Author Topic: Dala otkaz na Carnivalu, rekli da se jedino tako mogu prijavit za Starboard  (Read 5212 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline imogeniris

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Sefe budući da baratas s dosta informacija treba mi misljenje za ovu.
Dala sam otkaz na carnivalu prije5 dana jer su mi rekli da se jedino tako mogu prijavit za starboard cruise lines za gift shop.
To mi je rekla shop menagerica na brodu, HR director i podosta ljudi. Ali su mi neki takodjer rekli da me neće htjeti primit vise da radim na carnivalovim brodovima jer sam njima otkaz dala.
Uspjela sam dobiti posao sa 20 godina iako je prag 21. Na brodu su mi rekli da se možeš zaposliti i sa 18 osim u bar department gdje se radi s alkoholom. Šta je tu istina šta nije..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nisam stručnjak za koncesionare, pričekaj da se javi netko tko je bio u sličnoj situaciji.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Honey jesi li ti njima dala otkaz ili su oni tebi?, prosto mi je neverovatno da neko da otkaz u 'pola ugovora' misleci da ce se vratiti na istu kompaniju ali u gift shop.

Bez uvrede ali ovo je van mozga i naravno da se neces vratiti na carnival.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline imogeniris

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Honey jesi li ti njima dala otkaz ili su oni tebi?, prosto mi je neverovatno da neko da otkaz u 'pola ugovora' misleci da ce se vratiti na istu kompaniju ali u gift shop.

Bez uvrede ali ovo je van mozga i naravno da se neces vratiti na carnival.
Otkaz sam sama dala. Nebitno dala ga na početku,upola, na kraju svakako moram da bi se prijavila za starboard. Starboard šalje na svih 100 brodova Carnival koporacije pa me zanimalo može li se pravit transfer kada se posao već dobije. Znaci gift shop tj. Starboard i carnival nisu iste kompanije, da riješimo dilemu.

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Dala sam otkaz na carnivalu prije5 dana jer su mi rekli da se jedino tako mogu prijavit za starboard cruise lines za gift shop.



Ne postoji Starboard Cruise Lines vec Services za razne Cruise Lines.

Starboard Cruise Services

Starboard is a wholly owned subsidiary of Louis Vuitton, Moet Hennessey. Starboard is the world’s largest and leading duty free retailer, operating onboard 82 cruise ships worldwide with more than 1,000 employees around the world, and offering cruise ship passengers world-class brands and exclusive merchandise with tax and duty free savings. Together with our cruise line partners (including Carnival Cruise Lines, Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Costa Cruise, and Holland America) our goal is to provide an unforgettable, exciting shopping experience.


Obrni-okreni, dala si otkaz kompaniji na koju se zelis vratiti (zbog decka) samo na drugu poziciju, ukoliko sam dobro shvatila?
Mozda bi najbolje bilo da se obratis agentu preko kojeg si posla na ugovor koji si raskinula, da objasnis cijelu situaciju i zatrazis savjet, nemas sto izgubiti. Svakako se na Starboard ne mozes direktno prijaviti nego opet preko neke Hiring Agency (https://starboardcruise.tms.hrdepartment.com/cgi-bin/a/alljobs.cgi?qty=25&order=jobs.timedate%20DESC), a najbolji odgovor ces vjerovatno dobiti upravo od njih, jer njima ide u korist da te zaposle i uzmu ti pare.  :)

Srecno!

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile