti trudis i hoces da radis, da naucis zanat, dobro ces proci....