Author Topic: dali ce mi prilikom ljekarskog praviti problem tetovaže i piercing?  (Read 3397 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
pozz svima.zanima me dali ce mi prilikom ljekarskog praviti problem tetovaze i piercing.naime,imam jednu tetovazu preko stomaka,koju sam uradio da sakrijem oziljak od operacije od udesa i jednu na ledjima a piercing na bradavici.znali ko sta o tome dali je to problem?il da prilikom ljekarskog skinem pierc???hvala

Offline Marjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
pozz svima.zanima me dali ce mi prilikom ljekarskog praviti problem tetovaze i piercing.naime,imam jednu tetovazu preko stomaka,koju sam uradio da sakrijem oziljak od operacije od udesa i jednu na ledjima a piercing na bradavici.znali ko sta o tome dali je to problem?il da prilikom ljekarskog skinem pierc???hvala
Sve sto se ne vidi ispod uniforme koju nosis na brodu ti nece predstavljati nikakav problem, a lekarski prolazis sigurno, prosao sam ga i ja sa tetovazom na potkolenici, ne prave pitanje ako tetovaza nije na vidnom mestu.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
hvala prijatelju za informacije.a sta je za pierc??znas li sta o tome???

Offline Marjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
hvala prijatelju za informacije.a sta je za pierc??znas li sta o tome???
Ako ti je na bradavici, nemoj gostre sluziti bez kosulje, i sve ce biti u redu :D

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
aha.znaci nisi ni ti bio do sada.ok.ja sam u svemu ovome novi,u oktobru bio na razgovoru u Bg,sad cekam za dalje.procitao sam ja citav forum i sve komentare i mogu ti reci da me se dojmilo.ne bojim se dijela gdje kukaju,kao tesko itd itd.radim i rintam otkad znam za sebe tak da...ok,nista.hvala ti puno pa mozda se i sretnemo i popjiemo sta(kafu il koju ljutu hhahah) sretno

Offline Marjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Valjda cemo brzo na brod, pa cemo piti onda :uzdravlje:

Offline HDD

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
evo ukratko mene zanima da li mogu dobiti posao na kruzeru ukoliko imam tetovaže na mjestima koja nisu vidljva  i koliko one inace utjecu na posao???
UNAPRIJED HVALA

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Ako nisu vidljive, verujem da ti niko nece zameriti.
S obzirom da su mene pitali da li imam tetovazu i gde se nalazi, pretpostavljam da mogu predstavljati problem, ali da mogu proci neke manje i diskretne tetovaze.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
evo ukratko mene zanima da li mogu dobiti posao na kruzeru ukoliko imam tetovaže na mjestima koja nisu vidljva  i koliko one inace utjecu na posao???
UNAPRIJED HVALA

Ako nisu vidljive, znaci i ljudi na intevju-u ih nece primjetiti. Kad dobijes posao, to je vec onda gotova prica. Kad se ukrcas, niko te nece vratiti s broda zbog tetovaze. Ako je budes imao na primjer na vidljivom mjestu, moraces je pokriti na neki nacin, itd
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Pozdrav!!

Ja takodjer imam piercing na nosu. Doktor je samo upisao da nemam ni piercing ni tetovaze i to je to. Na brodu dok sam radila sam skidala piercing, a kada nisam radila sam ga nosila. Nikada mi nitko nikada nista nije rekao. Cak mi je jednom assistent menadjera rekao da mi bas dobro stoji :) Imala sam sobaricu koja je imala tetovazu preko cijele podkoljenice koja se vidjela i preko crnih carapa, pa ni njoj nikad nitko nije nista rekao. jedan asistent je imao istetovirano cijelo tijelo osim lica i saka, te je radio non stop u džemperu. Bilo mi ga zao, jer cistiti kupatila i jose je vrucina, mislim da mu nije bilo lako. Tako da oni tamo uvijek nadju nacina da ti sakriju tetovaze. Ne zabrinjavajte se oko toga, mislim da ne bi trebalo biti problema oko toga.