Author Topic: Finalni intervju agencije Kouzon 17.08. 2012 u Skoplju (A/V tech. - Broadcast)  (Read 23210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Asa76

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Evo cekanje se nastavlja za konacan odgovor da dobijem od kompanije da li sam prosao ili ne.... :hehe:....znaci da sam zensko i da sam trudan porodio bi se sigurno, grozan osecaj imam.......i dalje meni ne ide u glavu kako je clan foruma Asa76 dobio odgovor i saznao vec a ja jos cekam takodje i kolega Ivan.....jako mi je to sumnjivo, po nekoj mojoj logici valjda bi gospodja Amy poslala listu svih kandidata agenciji na kojoj pise ovaj nije prosao a ovaj jeste...mislim sta ce svaki dan slati email agenciji da obavestava za svakog kandidata pojedinacno.....i jos nesto mi je jako sumnjivo korisnik Asa76 ima svega dva posta ovde, cini mi se da je neki lozac.....nikoga ja ne okrivljujem, nek radi sta god hoce da pise ali nije mi ni malo sjajno obzirom da sam naelektrisan, i vec nekoliko dana ne spavam normalno zbog ovoga....... +U+....javim nove informacije cim saznam da li sam prosao ili nisam......

1. Cestitke za Chovu i Ivana.

2. Ja nisam dosad nista postirao jer nisam imo sta, ovo je bio prvi put sto sam trazio posao na brodu... i blage veze nemam kako je raditi i zivjeti na pokretnoj zgradi. Previse nervoze nije dobro za zdravlje, to trebamo cuvati za na brodu kad bude frke.
A za Sefa Foruma - najvece pohvale za ovaj forum jer posledni mesec sam procitao gotovo sve sta je vezano za RCCL, poziciju broadcast technician, platu, zivot na brodu, kabine, hranu... ama bas sve informacije koje su mi trebale, a nisam nigde mogao da nadjem.... nasao sam ovde.

Tako da razumem vase nestrpljenje, ali nemojte okvalifikovati ostale clanove ovako ili onako.

Jas sam mogao informaciju o Intervju sa EMY, kakva su pitanja bila, sta u stvari ta EMY zna da pita i sta ne zna, mogao sam sacuvati za sebe... ali mislio sam da ce ipak pomoci i drugim clanovima koji apliciraju za Broadcast Technician na RCCL... imace malo vise informacije.

Pozdrav svim buducim Broadcasterima.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
1. Cestitke za Chovu i Ivana.

2. Ja nisam dosad nista postirao jer nisam imo sta, ovo je bio prvi put sto sam trazio posao na brodu... i blage veze nemam kako je raditi i zivjeti na pokretnoj zgradi. Previse nervoze nije dobro za zdravlje, to trebamo cuvati za na brodu kad bude frke.
A za Sefa Foruma - najvece pohvale za ovaj forum jer posledni mesec sam procitao gotovo sve sta je vezano za RCCL, poziciju broadcast technician, platu, zivot na brodu, kabine, hranu... ama bas sve informacije koje su mi trebale, a nisam nigde mogao da nadjem.... nasao sam ovde.

Tako da razumem vase nestrpljenje, ali nemojte okvalifikovati ostale clanove ovako ili onako.

Jas sam mogao informaciju o Intervju sa EMY, kakva su pitanja bila, sta u stvari ta EMY zna da pita i sta ne zna, mogao sam sacuvati za sebe... ali mislio sam da ce ipak pomoci i drugim clanovima koji apliciraju za Broadcast Technician na RCCL... imace malo vise informacije.

Pozdrav svim buducim Broadcasterima.

Sve je to ok...ali kako si znao informaciju u subotu....a mi smo tek saznali u ponedeljak navece....+ sto smo zvali agenciju koja je rekla da oni nikakvih rezultata za nikog nemaju....i zasto bi rekli samo tebi a nama ostalima presutili....to nama svima nije bilo jasno.
I da ne zaboravim,imao si intervju na isti dan kad i mi svi...da ne bude neke zabune.

I hvala na cestitci....sve najbolje on board :)

Offline Asa76

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Verovatno vremenska razlika (Miami - 6h - Balkan) :sljac:

Hahahahaa

Anyway... Are you relax now???

Sretno!!


Jos nesto.... Ovi iz agencije su mi rekli da ce nam posalju neke papire (valjda RULES OF CONDUCT ili Nesto u vezi uniforme)? Jeli neko od vas to dobio po mail???