Author Topic: Finalni intervju agencije Kouzon 17.08. 2012 u Skoplju (A/V tech. - Broadcast)  (Read 23077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Nakon skoro 5 mjeseci cekanja, konacno dodje i taj dan.....danas su me zvali i obavjestili da ce biti ipak za par tehnickih pozicija intervju medju kojima je i moja A/V tech. - Broadcast.

Sretno svima koji su pozvani nadam se da cemo to da rijesimo pa da zalijemo :)


Da li jos neko ide na finalni taj dan ???

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
ja idem za Skoplje i za istu poziciju....a da ti ne kazem koliko ja cekam na ovu priliku.....dve godine  ;).....ali dobro kod mene je druga prica i sve se nesto iskomplikovalo, ubedjen bio da cu preko Princess kompanije dobiti taj posao, tacnije da predjem iz restorana u kamermane nije se desilo, tako da sam definitivno zavrsio sa restoranom i ne zelim vise ni da pomisljam na tu poziciju, jednostavno zelim da dobijem posao koji volim da radim a usput i zaradim ok pare.....

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
ja idem za Skoplje i za istu poziciju....a da ti ne kazem koliko ja cekam na ovu priliku.....dve godine  ;).....ali dobro kod mene je druga prica i sve se nesto iskomplikovalo, ubedjen bio da cu preko Princess kompanije dobiti taj posao, tacnije da predjem iz restorana u kamermane nije se desilo, tako da sam definitivno zavrsio sa restoranom i ne zelim vise ni da pomisljam na tu poziciju, jednostavno zelim da dobijem posao koji volim da radim a usput i zaradim ok pare.....

Starac pa nije ti broadcast pozicija iskljucivo kamermanska....to ti je samo jedan mali ogranak :)

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
znam sta je broadcast i upucen sam u posao, dobro na Princess kompanije imas mnogo manje odgovornosti, tacnije vrste poslova koje radis i uglavnom je to svedeno na snimanje i montiranje ekskurzija sa putnicima i raznim desavanjima na brodu, dok ovde na Royalu, pored kamermanskog posal radis jos svasta nesto ok TV stanice....uglavnom samo da mi dobijemo posao a za sve ostalo cemo lako.....

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
znam sta je broadcast i upucen sam u posao, dobro na Princess kompanije imas mnogo manje odgovornosti, tacnije vrste poslova koje radis i uglavnom je to svedeno na snimanje i montiranje ekskurzija sa putnicima i raznim desavanjima na brodu, dok ovde na Royalu, pored kamermanskog posal radis jos svasta nesto ok TV stanice....uglavnom samo da mi dobijemo posao a za sve ostalo cemo lako.....

Ma i to sto kazes :)

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Intervju u Skoplju je smesan,zena i ne zna sta da te pita osim toga sta si do sada radio i slicna pitanja,a nakon tog intervjua imace te i skayp sa Amy Chambers

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Intervju u Skoplju je smesan,zena i ne zna sta da te pita osim toga sta si do sada radio i slicna pitanja,a nakon tog intervjua imace te i skayp sa Amy Chambers

Odakle znas da cemo posle imati intervju sa Amy ovi iz agencije nista to ne spominju samo kazu da je to finalni intervju ????

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Vec sam prosao kroz sve to.Taj intervju je sigurno finalni za konobare,hotel... Ne verujem da su razdvojili intervju za A/V posebno.Bilo bi lepo da jesu i da je to stvarno finalni intervju za A/V,jer je mnogo lakse face to face nego preko skajp-a da objasnis svoje iskustvo

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Vec sam prosao kroz sve to.Taj intervju je sigurno finalni za konobare,hotel... Ne verujem da su razdvojili intervju za A/V posebno.Bilo bi lepo da jesu i da je to stvarno finalni intervju za A/V,jer je mnogo lakse face to face nego preko skajp-a da objasnis svoje iskustvo

Oooo mila majko......pa sta onda zovu da se dolaze za te tehnicke pozicije....!!!

Ali se nadam posto je nas samo trojica za A/V proslo predintervjue da bi nas mogli i tako rijesiti....jer mi je Jovana rekla da oni izprva nisu htjeli za ove pozicije praviti u skopju i da cekamo skype i onda su ipak posto nas je tako malo odlucili napraviti intervju za nas,ali aj ga znaj sad.

Iako moram priznati da mi sad ovo tvoje postaje sve vise logicnije....!!!!

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
meni je bilo receno na prelimenarnom intervju da cu imati finalni preko skype, pa mi je pre koji dan potvrdjeno da je i za moju poziciju A/V moram doci u Skoplje jer ce biti takav intervju, mozda Amy dodje tamo ili neko za tehnicki department ko je zaduzen....

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Aj pa javite kako je sve ispalo na kraju,jer kod Amy je vrlo tesko proci skayp,nebi da vas obeshrabrujem,ali od 7 ljudi sa foruma sto ja znam da su imali intervju sa Amy samo je PedjaBgd uspeo da dobije posao...

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Aj pa javite kako je sve ispalo na kraju,jer kod Amy je vrlo tesko proci skayp,nebi da vas obeshrabrujem,ali od 7 ljudi sa foruma sto ja znam da su imali intervju sa Amy samo je PedjaBgd uspeo da dobije posao...


Nista evo da potvrdim wladimire tvoju informaciju vezano za Skopje i kasniji skype intervju a evo da citiram agenticu kouzona: "

"[10:12:57 AM] Ivan Kojic: eee hvala ti puno
[10:14:17 AM] Ivan Kojic: Jos samo nesto da te upitam da otklonim tu dilemu za moju poziciju tj. A/V tech. (broadcast) da li cemo mi imati posle skopja jos jedan intervju ili je ovo Final posto slusam neke svakakve price da je ovo samo jedan dio intervjua da cemo posle imati skype sa Amy Chambers iz royala koja je zaduzena za tech. pozicije
[10:16:22 AM] Jovana Kouzon: sve zavisi
[10:16:34 AM] Jovana Kouzon: u principu prvo treba da vas odobre na ovom
[10:16:41 AM] Jovana Kouzon: nekad se desavalo  da neko odmah prodje
[10:16:46 AM] Jovana Kouzon: a u vecini slucajeva
[10:16:57 AM] Jovana Kouzon: s radi jos jedan skype kasnije
[10:17:02 AM] Jovana Kouzon: od kuce "

Kako god da okrenemo Amy Chambers nam ne gine :)

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
pa ovo bog te ko da za NASA astranaute idemo, ja se iskreno nadam da cemo proci i bez Amy-nog sita i reseta  ::yes::

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
A proci kod amy je najteze... prvo sto ne vidite tu zenu, jer je njoj kamera ugasena, a drugo sto izgleda da nema pravila....
Svi koji idu na neku od tehnician pozicija moraju proci Amy, i koliko sam video do sad, nema pravila ko ce proci a ko ce biti odbijen, bio amer ili balkanac ....
A moj vam je savet ako vas odbiju, aplicirajte za stage staff, jer je upravo jedan decko tako dobio unapredjenje...
Pokusajte da upadnete kao stage staff, odradite jedan-dva ugovora, sprijateljite se sa broadcast timom, sto nije tesko jer ste povezani poslom...
Nek vas poducavaju kako da radite kao BT, skupljate snimani materijal, na kraju napravite kompilaciju koju ce head broadcast poslati doticnoj Amy... i to je to  :smack: malo je duzi put, ali u svakom slucaju ako vas odbiju a stvarno zelite otici na ovu poziciju, ovo je najlaksi nacin....  oT


I btw javite kako ste prosli u Skoplju...

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
@Pedja tako sam i ja mislio dali da idem prvo za stage pa da predjem u broadcast ili da odmah pucam na broadcast jer imam iskustva pa ako ne prodjem posle pokusam za stage staff,medjutim nisam prosao za broadcast, a u agenciji su mi rekli da ne mogu da se prijavim za stage staff jer Amy isto vrsi intervju preko skaypa  -()-