Author Topic: kakva je politika na Princess u vezi sa tetovažama?  (Read 2927 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline makii

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Jel iko zna kakva je politika na Princess u vezi sa tetovazama. Radicu kao Bar Steward sto ukljucuje ponekad uniformu kratkih rukava a tattoo mi je na podlaktici. Imam dodatne rukave koje sam vec koristio na poslu tako da to nije problem. Samo me zanima da li ce mi praviti probleme oko toga i kako da se postavim a da ne dobijem shut kartu?  ???

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
kakva je politika na Princess u vezi sa tetovažama?
« Reply #1 on: 21/March/2012 »
Jel iko zna kakva je politika na Princess u vezi sa tetovazama. Radicu kao Bar Steward sto ukljucuje ponekad uniformu kratkih rukava a tattoo mi je na podlaktici. Imam dodatne rukave koje sam vec koristio na poslu tako da to nije problem. Samo me zanima da li ce mi praviti probleme oko toga i kako da se postavim a da ne dobijem shut kartu?  ???

Znam ja. Ako se provučeš na intervjuu, (ili si se već provukao?), morat ćeš na brodu nositi rukave za maskiranje tetovaže.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline makii

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
kakva je politika na Princess u vezi sa tetovažama?
« Reply #2 on: 21/March/2012 »
Provucen sam jos u oktobru... +U+
Pa to je ok. Imam tih rukava u raznim bojama i nijansama :D
Hvala na express odgovoru!

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Meni danas na intervjuu nisu pravili nikakav problem a imam tetovazu na vidnom mjestu, na zglobu lijeve ruke. Samo su mi rekli da oni nisu nista vidjeli, a ja da kupim flastere kada budem isla na brod ili stavim sat/narukvicu... :)

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Znam ja. Ako se provučeš na intervjuu, (ili si se već provukao?), morat ćeš na brodu nositi rukave za maskiranje tetovaže.

sefe ja sam te poslusao i nisam skidao tetovazu sve sam prosao evo me u zagrebu letim sutra javi mi molim te gdje se ti rukavi mogu kupiti ja nisam nasao najbolji nacin za prekriti moju tetovazu na listu nije velika bas ali se vidi pooozdrav
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sefe ja sam te poslusao i nisam skidao tetovazu sve sam prosao evo me u zagrebu letim sutra javi mi molim te gdje se ti rukavi mogu kupiti ja nisam nasao najbolji nacin za prekriti moju tetovazu na listu nije velika bas ali se vidi pooozdrav


naruči preko interneta kada dođeš na brod
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)