Author Topic: koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?  (Read 4622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sale14

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pozdrav,

Izvinjavam se ako pitanje nije na pravom mestu ali bio bih Vam zahvalan ako bih mi neko samo ukratko rekli koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?
Prosao sam prvi razgovor sa Marianom Celano-om koji je bio protekao bez problema posto pricam engleski bas dobro i sad me ocekuje drugi razgovor sa Bill Bernhey-om iz IT operations-a, pa me takodje interesuje sta mogu da ocekujem od pitanja koje ce mi on postaviti i sta se generalno trazi od znanja za ovu poziciju!
Inace imam BSc diplomu i radno isustvo, prvo u prodavnici racunara i opreme a posle toga kao tehnicka podrska kod jednog internet provajdera u Srbiji.

Hvala unapred!

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?
« Reply #1 on: 18/August/2012 »
 :google!:
Što se tiče zaduženja i potrebnih znanja - ukucaj u Google "celebrity cruises online technician" i već na prvoj strani imaš i opise posla i LinkedIn profile osoba koje su radile na toj poziciji i iz svog iskustva napisale kakav im je bio posao.

Offline sale14

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?
« Reply #2 on: 18/August/2012 »
OK.Mislio sam da cu dobiti odgovor direktno od nekog koje je radio ovaj posao,ali za pocetak i ovo je OK!  :google!:
Sad samo jos da mi neko kaze koja pitanja mogu da ocekujem na ovom drugom razgovoru i mogu da plovim! :D  :plovim: salim se daleko je plovidba ali dace Bog pa ce sve biti dobro!
Pozdrav

Offline sale14

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?
« Reply #3 on: 29/August/2012 »
Pozdrav, opet ja....uskoro ocekujem drugi krug interview-a i to sa Bill Bernhey-om kao sto sam vec pisao. Pa bih vas zamolio da ako je neko vec imao interview sa ovim gospodinom da mi samo kaze kakav je lik i sta mogu da ocekujem od pitanja!?  :hehe: Hvala.  ;)

Offline sale14

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?
« Reply #4 on: 18/September/2012 »
Evo konacno je dosao i taj dan kada je danas bio drugi-finalni interview! Sve u svemu prosao je mnogo bolje nego sto sam ocekivao!  :banana:
Interview je bio sa Bill Bernhey-om koga sam vec gore spominjao. Razgovor je zapoceo sa pitanjem da mu kazem nesto o sebi i svom skolovanju,zatim me je pitao o mom radnom iskustvu i da mu objasnim koja su bila moja zaduzenja na tim poslovima,tako da to su bila neka opsta pitanja i pocekat zagovora koji je bio bas opusten posto je lik extra i na svaki vas odgovor kazace great,great  :haha: takodje ako ne znate odgovor na neko pitanje recice samo nema problema idemo dalje... posle su usledila neka tehnicka pitanja: koja je duzina UTP kabla,sta je MAC adresa,sta je VLAN,kako resavate problem kada vam se pojavi blue screen of death,neka pitanja vezana za stampac...i tako jos neka laka pitanja....tako da sve u svemu ocekivao sam dosta teza pitanja i malo zategnutiji razgovor ali sve je proslo odlicno...e sad da li cu procu videcemo za 2-3dana kada ce nam javiti rezultate i onda sledi cekanje kada ce im ta pozicija zatrebati sto moze da potraje......sve u svemu odradio sam sto je bilo do mene i sad odoh da sanjam  :money:  :haha:
Nadam se da ce nekom biti od pomoci ovo moje iskustvo sa interview-a,ako ne ne bar ne moze da skodi! :)
Veliko pozdrav za sve!

Offline sale14

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: koja su zaduzenja za poziciju "Online Technician"?
« Reply #5 on: 11/January/2013 »
Pozdrav svima i zelim Vam sve najbolje u ovoj godini i da sto pre odete na taj dugo ocekivani posao na brodu  :)
Da li je mozda neko do sada otisao na poziciju Online Technician ili je pred polazak?
Pozdrav :uzdravlje: