Author Topic: koliko se na brodovima (kruzerima) toleriraju tetovaže i na kojim mjestima  (Read 5959 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline HDD

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Evo molim vas da mi odgovorite na jedno jako jednostavno pitanje = koliko se na brodovima (kruzerima) toleriraju tetovaže i na kojim mjestima (ukrcavam se kao oficir)??????
Ova tema je bila na puno foruma ali jos nisam dobio normalan i konkretan odgovor ,svi su govorili ovdje ovako ovdje onako ,negdje da negdje ne,ljudi moji ja vise ne znam sto da da mislim pa bih molimo da mi netko odgovori vrlo jednostavno??
HVALA UNAPRIJED

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
sve tetovaže koje kad ubučeš kratke hlače i majicu se vide nebi smijele biti.
Znači ako se obučeš u majicu kratih rukava i one kratke hlače do koljena, a tetovaža si vidi smatra se nepoželjnim, jer tamo stalno imaš kratke majice zbog vručine.
Tako je za Staff, vjerujem da i za officir


Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
sve tetovaže koje kad ubučeš kratke hlače i majicu se vide nebi smijele biti.
Znači ako se obučeš u majicu kratih rukava i one kratke hlače do koljena, a tetovaža si vidi smatra se nepoželjnim, jer tamo stalno imaš kratke majice zbog vručine.
Tako je za Staff, vjerujem da i za officir


krivo ima milijun ljudi sto imaju vidljive tetovaze
i normalno rade

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
na conquestu ima hrpa časnika s tetovažama koje se vide dok su u uniformi kratkih rukava i nikome ništa.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
a onda ocigledno svaka linija ima svoja pravila, tk ima tetovazu najbolje da presuti dok ne dode na brod, onda je gotovo  :sprda:

Offline leemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Evo ja se prijavio,odmah su me i zvali za Barmen-a pošto odlično poznajem koktele i ostalo.. Ali eto problem imam tetovažu iz mlađih dana  oT sad razmišljam dali da uklonim to odmah jer mi je rečeno da ima slobodnog mjesta i mogao bih ubrzo ić radit....  :run:


Offline Maja79

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
s obzirom da i mene muci isti problem evo rjesenja....prekrivanje s kremom :-))...idem danas to kupit i isprobat (navodno je vodoobojno i izdržljivo na brisanje)

demonstracija na linku :  http://www.youtube.com/watch?v=NXMx23OXDY0

peanutz

  • Guest
neko ima a neko nema tetovazu... onaj ko je nema moze je dobiti na brodu... hahahahahaha drugar koji je bio tamo je na postojeci tet dodao jednu palmu velicine 5x7 cm i platio je 30 dolara i mogu vam reci da je odlicno uradjena!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja znam dosta ljudi koji su radili tetovaže u Nassau, odlično su izgledale.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
A isto tako je moze uraditi u Cozumelu po razumnim cenama.Bolje pitanje je dali ima nekoga na brodu bez tetovaze?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Bolje pitanje je dali ima nekoga na brodu bez tetovaze?

Nema. Brod=Avanturista=Tetovaža.

Ako netko i dođe na brod bez tetovaže, prvih $1.000 u džepu ga toliko opije da se odmah okuraži.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Izgeada da je Royal Caribbean najfleksibilnija kompanija  po pitanju tatoo-a posto cak i kapetani koja sam vidjao imaju vidljive tetovaze :plovim: