Author Topic: cekam da me pozovu  (Read 1528 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bfst zemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
cekam da me pozovu
« on: 13/August/2012 »
pozdrav svima!
evo da se samo javim da sam prosao intervju 24.05. u bgdu za princess cruises, izvadio sam vizu 28.06. a ukrcaj mi je trebao da bude 29.07. (tako je pisalo u pozivnom pismu koje su mi poslali da bih samo izvadio vizu) na star princess i od tada cekam da me pozovu. video sam ovde dosta postova kako je nekim ljudima stigao mejl..meni nije tako receno u agenciji..receno mi je da ce me oni pozvati kad njima stigne mejl tj. LOE.
od najnovijih informacija kada sam zvao Kouzon (preko kojih sam konkurisao) receno mi je da ce se ici krajem avgusta najverovatnije, a posle kad sam ih ponovo zvao receno mi je da kraj avgusta ne mora da znaci nista..takodje sam saznao da su sve devojke koje su prosle razgovor 24.05. dobile konacan odgovor i jos nekoliko muskaraca..a samo ne mogu da se setim koliko je devojaka konkretno konkurisalo za BFST..mislim da je bilo oko 40%-50% devojka za BFST..sto znaci da je sigurno otislo 50% ljudi iz majske grupe koji su konkurisali za BFST..

ako neko ima jos informacija, a da je bio na razgovoru 24.05. za princess cruises u bgdu, neka napise nesto..

pozdrav :)