Author Topic: Viza za Srbiju za strane državljane (Indonezija to Serbia)  (Read 13431 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
covjece .. .sto ti nije bilo bolje se selit na bali... ja bi to ucinio.. samo da se maknem iz ovog usranog balkana.... neka me ne vidi vise...  :run:



btw, sretno!  :uzdravlje:
nabijem te...

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Evo da javim.

Aplikaciju za vizu podnela je 22. avgusta.  Viza je odobrena juce 06. septembra. Danas joj je stigla na kucnu adresu. U ponedeljak joj polece avion za Amsterdam, pa za Srbiju. :)  Uradili smo sve knap u dan. Malo  je falilo da izgubimo novac za avionsku kartu, jer je nepovratan novac u pitanju i ne moze se let odloziti ili otkazati. :)  

15 dana ukupnog cekanja. :)


I što bi na kraju? Jeste li se oženili?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Hm... tolko strke oko vize da bi se na kraju šetali po snijegu i dalje kao zaručnici  :waiting:
Ovo mi dođe kao telenovela. On ode za Miami s rakijom, a što bi sa zaručnicom? Jel i ona otišla svojoj kući ili je ostala u Srbiji  :hmm: Ako je ostala onda se nadam da je rekao mami da ne sprema više sarmu nego da kupi vreću riže.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Sarma je poboljsana riza - pojacana!  :D

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Evo da se javim samo, trenutno sam na brodu Celebrity Century, njoj sam dok je bila u srbiji sredio da ide za fotografa preko image-a, direkt iz srbije smo je poslali za majami, trenutno je na royal-u, uskoro je ocekujem na ovom brodu, transfer je u progresu. Za sada sve ide po planu. Posle toga odavde palimo na Bali ili se vracamo za Srbiju, pisacu detaljnije o proceduri za indonezansku vizu i koliko sve to kosta, kao i koliko je komplikovano prebaciti nekoga sa jednog broda na drugi (sto se tice image zaposlenih) pa da se nadje ako nekom treba. Toliko od mene za sada


@kirry idi pogledaj neki dobar film, imaju lepse zavrsetke.

Over and out.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pozdrav D.B.  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Evo da se javim samo, trenutno sam na brodu Celebrity Century, njoj sam dok je bila u srbiji sredio da ide za fotografa preko image-a, direkt iz srbije smo je poslali za majami, trenutno je na royal-u, uskoro je ocekujem na ovom brodu, transfer je u progresu. Za sada sve ide po planu. Posle toga odavde palimo na Bali ili se vracamo za Srbiju, pisacu detaljnije o proceduri za indonezansku vizu i koliko sve to kosta, kao i koliko je komplikovano prebaciti nekoga sa jednog broda na drugi (sto se tice image zaposlenih) pa da se nadje ako nekom treba. Toliko od mene za sada


@kirry idi pogledaj neki dobar film, imaju lepse zavrsetke.

Over and out.

pozdrav i sretno!  :uzdravlje:
nabijem te...