Author Topic: ja imam tetovažu od kojih cca35cm, od koljena pa do stopala  (Read 3639 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline raksi zd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
ja imam tetovazu od kojih cca35cm, od koljena pa do stopala, zanima me da li ce mi dopustiti da radim u dugim hlacama na gangwayu i na embarcationima? idem na carnival i kao radi se u kratkim hlacama , pa ako netko ima iskustva neka da odgovor ili kakav prijedlog za prekrivanje

peanutz

  • Guest
negde mozes sa tetovazom da radis negde ne. na Inspirationu ne smes na primer, na Miracle-u smes.
Kupi onaj steznik, najbolje. imas one od velura, tanke i miran si.

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
negde mozes sa tetovazom da radis negde ne. na Inspirationu ne smes na primer, na Miracle-u smes.
Kupi onaj steznik, najbolje. imas one od velura, tanke i miran si.


Zavisi do menadzera u departmentu vise , nego do broda.  Dosta ljudi na Inspiration imaju tetovaze i ne prekrivaju ih, vise zavisi do menadzera ili nadredjenog.

Offline pikolo

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Sva sreca,postoji resenje :run: pogledajte dermablend and tattoo na  youtube ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
@raksizd
Posto si na gangwayu uvijek u paru s nekim, mislim da ces ti biti uvijek onaj "pajac" ... do promocije ... do otkaza.
Jedan je pajac (zeko, siljo, mornar, viking, gusar, medvijed, los, sob, itd) a drugi slika da ti pojasnim ako ne "zishku".
Ta odjela na suncu razvijaju temperaturu i do 55 celzijusa  :nono:  :nono:  ::yes::  ::yes::
Nesto kao na kosarkaskim utakmicama, maskota kluba.

gotom

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Odseces tu nogu i namunjish drveni patrljak od kolena do patosa, :D  taman ko pravi morski vuk  :plovim:
:D

Offline Tokarev86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Odseces tu nogu i namunjish drveni patrljak od kolena do patosa, :D  taman ko pravi morski vuk  :plovim:


Epic  :rofl: