Author Topic: Security, get raedy: "All You Can Drink" program available on Carnival Victory  (Read 3571 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
totalni nightmare, i za security, medicinsko osoblje, a i za ljude kojima se plaća bazira na prodaji pića (bar waiteri, bartenderi, sommelieri...). Ne shvacam kako se to kompaniji isplati. Cuo sam da se isto uvodi i na Crystalu a i na Royalu. Zna li itko što god više o tome?
Once a sailor, always a sailor.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nas dvojica smo se znali i tući sa likovima izvan kontrole, pogotovo iza 2 ujutro u Skywalkers disco baru i to u normalnim okolnostima, a ovo je već pozivnica za divljanje.
Dođu ti prolupali Američki marinci na odmoru od Iraka, Kubanski dileri, Latino gangsteri, "new money" divljaci koji misle da smiju sve ...  :pp:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Nas dvojica smo se znali i tući sa likovima izvan kontrole, pogotovo iza 2 ujutro u Skywalkers disco baru i to u normalnim okolnostima, a ovo je već pozivnica za divljanje.
Dođu ti prolupali Američki marinci na odmoru od Iraka, Kubanski dileri, Latino gangsteri, "new money" divljaci koji misle da smiju sve ...  :pp:

Uuuu gadno šefe, nije valjda da se to na Disneyju događalo?? Ili je to Princess? Na Cunardu uopće nije bilo takvih situacija, barem ne tijekom mog ugovora. uglavnom su penzići tamo a i Britanci općenito nisu baš neki agresivci, izuzev navijača kojih baš i nema po kruzerima. Tako da su security momci (inače SVI iz Nepala) meni mnogi dragi prijatelji, bili posve dobroćudni momci i vjerujem, previse opušteni.  Jedino što su mi pričali, da su pojačali broj u security dep. za vrijeme kruza gdje ima puno AUSTRALIJANACA, što me šokiralo jer su skroz dobroćudan narod, ali izgleda da kad popiju, vole se potući. Bez zle krvi, baš kao što je prikazano u Crocodile Dundeeju :D
Once a sailor, always a sailor.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Princess je bio u pitanju.
A Australci su notorno poznati po divljaštvu na kruzerima i inače.
Kolega sa kojim sam radio je bio Australac. Na kruzer je došao kada više nije htjeo raditi u casinu u Melbourne-u, jer su ga u trećoj tučnjavi iste noći proboli nožem u koljeno.  :nono:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
A da li se i dalje ide po onom "we cannot server drunk patrons" pravilu?!
Jer recimo imas neke ljude koji se obeznane posle dva jaca koktela, i sta onda?! Nema vise, nema veze sto ste platili vise od ta dva koktela?!
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nije da se "ide po onom", nego ako poslužiš pijanog gosta, a ovome se nešto desi ili on napravi neku svinjariju, security odmah isprinta trošak njegove kartice na kojoj se jako dobro vidi koliko je popio i tko ga je posluživao.
Sa druge strane, ako sumnjaš da je netko pijan, pola ljudi na brodu nećeš smjeti uslužiti.
Rastrgan si između prodaje i zakona o neposluživanju pijane osobe.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Nije da se "ide po onom", nego ako poslužiš pijanog gosta, a ovome se nešto desi ili on napravi neku svinjariju, security odmah isprinta trošak njegove kartice na kojoj se jako dobro vidi koliko je popio i tko ga je posluživao.
Sa druge strane, ako sumnjaš da je netko pijan, pola ljudi na brodu nećeš smjeti uslužiti.
Rastrgan si između prodaje i zakona o neposluživanju pijane osobe.


Da slažem se... ali ... ako ti je kompanija i brod na kojem ploviš rekla da se ovi izubijaju alkoholom onda radiš po njenim uputama(konobar),a security se ubacuje ako neko prijeđe granicu normale.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Da slažem se... ali ... ako ti je kompanija i brod na kojem ploviš rekla da se ovi izubijaju alkoholom onda radiš po njenim uputama(konobar),a security se ubacuje ako neko prijeđe granicu normale.

1. "kompanija" će konobara, u slučaju loše prodaje, prebaciti u bar gdje gosta neće vidjeti satima.
2. U slučaju da se netko od gostiju napije i napravi s**** u baru, konobar koji ga je neodgovorno posluživao alkoholom će odgovarati.
3. Security "se ubacuje" kada je netko već zaradio disciplinsku mjeru. Nekad je to gost, a puno češće konobar.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
1. "kompanija" će konobara, u slučaju loše prodaje, prebaciti u bar gdje gosta neće vidjeti satima.
2. U slučaju da se netko od gostiju napije i napravi s**** u baru, konobar koji ga je neodgovorno posluživao alkoholom će odgovarati.
3. Security "se ubacuje" kada je netko već zaradio disciplinsku mjeru. Nekad je to gost, a puno češće konobar.

Slažem se sa ovim,ostaje nam da se držimo one izreke, starijih ljudi... "pamet u glavu"  :deda: